O blogu

 

To ja! :) Mam na imię Agnieszka i jestem przede wszystkim mamą wspaniałej Zuzi.

Blog www.mylifestyle.com.pl prowadzę od września 2013 roku i sukcesywnie go rozwijam. Początkowo MyLifestyle miał zawierać informacje nt. zdrowia, mody i urody, przemieszane delikatnie z moim życiem, w końcu to MyLifestyle… Miał być “odskocznią” od codziennych obowiązków, urozmaiceniem “siedzenia” w domu na macierzyńskim, pokazania innym swoich pasji i zainteresowań. 

Z czasem blog przekształcił się w bardziej osobisty i zawiera mnóstwo moich przemyśleń, bolączek, ale też tego co kocham, lubię i tak właściwie to mała część mojego życia. Dzięki blogowaniu mam uporządkowane fotografie, spisane myśli i wspomnienia, cudowne chwile i cudowne dni. W każdej chwili mogę do nich wrócić.
 
Blog jest dla mojej Córki, żeby mogła kiedyś poczytać to co pisałam i zobaczyć co miałam w głowie oraz jakie miałam priorytety. Jest dla Niej, bo kiedyś mnie zabraknie, dlatego zostawię Jej taką pamiątkę….
 
Jest dla moich najbliższych, którzy niestety mieszkają daleko, dzięki mojemu blogowaniu mogą być na bieżąco z tym co u mnie i u Zuzi, która zmienia się i rośnie każdego dnia.
 
Jest też dla Was, początkowo pisałam tylko dla siebie, nie sądziłam, że ktoś będzie to czytał. Jest mi ogromnie miło czytając kolejny pozytywny komentarz, który dodaje motywacji i przywraca wiarę w ludzi. Dobrych ludzi, których jest coraz mniej. 
 
Czasem chcę opisać wszystko, a czasem nie chcę pisać nic. Czasem pojawiają się kosmetyki, czasem przepisy, trochę mody, ale najwięcej jest tu po prostu życia… Życia we dwie. 
 
Rysunek5a

 

Jeszcze kilka słów o mnie:

Ukończyłam studia na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji na kierunku technologii żywności i żywienia człowieka, o specjalności dietetyka. W roku 2009 zdobyłam tytuł instruktora sportu ze specjalnością Fitness w Wyższej Szkole Kultury Fizycznej i Turystyki. Ponadto ukończyłam Podyplomowe Studia Baz Danych, więc informatyką również się zajmuję.

 

Mam nadzieję, że mój blog będzie dla Ciebie inspiracją do tego, by pięknie żyć.

 

Pozdrawiam, Agnieszka.