“Blog. Pisz, kreuj, zarabiaj.”

by Agnieszka
 
Książkę, którą dziś chcę Wam przedstawić kupiłam jakiś czas temu, dokładnie w tamtym roku, ale zaraz po jej premierze. Słyszałam, że jest to książka, który każdy bloger powinien mieć w swojej biblioteczce :) Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z blogowaniem… piszę od września i książkę nabyłam. 
 
W końcu skończyłam czytanie, długo to trwało, ale wiadomo, jestem mamą i mam masę obowiązków. Ciągle się spieszę albo robię kilka rzeczy jednocześnie. Zawsze mam w planach czytanie i relaks wieczorem, ale niestety zazwyczaj padam. I moje plany legną w gruzach… 
 
Wolną chwilę, przeważnie na spacerze, kiedy Zuzia śpi przeznaczam na pogłębianie swojej wiedzy o blogowaniu:) Książka jest bardzo ciekawa i wiele wskazówek na pewno wykorzystam. A mowa jest o najnowszej książce Tomka Tomczyka “Blog. Pisz, kreuj, zarabiaj”. 
 
Miesiąc przed jej premierą wystartował mój blog, więc śmiało mogę stwierdzić, że książka ta spadła mi z nieba :) Dziękuję Tomku za wiele cennych rad. Teraz wiem jakich błędów nie popełniać. Przedwczoraj podczas 1,5 godzinnej drzemki mojej córki udało mi się skończyć czytanie. Gdybym miała więcej czasu, przeczytałabym ją w parę godzin, bo książka jest świetnie napisana i super się czyta.
Potwierdzam, że tą książkę powinien mieć każdy bloger. I ten początkujący, i ten, który jest w sieci już wiele lat.
 
I tak, na koniec: 
 
“Pisz. Nie pozwól sobie na zmarnowanie talentu (…) Bądź cierpliwy i poszukaj szczęścia w dążeniu do celu. Osiągniesz go lub nie – żyj tak, by nie miało to dla ciebie większego znaczenia, bylebyś tylko nigdy nie przestawał realizować marzeń. Krok po kroku. “
 
Zdecydowanie polecam!
 
 
 
 
:)
 

Może Ci się również spodobać

6 komentarzy

Chettys 25 stycznia 2014 - 19:02

Kolejna pozytywna opinia na temat książki, może i ja się przekonam:) pozdrawiam

Reply
Agnieszka Czaja 25 stycznia 2014 - 21:03

Naprawdę warto ja przeczytać:) Również pozdrawiam :)

Reply
Kasia Walczak-Nowak 25 stycznia 2014 - 19:39

Mnie również się bardzo podobała. Jego dążenie do celu. To jest coś.

Reply
Agnieszka Czaja 25 stycznia 2014 - 21:05

Przede mną jeszcze jego pierwsza książka. Podobno również dobra… :)

Reply
Anonymous 25 stycznia 2014 - 21:29

A ja z innej beczki. Cudny kocyk! Gdzie zakupiony? :)

Reply
Agnieszka Czaja 25 stycznia 2014 - 21:41

Home & You :)

Reply

Zostaw komentarz