Zdradzę Wam moją tajemnicę – czyli jakim sprzętem robię zdjęcia

by Agnieszka
 
Nieraz pytaliście w komentarzach jakim sprzętem robię zdjęcia, bo Wam się bardzo podobają, z czego się oczywiście niesamowicie cieszę. Dzisiaj zdradzę Wam moją tajemnicę, otóż zdjęcia robię telefonem :) Tak, telefonem, który uważam, że sprawuje się znakomicie, chociaż marzę o sprzęcie z prawdziwego zdarzenia. Wcześniej robiłam fotki Sony Cyber Shot, ale od czasu gdy się zorientowałam, że telefon robi to znacznie lepiej używam do tego tylko mojego Samsunga, który jest już w opłakanym stanie, co widać na zdjęciu niżej…
 
Niestety punkt trzeci z moich postanowień noworocznych nie został zrealizowany i nie uzbierałam na nowy sprzęcior, na około milion tysięcy wydatków, niektóre rzeczy muszą poczekać. 
 
Na razie jakoś sobie radzę, zdjęcia robię bo lubię. I zdradzę Wam, że żaden ze mnie fotograf bo nie wiem co to przesłona, migawka i te wszystkie inne bajery.  
 
Jak widzicie na zdjęciach u nas trwają już przygotowania do Świąt, pomarańcze z goździkami już wysuszone, planuję zrobić małe świąteczne DIY, ale co z tego wyjdzie, zobaczymy oczywiście w praniu :)
 
Zdradzę Wam moją tajemnicę - czyli jakim sprzętem robię zdjęcia
 
FOLLOW ME ON INSTAGRAM & FACEBOOK
 
 

Może Ci się również spodobać

5 komentarzy

Anonymous 27 listopada 2014 - 14:44

O i widzę pęknięta szybka zupełnie jak u mnie hehe tylko , że w innym telefonie ale pewnie niebawem zamienisz go na coś innego , teraz już większość ma dobre aparaty więc spokojnie drogi sprzęt z taką ręką i takim okiem nie będzie Ci potrzebny. Jaga

Reply
Agnieszka Czaja 30 listopada 2014 - 19:58

Jaga do wymiany mam jeszcze kilka miesięcy. A za komplement dziękuję ;*

Reply
Anonymous 1 grudnia 2014 - 18:14

O no to się nam pochwalisz za jakiś czas …

Reply
Anonymous 29 listopada 2014 - 10:34

O to może jakiś dobry Mikołaj przyniesie Ci nowy sprzęt do skarpety 6 grudnia ;)

Reply
Agnieszka Czaja 30 listopada 2014 - 19:58

Może może :)

Reply

Zostaw komentarz