Wpisz szukane zagadnienie. Wciśnij ESC, aby anulować.

Historia lubi się powtarzać

 Dawno mnie tu nie było, ale wracam z niespodzianką :) Wiecie, że historia lubi się powtarzać? Dokładnie rok temu zdecydowałam się na ostre cięcie, zmieniłam fryzurę którą nosiłam kilka lat. Wczoraj znowu to zrobiłam… Skróciłam włosy, znowu nie byłam przekonana, ale włosy nie zęby, odrosną, a ja potrzebowałam małej zmiany. 
 
Debiutowałam również w roli fryzjerki, co możecie podziwiać na zdjęciach niżej ;) Zuzia po raz pierwszy miała warkocze, może nie wyszło idealnie, ale była zachwycona i pokazywała wszystkim gościom, którzy dodarli na wigilijną kolację. 
 
W oczekiwaniu na rodzinę usypiałyśmy lale i pilnowałyśmy prezentów ;) Świąteczny dzień jeszcze jutro, wypoczywajcie, śpijcie dobrze, a ja uciekam na Pretty Woman i dalej oswajam się z nową fryzurą.
 
Dobrej nocy!
 
Warkocze
 
Mylifestyle
 
Mylifestyle
 
Mylifestyle
 
Mylifestyle
 
Mylifestyle
 
 FOLLOW ME ON INSTAGRAM & FACEBOOK
 
 

3,093 total views, 2 views today

8 Komentarze

 1. Anonymous

  Co za zmiana! Bardzo Ci ładnie. odważna z Ciebie dziewczyn! podziwiam, bo ja nigdy nie zdecydowałabym się na taki krok. A.

 2. Anonymous

  Wow Agnieszka ! Patrząc na jedną z 3 fryzur które nam tu zaprezentowałaś to jak poprzednia była strzałem w 10 to ta jest strzałem w 100 :) Wyglądasz extra masz ładne oczy a grzywka troszeczkę je przysłaniała .
  Zuzanny fryzurka też piękna :) Poza tym czy na zdjęciu 3 Zuzia trzyma Wasz “Nowy sprzęt” ?
  Piękny naszyjnik , chciałabym taki komplet wraz z bransoletką , gdzie kupiłaś? Jagna

  Ps. Wesołych Świąt kobietki :)

  • My też przesyłamy najlepsze życzenia! :) To niestety nie jest nasz sprzęt… ;/ Co do fryzury to fajnie, że Ci się podoba. Ja z dnia na dzień coraz bardziej się do niej przekonuję :) naszyjnik kupiłam w Reserved, z tego co pamiętam to były bransoletki do kompletu, ale to było w zeszłym roku. Pozdrawiam! :)

 3. Pięknie wyglądacie obie, Ty promieniejesz :) Zuzia jak zawsze radosna :* Życzymy wszystkiego dobrego z okazji Świąt, samych radości :)

 4. Anonymous

  Dobra decyzja ! Bardzo ładnie :) Pozdrawiam Ż.

 5. Mama Zuzi taka piękna! :)

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.