Zdrada

by Agnieszka
 
Dlaczego mężczyźni zdradzają częściej niż kobiety? Dlaczego ludzie w ogóle to robią? 
 
Podobno zdrada nie oznacza, że dana osoba nie jest szczęśliwa w małżeństwie. Osoba zdradzająca potrzebuje impulsu do swojego zwyczaj nudnego życia, przezywa ekscytującą przygodę, nie burząc układu jakim jest małżeństwo, które jednak daje poczucie bezpieczeństwa. 
 
Zdrada to niekoniecznie seks, to nuda w obecnym związku, rutyna, brak radości życia i wyzwań. To są słowa autora, nie moje… Osobiście zdrady nie toleruję, jest dla mnie niewybaczalna. 
 
A Linda? Młoda, 31 letnia niby spełniona kobieta, szczęśliwa mężatka, spełniona jako matka dwójki dzieci ze świetną pracą i podobno ze wspaniałym życiem. Wszystko zmienia się gdy spotyka swojego byłego chłopaka, a podczas spotkania budzi się w niej dawno zapomniane uczycie czyli pożądanie. 
 
Czy Linda zdradzi męża? Czy mąż wybaczy jej zdradę? Czy rozwiodą się z powodu niewierności żony? W końcu rozwody są takie hmm… “na czasie”, niestety… 
 
Odpowiedź na te i inne pytania znajdziecie w książce Paulo Coelho “Zdrada”. Książka idealna na weekend lub na wieczór. Ze mną “Zdrada” była na wakacjach. Polecam!
 
 
 
 
FOLLOW ME ON INSTAGRAM & FACEBOOK
 
 

Może Ci się również spodobać

4 komentarze

Anonymous 1 sierpnia 2014 - 09:47

Zdrada …. to chyba problem stary jak świat może zdarzyć się wszędzie i każdemu nawet temu najlepszemu …. Smutne ale prawdziwe. W XXI wieku jest tyle rozwodów , że można śmiało powiedzieć , iż świat oszalał . Rozwodzą się i Ci świeżo po ślubie jak i Ci którzy mają za sobą nawet Złote Gody tyle się ostatnio słyszy na ten temat , że człowiek zaczyna się zastanawiać …
a kiedy ja ?

Mam nadzieję , że Ciebie to nie dotknęło ale skoro o TYM piszesz można sądzić , że jednak jest coś na rzeczy . Przykre ale prawdziwe a wiesz co jest najgorsze ? Faceci zostawiają swoje piękne młode żony często z małymi dziećmi dla dużo , dużo mniej atrakcyjnych no i często starszych Pań a mówiło się kiedyś , że znajdzie se młodszą i ładniejszą a gdzie Ci faceci teraz mają oczy … JA się pytam !!! K.K.

Reply
Agnieszka Czaja 1 sierpnia 2014 - 16:35

“gdzie Ci faceci teraz maja oczy” – K.K. to jest najlepsze! A odpowiadając na to pytanie, to nie wiem… Ale oby ten temat był jak najdalej od nas. Pozdrawiam :)

Reply
Anonymous 1 sierpnia 2014 - 14:44

Zdrady , rozwody no cóż są , będą i były . Być może i mnie i Age i wiele z nas to spotkało nie koniecznie w małżeństwie ale w jakimś tam poważnym bądź mniej poważnym związku ale ja wolę przemilczeć ten temat bo licho nie śpi ;p Buziaki Aga :* Jaga

Reply
Agnieszka Czaja 1 sierpnia 2014 - 16:36

Dokładnie…. ale książkę polecam ;)

Reply

Zostaw komentarz