Hush Warsaw 2014

by Agnieszka

8 czerwca byłyśmy na targach mody Hush Warsaw. Pięć razy zastanawiałam się czy jechać, bo pogoda był świetna, ale na plażowanie, a nie chodzenie i oglądanie ciuchów. Ale zdecydowałam się i nie żałuję. Zuzia ucięła sobie drzemkę w czasie jazdy, była wypoczęta, uśmiechnięta i “współpracowała” z mamą, która chciała trochę pooglądać nowych rzeczy.

Targi Hush Warsaw odbyły się w Arkadach Kubickiego, w środku było w miarę chłodno, na zewnątrz upał!, były rozłożone leżaki, więc można było się opalać i korzystać ze słoneczka. Był też, o ile się nie mylę drink bar (to akurat nie dla nas ;)), słodki kącik dla maluchów, sala zabaw, ale dla dzieci od 4 lat ;/ (też nie dla nas), H&M Home i stoisko dla dzieci – zabawa i design oraz mnóstwo pięknych ubrań dla dorosłych i dla dzieci. 
 
Odkryłyśmy znów świetne, polskie marki, ale zakupy zrobiłyśmy tylko w KUKUKID. Zakochałam się w NunuNu, Zuzia chyba też, a ich Tipi na pewno kiedyś będzie nasze! :)
 
Aha, chyba nie muszę dodawać, że z H&M Home wyniosłabym chyba wszystko?
 
Poniżej fotorelacja :) 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
stressed. depressed. but well dressed. O_o ;)
 
Zuzia: 
Sukienka, buty – Zara
Spineczka – H&M
 
FOLLOW ME ON INSTAGRAM & FACEBOOK
 
 

Może Ci się również spodobać

4 komentarze

patita 18 czerwca 2014 - 14:41

o jak fajnie :) Pogoda cudowna

Reply
Agnieszka Czaja 23 września 2014 - 13:05

Pogoda była idealna :)

Reply
Anonymous 18 czerwca 2014 - 21:58

Zuzia gwiazdeczka! Znowu coś wybiera :) Ciekawa jestem co sobie kupiłyście :) mam pytanko, skąd masz informacje na temat takich targów mody? Może jako blogerka dostajesz specjalne zaproszenie? Też bym się z chęcią wybrała :) Pozdr, N.

Reply
Agnieszka Czaja 23 września 2014 - 13:05

Informacje mam z facebooka :) A kupiłyśmy jak zwykle coś dla Zuzi :)

Reply

Zostaw komentarz