Blog Roku 2013 – biorę udział!

by Agnieszka
 
Po Waszych małych namowach postanowiłam spróbować i wzięłam udział w konkursie Blog Roku 2013. Choć mój blog istnieje dopiero parę miesięcy to postanowiłam zaszaleć, a co! :) Moje zadanie zostało wykonane, zgłosiłam swojego bloga do konkursu a teraz wszystko w Waszych rękach! W sieci jest całe mnóstwo blogów, jeśli zagłosujecie na mój blog będę niezmiernie wdzięczna. 
 
 
MyLifestyle

MYLIFESTYLE

etap II, głosy:
Blog lifestylowo – parentingowy. Na blogu można znaleźć wpisy o modzie, urodzie, zdrowiu, dzieciach, gotowaniu i o wszystkim tym, czym się interesuję.
SHARE ON FACEBOOKSHARE ON TWITTER

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                Chcesz zagłosować? Wyślij SMS o treści A00658 na 
                                                 numer 7122
 
 
Kolejny etap to wybór 10 – ciu blogów (tu decyduje liczba nadesłanych smsów). Dalej o wygranej decyduje Pani Małgorzata Rozenek :) 
 
Jeśli znacie, czytacie i lubicie mojego bloga to zapraszam do głosowania. Jeśli nie lubicie to też wysyłajcie smsy bo cel jest szczytny, cały dochód z smsów zostanie przekazany Łódzkiej fundacji Gajusz, która prowadzi Hospicjum dla dzieci osieroconych. 
 
Co trzeba zrobić? 
 
1. Wysłać smsa o treści A00658 (pisane razem – A, zero, zero, 658) na numer 7122.
 
O czym należy pamiętać? :)
 
  1. Z jednego numeru telefonu  można wysłać tylko jednego smsa, ale są jeszcze telefony mężów, chłopaków, dzieci, rodziców itd. :)
2. Koszt smsa to 1,23 złDochód z smsów zostanie przekazany Łódzkiej fundacji Gajusz, która prowadzi hospicjum dla dzieci osieroconych.
 
POMOŻECIE? ;) 
 
 

Może Ci się również spodobać

3 komentarze

Anonymous 31 stycznia 2014 - 19:57

Pomozemy :)

Reply
Anonymous 31 stycznia 2014 - 20:06

No to glosujemy! Podoba mi sie to, że dochód idzie dla dzieci. Robiac tak niewiele można pomoc dzieciaczkom. Supet inicjatywa. A twoj blog mi sie podoba i lubie tu zagadać dlatego z chęcią oddam glos. Pozdrawiam, Asia.

Reply
Anonymous 31 stycznia 2014 - 20:08

Wyslalam! Od siebie i od męża :D

Reply

Zostaw komentarz