Jak byłam małą dziewczynką, chciałam być dorosła, teraz jak jestem dorosła, chciałabym być dzieckiem. Czasami oczywiście. Wy też tak macie? Dzieciństwo to przepiękny, beztroski czas, pełen zabawy, uśmiechu i miłości. Nic się “nie musi”, można leżeć na kocu, chodzić boso po trawie, skakać, biegać, tańczyć na ulicy. Zrób tak, będąc dorosłym, ciekawe co inni sobie o Tobie pomyślą… albo lepiej nie wiedzieć :)
Na majówkę wybrałyśmy się tam, gdzie wolniej płynie czas. Urządziłyśmy z Zuzią mały piknik, chodziłam boso po trawie i przeniosłam się na chwilę w czas beztroskiego dzieciństwa.
Pogoda w majówkę była w kratkę, ale tego dnia nam się udało.
Dawno mody nie było na blogu, dzisiaj przedstawiam Wam dwie stylizacje, małą i dużą.
Długie spódnice zagościły w mojej szafie w tamtym roku, ale z tego co się orientuję cały czas są na topie. Do spódnicy dodałam biały top i nieśmiertelną, jeansową kurtkę, która wisi w mojej szafie już kilka lat.
A Zuzia, hmm… we wszystkim wygląda cudnie! Naszym hitem są sandałki, na które polowałam dłuższy czas. Zwracam szczególną uwagę na obuwie mojego dziecka. Buciki miały być skórzane, miękkie, dobrze trzymać stópkę i dobrze by było gdyby do tego były ładne ;) Odwiedziłam kilka sklepów, tych internetowych także, w końcu trafiłam na sandałki z Zary, które pasują do większości strojów, ponieważ są w uniwersalnym kolorze. Sami możecie zobaczyć poniżej.












Zuzia: Sweter, leginsy – F&F | Bluzeczka, kapelusz – H&M | Sandałki – Zara | Mama: Kurtka – Big Star | Top – House | Naszyjnik, torba – H&M | Spódnica – New Look | Sandałki – Tamaris | Bransoletka – Apart
8 komentarzy
Pięknie :)
:*
Bardzo podoba mi się Twoja stylizacja prosta , skromna i wygodna :) Też tak lubię . Córcia Twoja na tym kocyku wygląda jak mama w pomniejszeniu :) Ładne sandałki widzę , że lubisz motywy zwierzęce typu skóra węża bo ten motyw powtarza się w kilku Twoich stylizacjach . Poza tym Ty to chyba wysoka jesteś co ? Ile masz wzrostu jeżeli mogę zapytać ? Ola
Dzięki, jeśli chodzi o motywy zwierzęce to akurat przypadek :) wzrostu mam 170 cm, a na wygodę stawiam, wiadomo trzeba biegać za maleństwem :) Ola jesteś kolejną osobą, która mówi, że Zuzia jest podobna do mnie, większość osób twierdzi, że to cały tata :)
Ale ładnie :) super stylizacja. a Wy takie szczesliwe, aż miło popatrzeć :)
O nowa stylizacja jak fajnie :) Podoba mi się to :) I jaka ładna pogoda a dziś w całej Polsce pada deszcz i jest szaro ,mokro i zimno. Sorry że tak zapytam ale czy doczekam się wpisu o Twoich ulubionych zapachach? Czasem tu zaglądam ale widzę że jeszcze się ten tak dawno obiecany wpis nie ukazał , ktoś Cię tam męczył więc dziś ja trochę też o to pomęczę ;) Perfumetka Magda :) Pozdrawiam
Bardzo fajna stylizacja ja swoje na majówkę i letnie dni wybieram z http://www.krakowiankasklep.pl :)
Po za tym świetnie komponuje się jeansowa kurtka tą spódnicą ! :) Pozdrawiam
Dziś mam wyjątkowo wolne popołudnie i od kilku minut przeglądam Waszego bloga . Świetna ta stylizacja była . Te kurteczki masz extra szukam takich ale wszędzie są te ściągacze na dole. Poza tym one super leżą Ci w ramionach mnie to jakoś wszystko się ciągnie i wywija .