Mikołajkowe Targi Mamaville

by Agnieszka
 
6 grudnia miałyśmy przyjemność uczestniczyć w Mikołajkowych Targach Mamaville. Od samego rana mówiłam Zuzi, że jedziemy szukać Mikołaja, ale gdy już go zobaczyła było” nie nie nie nie” więc fotki z Mikołajem brak. Poza Mikołajem było mnóstwo atrakcji i zabaw dla dzieci, a dla dorosłych szoping, z dawką dobrego jedzenia. W strefie zakupów u wystawców i projektantów była cała masa różnych cudowności, ja znalazłam idealne ubranka i dodatki dla mojej córki, a Zuzia przytulała wszystkie lale, kotki, króliczki i pieski napotkane na swojej drodze. 
 
W strefie edukacyjno – rozrywkowo – warsztatowej dzieci mogły pobawić się ze sobą, potańczyć, było również ozdabianie pierniczków, malowanki, robienie dekoracji i wiele innych. Dzieci na nudę nie mogły narzekać. 
 
Poznałam fantastyczne marki i spotkałam te, które już znam, a byli m. in.: TITOT, Bibi dreams, Leotti, ColorStories, Papillon, Malutkich Świat, Lulilaj, Chustodzieciaki, MerinodzieciakiKotoKids, Szafa Malucha, La Millou oraz Lasse i Bosse. Uwielbiam takie spotkania, jest szansa na poznanie wspaniałych ludzi, ich wielkich pasji oraz tego co tworzą. Wszystkich podziwiam i mocno im kibicuję!
 
Mamaville, do zobaczenia w przyszłym roku, a Was zapraszam na fotorelację:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sukienka – Mosquito | Buty – Zara | Sweterek, spinka – H&M
  
PS. W sklepie TITOT tylko dziś jest przedświąteczna promocja, na hasło XMAS20 dostaniecie 20 % zniżki na wszystkie produkty :) brzmi nieźle, prawda?  
 
FOLLOW ME ON INSTAGRAM & FACEBOOK
 
 

Może Ci się również spodobać

6 komentarzy

Anonymous 11 grudnia 2014 - 10:54

Bardzo żałuję, że mieszkam tak daleko od Warszawy, a z chęcią bym się wybrała na takie targi, tyle pięknych rzeczy!!! Buu…. pozostaje mi internet :)

Reply
Agnieszka Czaja 16 grudnia 2014 - 14:05

O tak, w internecie jest zdecydowanie wszystko :)

Reply
Eliza Kinga 11 grudnia 2014 - 14:35

Tym razem nie udalo mi się dotrzec, ale bylam na poprzednich edycjach,super impreza :)

Reply
Agnieszka Czaja 16 grudnia 2014 - 14:05

My byłyśmy po raz pierwszy i mam nadzieję, że nie ostatni! :)

Reply
Anonymous 13 grudnia 2014 - 16:11

Pięknie i kolorowo tylko Aga dlaczego Ciebie ostatnio nie ma w ogóle na blogu , bez Ciebie to jakoś słabo ….
Dodaj jakaś stylizacje , cokolwiek ale pokaż się nam od czasu do czasu .
Bardzo bym chciała kiedyś być mile zaskoczona postem o dodatkach typu torebki , biżuteria itp. Lubię dodatki potrafię przechodzić cały rok w legginsach i 4 tunikach ale dodatków ma całe mnóstwo torebki torebeczki , bransoletki , szale i inne tego typu rzeczy. Pozdrawiam Małgosia

Reply
Agnieszka Czaja 16 grudnia 2014 - 14:07

Małgosiu, wiem, że mnie w ogóle nie ma, jakoś tak wychodzi, ale postaram się to zmienić :)

Reply

Zostaw komentarz