Nasz telewizyjny debiut – Dzień Dobry TVN

by Agnieszka
19 grudnia 2013 r. w Dzień Dobry TVN miał miejsce nasz telewizyjny debiut :) Razem z Zuzią i moją mamą wzięłyśmy udział w reportażu dotyczącym karmienia dzieci kiedyś i teraz. Wszystko zaczęło się od telefonu: “szukam mamy z dzieckiem do reportażu w Dzień Dobry TVN, może chciałabyś wystąpić?” 

 
Odmówiłam.  
 
 
Akurat w dniu, w którym miał być nagrywany materiał zaplanowany był nasz wyjazd do rodzinnego domu na święta. Moi rodzice którzy, mieli po nas przyjechać powinni być rano, co się jednak okazało plany uległy zmianie i rodzice przyjechali po południu. Dzięki temu znalazł się czas na nagranie. 
 
Nie zastanawiając się ani chwili oddzwoniłam i zgodziłam się :D Opowiedziałam Pani reporter całą sytuację i skąd moja zmiana planów. Na co Pani stwierdziła, że “babcię też bierzemy” :), opowie o tym, jak się kiedyś karmiło dzieci.
 
I tak w reportażu wystąpiłyśmy we trzy :) 
 
Stres mnie trzymał od samego rana… umówionej godziny nie mogłam się doczekać. W końcu nadszedł oczekiwany moment i przyjechała sympatyczna Pani Dorota, która miała przeprowadzić reportaż. Następnie podjechał samochód TVN z Panem dźwiękowcem i Panem kamerzystą… dopiero dopadł mnie stres… Kręciliśmy prawie dwie godziny. 
 
Powiem Wam, że w telewizji jest to wszytko pięknie przedstawione i wydaje się, że to takie łatwe i banalne, co się jednak okazało, to naprawdę bardzo ciężka praca! 
 
Wideo Jak karmić niemowlę znajdziecie tutaj KLIK :)  

 
 
 
 
 
Najlepiej wyszła Zuzia, ale to wiadomo, gwiazda od urodzenia :) :) Podsumowując, niesamowita przygoda, wspaniałe wrażenia i super wspomnienia. Bardzo dziękuję wszystkim za współpracę :*
 

Może Ci się również spodobać

8 komentarzy

Anonymous 21 grudnia 2013 - 22:24

Gratulacje, fajne wystąpienie :-) pozdrawiam całą trójkę :-) Kasia

Reply
Pamper Mama 22 grudnia 2013 - 19:49

Super! To musiało być cudowne doświadczenie :) Gratulacje!
Zdrowych i wesołych Świąt! :)

Reply
Kasia Walczak-Nowak 22 grudnia 2013 - 19:56

Wow. Super. Gratulacje.

Reply
Anonymous 23 grudnia 2013 - 12:37

No no, oby było więcej takich wystąpień :) Wesołych Świąt życzę! I oczywiście czekam na stylizacje :) Paula

Reply
Anonymous 23 grudnia 2013 - 17:59

Bardzo fajne doświadczenie :) Życzę Wesołych Świąt i czekam na to co piszą dziewczyny w komentarzach : więcej stylizacji , wpis poświęcony Tobie o Twoich ulubionych perfumach , kosmetykach , biżuterii itd. oraz co znajduje się na Twoim stole wigilijnym . Pozdrowienia Ż.

Reply
Agnieszka Czaja 23 grudnia 2013 - 21:35

Bardzo dziękuję i Wam również życzę spokojnych i wesołych Świąt! :)

Reply
Anonymous 24 grudnia 2013 - 12:24

Aga, jestem stała czytelniczką Twojego bloga. Chciałam życzyć Ci Wesołych, zdrowych, pełnych miłości i radości Świąt:) czekam z niecierpliwością na nowe wpisy. Pozdrawiam, Olga

Reply
Agnieszka Czaja 26 grudnia 2013 - 15:10

Dzięki za miłe słowa i życzenia. Również życzę Wam wszystkiego co najlepsze! :)

Reply

Zostaw komentarz