Warsztaty Blog Roku

by Agnieszka
blog roku 2014

Nic nie wygrałam, na Gali nie byłam, ale zdjęcie na ściance mam ;) O! A skąd? Otóż, w dniu wielkiej Gali konkursu Blog Roku 2014, Onet organizuje warsztaty dla blogerów. W tym roku była to już 10 edycja konkursu, a 4 warsztatów. Na warsztaty Blog Roku przyjechało aż 200 blogerów z całej Polski! Można było posłuchać znanych ludzi internetu, zdradzili nam swoje tricki i tajemnice ;) Nieco rozjaśnili i podszkolili. Czasem pokazali też jak mało wiemy. Ale nie po to aby nam dokopać tylko aby nam pomóc. Było wielu blogerów, których “znam”, czytam i odwiedzam, ale nie było we mnie aż takiej śmiałości aby podejść i porozmawiać. Z drugiej strony to takie zawracanie głowy… Chociaż teraz… żałuję.

Na warsztatach były panele i prelekcje. Rozmowy i dyskusje. Czy było warto tam być? Oj warto, zdecydowanie! Warsztaty odbywały się dwutorowo. Miałam okazję posłuchać m.in. Michała Szafrańskiego, Agnieszki Kalugi, Ani Zając, Agaty Lipiec, Hani Kozłowskiej, Doroty Zawadzkiej i Jarka Kuźniara, a swoją niesamowitą energią zaskoczyła mnie Arlena Witt. Dowiedziałam się sporo o SEO, o blogowych współpracach, o promowaniu bloga w social mediach i trochę o hejterach.

Warsztaty bardzo motywujące, na pewno dużo mi dały, głowę mam pełną nowych, świeżych pomysłów. Przekazywaną wiedzę “chłonęłam” jak gąbka ;) Dużo mi rozjaśniły i pokazały, że jeszcze wiele pracy przede mną. Ale przyjmuję to na klatę i biorę się do roboty :) nie to, że do tej pory się obijałam, zawsze starałam się aby posty były (w miarę) dobre. Zresztą, nie mnie to oceniać. Galę Blog Roku 2014 oglądałam już w domku razem z Zuzią.

Wygranym serdecznie gratuluję! Odwalacie kawał dobrej roboty! A kto zwyciężył? Więcej znajdziecie TUTAJ

blog roku

jak oszczędzać pieniądze

michał szafrański wykład

muzeum historii żydów polskich

wykłady blog roku

A za pierwsze zdjęcie dziękuję Ani

FOLLOW ME ON INSTAGRAM & FACEBOOK

 

Może Ci się również spodobać

6 komentarzy

Monika 11 marca 2015 - 18:17

Pięknie wyglądasz w tych włosach ta dłuższa grzywka mrau… na Twoim miejscu poszła bym w tym kierunku , bosko <3
Poza tym Twojego Bloga obserwuję od połowy lutego i muszę przyznać , że bardzo mi sie podoba. Jestem zachwycona Staszowem kojarzy mi się z takimi małymi miasteczkami nadmorskimi tylko że u Was życie tętni przez cały rok a nie tylko od maja do września .
Z komentarzy wiem że dziewczyny proszą o stylizacje i inne tego typu posty , Ja jednak poproszę o wycieczkę po Staszowie o pokazanie ciekawych miejscach i wąskich uliczkach ze sklepikami , uwielbiam takie miejsca <3 Proszę o tysiące zdjęć i kilka zdań od Ciebie Aga !

Reply
Agnieszka 11 marca 2015 - 21:51

Monika w takim razie na początku witam Cię w moich skromnych progach :) i od razu dziękuję za komplemencik :) Co to Staszowa, niestety morza tu nie ma i baardzo daleko do niego – bardzo żałuję, ale jest sporo innych miejsc, np. takie jak tu: https://www.mylifestyle.com.pl/2015/01/to-bedzie-dobry-rok.html. A więcej o moim miasteczku na pewno będzie :)
Pozdrawiam! :)

Reply
Marta mamawbiegu.pl 11 marca 2015 - 19:20

Zjawiskowo prezentujesz się na ściance!!!

Reply
Agnieszka 11 marca 2015 - 21:46

Marta dzięki ;) ścianka przez chwilę była moja :D

Reply
Magda 11 marca 2015 - 20:08

Aga, super wyglądasz na ściance! Takie warsztaty są na pewno kształcące i sporo można się dowiedzieć. Mam nadzieję, że przy następnym (rychłym!) spotkaniu podzielisz się nieco wiedzą, co?
Buźka :*

Reply
Agnieszka 11 marca 2015 - 21:45

:* No pewnie! Masz rację, oby było jak najszybciej! :)

Reply

Zostaw komentarz