Dzień z życia mamy

by Agnieszka
Dzień z życia mamy

10,5 miesiąca temu wszystko się zmieniło… Zostałam najszczęśliwszą osobą na świecie – czyli zostałam mamą :D 

Dzięki panu Tuskowi dalej jestem na macierzyńskim i mogę w pełni każdego dnia cieszyć się swoją córeczką, patrzeć jak rośnie i zdobywa nowe umiejętności. Każdy dzień jest podobny do siebie, ale jednak inny. Niedawno Zuzia odkryła uroki raczkowania. Od tej pory zwiedza każdy kąt w domu :) A ja biegam za nią. Jest przeurocza w tym co robi. Ostatnio weszła w koszyk i nie mogła oczywiście z niego wyjść, dorwała kwiatka i wysypywała z niego ziemię, to była zabawa… a dla mnie sprzątanie.
 
Uwielbia pilot od telewizora, ale nie, nie tego starego którego jej dałam bo przecież on nie działa (!), tylko tego co można przełączać, brać głośniej, coś zepsuć… Dziś włączyła sobie muzykę, następnie kanał z disco polo, na szczęście równie szybko znalazła kanał z bajkami. Jak coś zepsuje oczywiście oddaje mamie do naprawy.
 
Tańczyć też kocha, gdy tylko leci jej ulubiona piosenka Zuzia bierze rączki do góry i tańczy… albo ja ją biorę na rączki i tańczymy razem przytulańca. Fantastyczne jest również to, gdy coś ugotuję to na potwierdzenie, że smakuje słychać jej już słynne mniam mniam :) Odkąd mam Córkę wiem, że teraz w 100% jestem komuś potrzebna. Jest wspaniała. Każdy dzień jest mnóstwem przygód i nowych odkryć. Ubolewam tylko nad tym, że nie mam czasu dla siebie.
 
 
 

Może Ci się również spodobać

2 komentarze

Anonymous 13 grudnia 2013 - 21:43

Aga tak przeglądam Twojego bloga, musze Ci powiedzieć tzn napisać :) ze bardzo mi się on podoba, przyjemnie czyta i ogląda, wiem ze niedawno zaczęłas go prowadzić i trzymam kciuki za dalszy rozwój. Czekam na nowe wpisy:) Ps. Też jestem mamuśka i nie wyobrażam sobie życia bez mojej córeczki, Natalka jest w podobnym wieku do Twojej Zuzi. Pozdrawiamy gorąco, Marta.

Reply
Agnieszka Czaja 14 grudnia 2013 - 21:35

Bardzo dziękuję za miłe słowa :) Również pozdrawiam!

Reply

Zostaw komentarz