Podsumowanie, postanowienia i plany na 2015

by Agnieszka
Golejów
 Niespostrzeżenie minął kolejny rok mojego życia. Dopiero co robiłam tą listę , a tu już czas na kolejne plany i noworoczne postanowienia. Jesteście ciekawi czy udało mi się zrealizować każdy punkt? Od razu mówię, że niestety nie. Ale i tak jestem dumna z tego co udało mi się osiągnąć.
 
MyLifestyle
 
Podsumowując,
 
1. Z organizacją “życiową” jest dużo lepiej, znalazłam czas dla bliskich oraz przyjaciół, niestety nie udało mi się odświeżyć wszystkich kontaktów, tych, których chciałam, ale jest zdecydowanie lepiej niż w w roku 2013. Udało mi się również ogarnąć przestrzeń w moim domu i oddałam w dobre ręce mnóstwo rzeczy, dołączyłam z rodziną i znajomymi do Szlachetnej Paczki i wspólnie pomogliśmy jednej z rodzin.
 
Szlachetna paczka
 
2. Długo oczekiwany mgr w końcu jest ze mną od marca. Plan zrealizowany w 100 % :)
 
Obrona
 
3. Oszczędności – mocno kuleję w tym temacie i dobrego sprzętu jak nie było tak nie ma. Ale jakoś sobie radzę, zdjęcia robię telefonem i wychodzą jako tako :)
 
smasung
 
4. Pasje – pasją jest mój blog, rozwijam go, i Was, moi Drodzy jest coraz więcej, z czego niezmiernie się cieszę. Niedawno zostałam zaproszona do akcji rzeczy od serca, wspieram Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, dla mnie to niezwykłe wyróżnienie i cieszę się, że przekazując, coś, od serca, mogę pomóc innym. Mam nadzieję, że się dołączycie. Licytować można TUTAJ.
 
naszyjniki 
5. Podróże. W sumie nie byłyśmy w ciepłych krajach, ani nigdzie za naszymi granicami, ale podróżowałyśmy troszkę w kraju. Zdecydowanie za mało, może ten rok będzie bardziej w obfitował w podróże i będę mogła jak najwięcej pokazać swojej córce, w końcu podróże kształcą… :)
 
podróże 
6. Z tymi językami też lipa, za mało czasu na to wszystko… ale mamy kolejny rok, może teraz się uda.
 
7. Punkt 7 skrupulatnie realizuję i dobrze mi idzie :)
 
mylifestyle
  
Jakie mam plany na 2015?
 
Na pewno punkt 3, 4, 5 i 6 będzie dalej w realizacji. 7 oczywiście też. Na pewno postawię również na sport. A co jeszcze??? Życie samo zweryfikuje moje plany, ale jestem pełna nadziei, że ten rok będzie dobrym rokiem :)
 
Mylifestyle
FOLLOW ME ON INSTAGRAM & FACEBOOK
 
 

Może Ci się również spodobać

4 komentarze

Anonymous 4 stycznia 2015 - 16:17

Agnieszka plany planami dobrze wiedzieć na czym nam w życiu zależy ale i tak uważam , że życie idzie własnym torem i z reguły człowiek ma mało czasu na dokształcanie się , sport i inne przyjemności . Zakopując się w pracy i obowiązkach domowych w Twoim wypadku na dokładkę z małym dzieckiem to i tak doba pewnie jest za krótka , powtórzę się wyglądasz super , buzia , figurka , fryzurka wszystko na 5+ :) Ż.

Reply
Agnieszka Czaja 10 stycznia 2015 - 21:59

Jasne, też uważam, że nasz los już gdzieś jest zapisany, ale plany i marzenia można mieć :) Pozdrawiam :)

Reply
Anonymous 6 stycznia 2015 - 14:26

Kiedy się nam pokażesz w nowej fryzurce bo w tamtym poście słabo widać :)

Reply
Agnieszka Czaja 10 stycznia 2015 - 22:00

Niedługo ;)

Reply

Zostaw komentarz