#jestęblogerę czyli kielecki Blogotok :)

by Agnieszka
blogotok

Założenie bloga to był jeden krok z tych kilku najlepszych w moim życiu. To co kocham w blogowaniu – to to, że wciąż poznaję nowych LUDZI, fantastycznych ludzi, których łączy pasja do tworzenia. Kiedyś myślałam, że blogerzy to zadufane i zakochane w sobie osoby, a Ci co mają trochę więcej lajków z takim “poczatkującym” lub mniej popularnym blogerem już nie pogadają, ręki nie podadzą, piwa nie wypiją, a nie daj Boże zdradzą jakiś sekret. NIC BARDZIEJ MYLNEGO. Tych, których poznałam do tej pory wielbię miłością od pierwszego zamienionego słowa, pierwszego szaleńczego śmiechu.

Jesteśmy jak najbardziej normalni, przeważnie mamy rodziny, wspaniałe dzieci, niekiedy dorosłe, ale robimy coś więcej, coś dla siebie, a z czasem i dla innych, jesteśmy blogerami. Do tej rodziny należę od prawie 1,5 roku, po prostu #jestęblogerę i dobrze mi z tym. I nie ważne czy piszesz o książkach, życiu, może o DIY, a może o grafice, o dzieciach czy o szeroko rozwiniętym lajfstajlu – z blogerem zawsze się dogadasz – przynajmniej mi do tej pory tacy stawali na drodze.

W miniony weekend odbył się już trzeci Blogotok w Kielcach, ale mój pierwszy i na pewno nie ostatni ;) ORGANIZATORZY, do których kieruję słowa uznania i wielkie podziękowania – byliście boscy! 

Prelegenci zdradzili nam tajemnice social media, Kasia zaszczepiła w mojej głowie kilka pomysłów i to dzięki niej zmontowałam już pierwsze dwa filmiki – możecie zobaczyc je na facebooku, co prawda są mini i mega nieprofesjonalne ale są! :) i jestem z siebie dumna ;P

Na warsztatach zaopiekowano się nami przyzwoicie, oprócz wspaniałych prelegentów czyli Kasi z Twoje DIY, drugiej Kasi z bloga Kuchnia bazylii, Szymona z marketingmobilny.pl, Magdy z My pink plum, Konrada z haloziemia.pl, Marka Usidusa, Jakuba z pijarukoksu.pl  i świetnych blogerów o których napisałam kilka akapitów wyżej były konkursy z nagrodami, mega jedzenie, wspaniałe zdrowe drinki, after, nocleg i wycieczka po Kielcach. Co się działo na afterze, tego nie powiem, obowiązuje mnie tajemnica ;) ale dość że przyjęłam niezłą dawkę wiedzy to jeszcze uśmiałam się po pachy.

blogotok.jpg (2)

 Social media na bieżąco:

blogotok.jpg (3)

blogotok.jpg (4)

blogotok.jpg (5)

blogotok.jpg (6)

blogotok.jpg (7)

blogotok.jpg (8)

blogotok.jpg (9)

blogotok.jpg (10)

Pierwsze zdjęcie z Kasią z kuchniabazylii.pl zrobił Patryk Ptak ;)

FOLLOW ME ON INSTAGRAM & FACEBOOK

 

Może Ci się również spodobać

7 komentarzy

Małgorzata Kijowska 29 kwietnia 2015 - 21:09

echhh…westchnąć tylko mogę z żalu że mnie tam nie było :(

Reply
Agnieszka 30 kwietnia 2015 - 19:29

Też żałuję, że Cię nie było, ale wszystko da się nadrobić ;)

Reply
dziewczyna-z-aparatem-attm.blogspot.com 30 kwietnia 2015 - 19:46

Z każdym słowem Twojej relacji jak najbardziej się zgadzam :) było świetnie!!! Teraz czekamy z niecierpliwością na listopad :) Trzymaj się cieplutko kochana :*

Reply
Agnieszka 30 kwietnia 2015 - 20:18

Własnie, czekamy na listopad! :) Szybko zleci i znów będziemy się…. dokształcać ;P Buziaki :*

Reply
Lumpatia.pl 7 maja 2015 - 11:19

[…] mylifestyle […]

Reply
Blogotok – okiem organizatora | Eventualnie.com 22 maja 2015 - 17:01

[…] Mylifestyle […]

Reply
Joanna 13 kwietnia 2017 - 22:53

ja w tym roku wybieram się po raz pierwszy i jestem bardzo ciekawa jak wypadnie :)

Reply

Zostaw komentarz