Tam, gdzie wolniej płynie czas…

by Agnieszka
 
U nas majówka już rozpoczęta. Odpoczywamy. Chociaż jesteśmy, tu, gdzie wolniej płynie czas, z niczym się nie wyrabiam. Wybaczcie. Materiału na kolejne posty mam całe mnóstwo, ale czasu brak. 
Każdą chwilę spędzamy na świeżym powietrzu, leżymy, gramy w piłkę, zbieramy kamyczki i patyczki, chodzimy po błocie, kałużach i boso po trawie. Doceniamy otaczające nas wokół piękno, wąchamy kwiatki i opalamy się. Otworzyłyśmy sezon grillowo – ogniskowy. Patrzymy w niebo i ładujemy akumulatory. Cieszymy się sobą i bliskimi. 
 
Dla Zuzi to niezła frajda, a ja wracam do dzieciństwa, zbierając z córką kamyki do kolekcji. 
Jesteśmy tu gdzie trawa jest bardziej zielona, a ludzie nigdzie nie pędzą, nie spieszą się, cieszą się życiem i zarażają pozytywną energią – nie mówię, że mi tego brakuje, tej energii, choć rzeczywiście czasem jej pokłady się wyczerpują. Ale to ludzkie. 
Wtedy przyjeżdżam tu, wdycham świeże powietrze, jestem w 100% dla mojej córki, nie pędzę do pracy, nie wieszam prania i nie zastanawiam się co dziś na obiad. Tu myślę, patrzę inaczej na świat i ani się nie obejrzę, trzeba wracać. 
I wracamy z przyjemnością. Pełne energii mierzymy się z trudami życia codziennego…
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
A czy Wy macie takie swoje miejsce? 
 
FOLLOW ME ON INSTAGRAM & FACEBOOK
 
 

Może Ci się również spodobać

9 komentarzy

Anonymous 29 kwietnia 2014 - 16:44

Piękny ogród , gdzie to tak cudownie ? Córcia szczęśliwa jak zawsze no i mam też . Cudnie wyglądacie dziewczyny , czekam na nową stylizację czy jakiś post urodowy.

Reply
Agnieszka Czaja 29 kwietnia 2014 - 21:05

U moich rodziców :) Niedługo będzie post o włosach :)

Reply
Anonymous 29 kwietnia 2014 - 19:50

Świetny tekst. Nie wiem gdzie jesteście, ale ja lubię spędzać wolny czas u swoich rodziców. Jest pięknie i bajecznie. Też ładuje akumulatory… A pierwsze zdjęcie i ostatnie wymiata!! :) Iza. Pozdrawiam ;)

Reply
Agnieszka Czaja 29 kwietnia 2014 - 21:07

Iza jesteśmy w Staszowie u moich rodziców :) Lubię wracać w te strony :)

Reply
Młoda Mama 29 kwietnia 2014 - 20:26

Cudny szkrab i bardzo ładne zdjęcia. My jeszcze takiego miejsca nie mamy,ale niedługo mieć będziemy :) Piękna pogoda na dworze szkoda w domu siedzieć. :)
Pozdrawiam.

Reply
Agnieszka Czaja 29 kwietnia 2014 - 21:05

Dzięki :) W taką pogodę to nogi same niosą… :)

Reply
Anonymous 30 kwietnia 2014 - 09:51

O jak fajnie , od razu się domyśliłam ,że jesteś w Swoich rodzinnych stronach.
Piękny działek w cale się nie dziwię , że lubisz tam spędzać ciepłe dni.
Pewnie to jakaś ulica działkowiczów i jest tam święty spokój , nie słychać szumu samochodów ani tego pędu ludzi którzy pędzą każdy w swoją stronę. Pozdrawiam i dużo słoneczka życzę :) Ż.

Reply
Anonymous 4 maja 2014 - 07:16

Ale cudnie <3 super, ja też mam swoje miejsce, ale na Mazurach, zawsze tam uciekam jak mam chwilę wolnego :) Pozdrawiam, J.

Reply
Michalina 20 czerwca 2015 - 19:52

Ale fajnie że odnalazłyście tam spokój :)

Reply

Zostaw komentarz