Wpisz szukane zagadnienie. Wciśnij ESC, aby anulować.

Lista planów i postanowień na 2014 r.

Ubiegły rok był dla mnie dość intensywnym czasem i mnóstwo rzeczy się wydarzyło. 
Nie zamierzam zwalniać tempa. Dobrze mi z tym:) Chodzi mi po głowie kilka rzeczy, które chciałabym zrobić w 2014 roku. 
Dla ułatwienia zrobię listę, aby niczego nie przeoczyć i sukcesywnie dążyć do ich realizacji. 

 

 

1. Organizacja musi być!
 
Od pewnego czasu zapisuje wszystko w kalendarzu, co mam zrobić, moje plany i pomysły, itd. Bardzo mi to ułatwia organizowanie czasu i wtedy mam też pewność, że o niczym nie zapomnę :) Na pewno w tym roku chciałabym wygospodarować czas na fitness oraz czas dla bliskich i przyjaciół zaniedbanych w 2013 r. Mam nadzieję, że wybaczycie, ale spełniałam i spełniam się w najważniejszej roli w moim życiu :) Poza tym, chciałabym ogarnąć swoje otoczenie i pozbyć się zbędnych rzeczy.
 
2. Obrona!!!

 
Coraz bliżej, już prawie wszystko dopięte na ostatni guzik. Ostatnie poprawki, nauka i obrona dyplomu. W końcu długo oczekiwany mgr, mam nadzieję, że pojawi się przy moim nazwisku :)
 
3. Oszczędności
 
Mam zamiar w tym roku zaprzyjaźnić się ze swoją świnką skarbonką i w końcu kupić dobry sprzęt do robienia zdjęć :) Dobre zdjęcia to podstawa.


 

 

 
4.Dbanie o swoje pasje
 
W tym roku mam w planach sukcesywnie rozwijać swojego bloga. Chcę rozwijać wszystkie kategorie, które się na nim znalazły. Czy wiecie, że najbardziej popularnym postem jest nasz telewizyjny debiut – Dzień Dobry TVN, a najchętniej komentowanym 2 w 1 – moja metamorfoza i świąteczna stylizacja
 
5. Podróże
 
Marzeniem moim jest podróżowanie. Interesują mnie wszystkie podróże, te małe i te duże :) Może się uda zaliczyć chociaż parę nowych miejsc…


 

 
6. Angielski i włoski
 
Czy wiecie, że zawsze marzyłam, żeby nauczyć się języka włoskiego? Chciałabym nauczyć się choć troszkę… A jeśli chodzi o angielski to mam w planach go trochę podszlifować. Wiadomo, jak już zacznę podróżować to i język się przyda :D
 
7. Po prostu…
 
Zamierzam być SZCZĘŚLIWA :D !


 

 
 
A jak z Waszymi planami??? :)3,883 total views, 1 views today

15 Komentarze

 1. Anonymous

  Ciekawy pomysł. Też chyba stworze cos takiego.

 2. Anonymous

  Powodzenia ! Szczególnie w tym 7 punkcie abyś spełniła swoje marzenia i plany by wszystko układało się po Twojej myśli !
  Warto korzystać z życia i robić to co się kocha , warto żyć prawdziwie i nie robić nic na siłę ! Pozdrawiam

 3. Anonymous

  Ale fajny wpis i super metamorfoza :) Mam nadzieję , że w tym roku zaszczycisz nas już dawno obiecanym postem :) Pozdrawiam Ż.

 4. Anonymous

  Ooo jak się cieszę , czekam z niecierpliwością :)

 5. Mnie również motywują takie zapiski- sama stworzyłam swoje i moja samodyscyplina podpowiada mi, że uda mi sie większość z nich wypełnić:))

 6. Anonymous

  Marzenia się spełniają. Warto wierzyć :)

 7. Anonymous

  Przywołana do porządku Twoim wpisem, właśnie zrobiłam swoją listę :)

 8. Anonymous

  Motywująca lista:) Czy na ostatnim zdjęciu to Gdańsk?

 9. Anonymous

  Bardzo mądra i ambitna lista i chyba Ty też taka jesteś :) Co do tego szczęścia , czy w tej chwili do jego pełni brakuje Ci czegoś? Skoro piszesz , że masz zamiar być szczęśliwa to tak jakbyś nie do końca teraz była ?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.