Historia lubi się powtarzać

by Agnieszka
Święta
 Dawno mnie tu nie było, ale wracam z niespodzianką :) Wiecie, że historia lubi się powtarzać? Dokładnie rok temu zdecydowałam się na ostre cięcie, zmieniłam fryzurę którą nosiłam kilka lat. Wczoraj znowu to zrobiłam… Skróciłam włosy, znowu nie byłam przekonana, ale włosy nie zęby, odrosną, a ja potrzebowałam małej zmiany. 
 
Debiutowałam również w roli fryzjerki, co możecie podziwiać na zdjęciach niżej ;) Zuzia po raz pierwszy miała warkocze, może nie wyszło idealnie, ale była zachwycona i pokazywała wszystkim gościom, którzy dodarli na wigilijną kolację. 
 
W oczekiwaniu na rodzinę usypiałyśmy lale i pilnowałyśmy prezentów ;) Świąteczny dzień jeszcze jutro, wypoczywajcie, śpijcie dobrze, a ja uciekam na Pretty Woman i dalej oswajam się z nową fryzurą.
 
Dobrej nocy!
 
Warkocze
 
Mylifestyle
 
Mylifestyle
 
Mylifestyle
 
Mylifestyle
 
Mylifestyle
 
 FOLLOW ME ON INSTAGRAM & FACEBOOK
 
 

Może Ci się również spodobać

8 komentarzy

Anonymous 25 grudnia 2014 - 23:04

Co za zmiana! Bardzo Ci ładnie. odważna z Ciebie dziewczyn! podziwiam, bo ja nigdy nie zdecydowałabym się na taki krok. A.

Reply
Agnieszka Czaja 26 grudnia 2014 - 22:17

Dalej nie wierzę w to, że się zdecydowałam ;)

Reply
Anonymous 26 grudnia 2014 - 10:10

Wow Agnieszka ! Patrząc na jedną z 3 fryzur które nam tu zaprezentowałaś to jak poprzednia była strzałem w 10 to ta jest strzałem w 100 :) Wyglądasz extra masz ładne oczy a grzywka troszeczkę je przysłaniała .
Zuzanny fryzurka też piękna :) Poza tym czy na zdjęciu 3 Zuzia trzyma Wasz “Nowy sprzęt” ?
Piękny naszyjnik , chciałabym taki komplet wraz z bransoletką , gdzie kupiłaś? Jagna

Ps. Wesołych Świąt kobietki :)

Reply
Agnieszka Czaja 26 grudnia 2014 - 22:14

My też przesyłamy najlepsze życzenia! :) To niestety nie jest nasz sprzęt… ;/ Co do fryzury to fajnie, że Ci się podoba. Ja z dnia na dzień coraz bardziej się do niej przekonuję :) naszyjnik kupiłam w Reserved, z tego co pamiętam to były bransoletki do kompletu, ale to było w zeszłym roku. Pozdrawiam! :)

Reply
ANNA KACZANOWSKA 26 grudnia 2014 - 21:01

Pięknie wyglądacie obie, Ty promieniejesz :) Zuzia jak zawsze radosna :* Życzymy wszystkiego dobrego z okazji Świąt, samych radości :)

Reply
Agnieszka Czaja 26 grudnia 2014 - 22:16

Dziękuję :) też przesyłamy serdeczne życzenia i moc buziaków :* :)

Reply
Anonymous 29 grudnia 2014 - 15:15

Dobra decyzja ! Bardzo ładnie :) Pozdrawiam Ż.

Reply
Aneta 2 stycznia 2015 - 17:12

Mama Zuzi taka piękna! :)

Reply

Zostaw komentarz