Wpisz szukane zagadnienie. Wciśnij ESC, aby anulować.

Jak RUCH uratował przyjaźń

Przez życiowe zawirowania i przeszkody, które pojawiły się na mojej drodze zmieniłam miejsce zamieszkania. Choć nie do końca chciałam, ale zmusiło mnie do tego życie, rzuciłam dosłownie wszystko i zamieszkałam w Krakowie. Dla spokoju i ku lepszemu życiu. W Warszawie zostawiłam dom, przyjaciół i pracę. Niebawem minie rok od tego mojego – jak to niektórzy nazywają – odważnego kroku. Tutaj wszystko jest inne. Inni ludzie, inne mieszkanie, inna praca. Lecz przyjaźń, którą zostawiłam w stolicy nadal trwa. Już nie tak często, ale spotykamy się. Dzwonimy do siebie i pamiętamy o swoich urodzinach. No właśnie, a propos urodzin. Jestem osobą bardzo zajętą i wiecznie brakuje mi czasu. O mały włos, a zapomniałabym wysłać przyjaciółce prezent urodzinowy, który już od dawna czeka przygotowany.

Jak RUCH uratował przyjaźń

Jak RUCH uratował przyjaźń

Codziennie ok. 7 dzwoni budzik. Jak zwykle w biegu się ubieram i lecę zaprowadzić córkę do przedszkola. Całe szczęście, po drodze mijam kiosk RUCH-u. Wiecie, taki w którym można kupić prasę. To tam można też prosto i szybko wysłać paczkę. Co ważne, w wyjątkowo korzystnej cenie. Dzisiaj się udało. 5 minut wcześniej wyszłyśmy z domu. Na szczęście kolejek brak. Paczka urodzinowa została wysłana, a przyjaźń uratowana. 

Jak RUCH uratował przyjaźń

Jak RUCH uratował przyjaźń

Jak RUCH uratował przyjaźń

RUCH idzie z duchem czasu

Kiosk kojarzy się głównie z zakupem świeżych gazet, ewentualnie biletów. Od niedawna w kiosku RUCH-u można nadać i odebrać paczkę. To jest świetne rozwiązanie dla każdego. Jadąc do pracy, na uczelnię, czy choćby właśnie odprowadzając dziecko do przedszkola można nadać i odebrać paczkę w RUCH-u. Kioski mają bardzo dobrą lokalizację, ten mój jest tuż przy przystanku tramwajowym. Można łatwo i co najważniejsze szybko nadać paczkę. Tym samym sprawiając bliskim odrobinę przyjemności. Mogą to być imieniny, urodziny czy inne święto. Ważne, że pamiętamy, a nasza paczka wywoła uśmiech na twarzy bliskich.

Więcej informacji o usłudze znajdziecie na stronie: www.paczkawruchu.pl

*Wpis powstał przy współpracy z RUCH S.A

FOLLOW ME ON INSTAGRAM & FACEBOOK

2,316 total views, 1 views today

15 Komentarze

 1. Bardzo podoba mi się rozwój RUCHu, a szczególnie możliwość odbioru paczek w punktach kiosków, ponieważ wysłanie za ich pomocą często wychodzi taniej, niż pocztą, a na dodatek znajdują się blisko mojego miejsca zamieszkania ;)

 2. Ruch ma bardzo korzystną ofertę, szkoda, że w małych miasteczkach nie ma kiosków. Gdybym miałam bliżej niż te moje 25 kilomentrów, byłabym stałą klientką :D zwłaszcza, że księgarnie internetowe, w których zamawiam książki mają opcję wysyłki poprzez “Paczka w Ruchu” za grosze :D

 3. Mieszkam w małym miasteczku i niestety tutaj nie ma RUCH-ów. Szkoda wielka :) anikapietruszko.blogspot.com

 4. Uwielbiam Paczkę w RUCHU, a i pana z kiosku bardzo lubię:)

 5. W mojej miejscowości niestety ruch nie przetrwał. Szkoda bo mam wiele pozytywnych wspomnień z dzieciństwa z nim związanych.

 6. Ja byłam zleksza zszokowana, że w ruchu można odebrać paczkę :)

 7. Już parę razy odbierałam paczkę w ten sposób, fajnie bo te kioski są wszędzie

 8. Chyba zdarzyło mi się kiedyś odebrać paczkę z Ruchu

 9. Ruch zdecydowanie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i idzie z duchem czasu ☺ swoją drogą – ciekawe, jakie usprawnienie codziennego życia zaproponują jako następne ☺

 10. Paczki z kiosku? Pierwsze słyszę! W Wawie też?
  ps.Moja siostra też rzuciła Wawę i teraz mieszka w Krakowie i jest zachwycona :)

 11. Gosia Ostrowska

  Kilka razy korzystalam ich usług. Dobrze,że stawiają na rozwój i wprowadzają zmiany.

 12. Nawet nie wiedziałam, że można tam nadać paczkę. Mnie nie raz uratował życie, bo kupowałam w nim bilet miesieczny na autobus ;)

 13. Posunięcie RUCHU w stronę odbierania nadawania paczek uważam za wyśmienity pomysł. Gazety i bilety są coraz rzadziej kupowane, a lokalizacje punktów RUCHU są wyśmienite do tego, by właśnie rozszerzyć usługi właśnie o doręczanie!

 14. Paczka w Ruchu to rzeczywiście wygoda. Nie raz zamówiłam paczkę z Allegro z odbiorem w Ruchu, do którego mam kilka kroków :)

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.