Dla Ciebie

by Agnieszka
 
Ostatnio ktoś zapytał, po co właściwie prowadzę bloga, czy mam na to czas i czy mi się chce. Początkowo MyLifestyle miał zawierać informacje nt. zdrowia, mody i urody, przemieszane delikatnie z moim życiem, w końcu to MyLifestyle… Miał być “odskocznią” od codziennych obowiązków, urozmaiceniem “siedzenia” w domu na macierzyńskim, pokazania innym swoich pasji i zainteresowań. 
 
Z czasem blogowanie mnie wkręciło (więcej TU) i blog przekształcił się w bardziej osobisty i zawiera mnóstwo moich przemyśleń, bolączek, ale też tego co kocham, lubię i tak właściwie to mała część mojego życia. 
 
W tej chwili blog jest przede wszystkim dla Ciebie Zuzka, to Ty i nasze życie zajmują najwięcej miejsca. Dzięki blogowaniu mam uporządkowane fotografie, spisane myśli i wspomnienia, cudowne chwile i cudowne dni. W każdej gorszej chwili mogę do nich wrócić. 
 
Blog jest dla Ciebie Córko, żebyś mogła kiedyś poczytać to co pisałam i zobaczyć co miałam w głowie i jakie miałam priorytety. 
 
Jest dla Ciebie, żebyś mogła zobaczyć jaką byłaś małą i przecudną dziewczynką. 
 
Jest dla Ciebie, bo kiedyś mnie zabraknie, dlatego zostawię Ci taką pamiątkę….
 
Jest dla moich najbliższych, którzy niestety mieszkają daleko, dzięki mojemu blogowaniu mogą być na bieżąco z tym co u mnie i u Zuzi, która zmienia się i rośnie każdego dnia.
 
Jest też dla Was, początkowo pisałam tylko dla siebie, nie sądziłam, że ktoś będzie to czytał. Jest mi ogromnie miło czytając kolejny pozytywny komentarz, który dodaje motywacji i przywraca wiarę w ludzi. Dobrych ludzi, których jest coraz mniej. 
 
Czasem mam takie dni, takie jak TU, TU, czy TU. Czasem chce opisać wszystko, a czasem nie chcę pisać nic. Czasem pojawiają się kosmetyki, czasem przepisy, trochę mody, ale najwięcej jest tu po prostu życia…
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zuzia – Sukienka, buty – Zara | Spineczka – H&M | Mama – Sukienka – Unisono | Buty – Tamaris | Torebka – Venezia
 
FOLLOW ME ON INSTAGRAM & FACEBOOK
 
 

Może Ci się również spodobać

11 komentarzy

Anonymous 17 sierpnia 2014 - 16:23

Agusia nie wiem czy już pisałam Ci kiedyś ale przeglądam każdy Twój wpis 3 razy od dechy do dechy. Fotografie są BOSKIE <3
Zuzunia ma super sukieneczkę i sandałki no i spineczkę we włosach też z resztą cała jest cudna ! Zdjęcia z watą są przesłodkie i zabawne . Ty też wyglądasz świetnie ! Chyba masz trochę inną fryzurę albo mi się zdaje także sukienkę masz super i Twoje sandałki bardzo mi się podobają no oby dwie dziewczyny jesteście fantastyczne ! Zauważyłam na Twoim palcu fajny pierścionek czy to obrączka … co to ? Szkoda , że bliżej nie zrobiłaś swojej stylizacji. A cały wpis jest jak zwykle idealny. Bardzo podoba mi się pomysł Bloga jako pamiątki dla Zuzi no i dla całej rodziny która nie widzi maleńkiej codziennie. Jaga

Reply
Agnieszka Czaja 19 sierpnia 2014 - 18:00

Jaga, fryzura ta sama, moja “stylizacja” też miała być, ale okazało się, że zdjęcia wyszły rozmazane, dlatego ich nie dodałam. Za wszystkie dobre słowa dziękuję :) a ten pierścionek to prezent na 18-stkę od rodziców, który noszę zawsze.

Reply
Anonymous 20 sierpnia 2014 - 08:53

Ale ja o prawej rączce mówię ;p

Reply
Agnieszka Czaja 20 sierpnia 2014 - 12:41

Ale jesteś spostrzegawcza ;) to pierścionek, taka gruba obrączka, kiedyś pokażę :)

Reply
Anonymous 19 sierpnia 2014 - 15:48

Jejku ale ładną sukienkę ma Zuzia i znowu kolejny dobry post. Agniesia a właśnie pokaż co to masz nowego na tym paluszku ?
Pozdrawiam Sroczka :)

Reply
Agnieszka Czaja 19 sierpnia 2014 - 18:02

Sukienusia od razu wpadła nam w oko :) A na palcu mam pierścionek od rodziców – prezent 18-stkowy… kiedy to było heh… :)

Reply
Agnieszka St 19 sierpnia 2014 - 19:07

Ależ ma cudną tą sukienusię!

Reply
Anonymous 20 sierpnia 2014 - 12:50

Wzruszające… fajnie jest mieć mamę taką jak Ty :) Zuzia jest szczęściarą.

Reply
Anonymous 20 sierpnia 2014 - 16:31

O to ja też jestem spostrzegawcza bo od razu cudeńko na paluszku prawej dłoni rzuciło mi się w oczy , poza tym mogłabyś nas uszczęśliwić i zrobić post o jakiś błyskotkach czy coś w tym stylu. Poza tym post na duży plus :) Julita

Reply
Agnieszka Czaja 27 sierpnia 2014 - 19:06

Myślałam, że zawsze Was uszczęśliwiam ;)

Reply
Anonymous 31 sierpnia 2014 - 08:01

Fajnie napisane , jako mama która na codzień sama wychowuje dziecko świetnie sobie radzisz chyba masz tez duze wsparcie rodzinu prawda?

Reply

Zostaw komentarz