Manicure hybrydowy – idealny dla każdej mamy

by Agnieszka
 
Manicure hybrydowy jest idealnym sposobem na trwały i podobno nieszkodliwy dla paznokci manicure. Idealny dla każdej mamy, ale i każdej kobiety ceniącej sobie piękne, zadbane paznokcie. Dodatkowo oszczędzamy czas na codzienne malowanie. 

Manicure hybrydowy odkryłam już dawno temu, czasem z niego korzystam, pomalowane -cudem- paznokcie rano zwykłym lakierem zazwyczaj nie wytrzymują do pory lunchu. Manicure hybrydowy utrzymuje się około 2 tygodni, a polega na nałożeniu na płytkę paznokcia mieszanki zwykłego lakieru i elastycznego żelu. Lakier nie odpryskuje, nie odbarwia płytki i cena jest przystępna od 50 do 120 zł.
 
Manicure hybrydowy –  na czym to polega?
 
Paznokcie są błyszczące, odporne na zadrapania, nie tracą blasku i charakterystycznego tzw. mokrego połysku. Przygotowanie paznokci pod hybrydę zaczyna się jak zwykły manicure – należy opiłować paznokcie, odsunąć skórki, następnie płytka zostaje zmatowiona specjalnym bloczkiem. Po nałożeniu warstwy żelu utwardza się go w lampie ze światłem UV, później jest nakładany wybrany przez nas kolor i znów jest utwardzany w lampie UV. Do usunięcia lakieru hybrydowego konieczna jest kolejna wizyta w salonie kosmetycznym, a lakier ściągany jest za pomocą płynu z zawartością acetonu.

Cała to przyjemność trwa 30 minut :)
 
 
 
Zdecydowanie polecam :) A jaki jest Wasz sposób na zadbane paznokcie? 
 
 

Może Ci się również spodobać

5 komentarzy

Anonymous 13 marca 2014 - 18:41

Dobry pomysł z tym hybrydowy manicurem. Piękny pierścionek, teraz takie są na topie, gdzie go kupiłaś?

Reply
Anonymous 13 marca 2014 - 19:53

Jak dla hybrydy są dla mnie idealne. Jeszcze nie jestem mamą, ale duzo pracuję i nie mam zbyt wiele czas na malowanie paznokci zwykłym lakierem. U mnie sie utrzymują ok 2-3 tygodni, a muszę robić nowe z powodu dużego widocznego odrostu. Joanna

Reply
Anonymous 13 marca 2014 - 19:55

Aha, i pierścionek fantastyczny!!! Napisz koniecznie gdzie kupiłaś. Jeszcze raz Joanna :)

Reply
Anonymous 14 marca 2014 - 13:39

Pierścionki oba super ten złoty to pewnie jakaś pamiątka bo już wcześniej widziałam go u Ciebie a ten drugi to z nowej kolekcji sieciówki zapewne :) Co do hybrydów piękne z resztą Twoje paznokcie zawsze wyglądają super :) Beata

Reply
Agnieszka Czaja 15 marca 2014 - 16:52

Pierścionek – ten zielony, mam od bardzo dawna i nie pamiętam gdzie kupiłam, a drugi prezent na osiemnastkę :)

Reply

Zostaw komentarz