Nie jestem idealna

by Agnieszka
Mylifestyle

I nigdy nie byłam, do ideału też nie dążę, no bo po co? Nikt nie jest idealny, było by strasznie nudno, poza tym nie można być dobrym/ idealnym we wszystkim. Każdy z nas ma swoje wady i zalety. I nikt nie jest idealny. Na szczęście.

Nie jestem idealną kobietą – mam za dużo tu i tam. Nie potrafię porządnie zadbać o dietę, zawsze trafiają się jakieś grzeszki. Nie jestem idealną mamą, bo czasem się złoszczę i cierpliwości brak. Czasem muszę też uciec sama na spacer i pobyć ze sobą chwilę sam na sam. Nie jestem idealną panią domu, bo fizycznie z małym dzieckiem pod pachą nie da się wszystkiego ogarnąć. No i żoną idealną też nie jestem, bo już żoną jestem tylko na papierze. Idealna córka i siostra to nie ja, ale kochają mnie za to, że w ogóle jestem. Poza tym straszny ze mnie uparciuch, mam raczej ciężki charakter, w końcu jestem zodiakalnym baranem ;)

Tak w ogóle to czy istnieją ideały? I czy warto do ideału dążyć? Wiem, że na pewno warto się starać być lepszym człowiekiem, ale czy warto być chodzącym ideałem? 

Mylifestyle

Mylifestyle

Mylifestyle

Mylifestyle

Mylifestyle

Mylifestyle

Mylifestyle

Mylifestyle

Mylifestyle

Mylifestyle

Mylifestyle

Mylifestyle

Mylifestyle

Mylifestyle

Spodnie – Cropp | Bluzka – Vanilla | Bransoletki – Apart, Reserved | Kolczyki – Apart | Torebka – Venezia | Buty – Deichmann 

Za piękne zdjęcia dziękuję Ani z bloga www.belyage.com :*

FOLLOW ME ON INSTAGRAM & FACEBOOK

 

Może Ci się również spodobać

17 komentarzy

Agnieszka 20 maja 2015 - 11:00

Idealna to może nie bo po co ale piękna i dobrze Ci z tym za dużo tu za dużo tam bo nie jedna by chciała taką nieidealną być :)

Reply
Agnieszka 20 maja 2015 - 21:26

Dzięki ;)

Reply
Olka 20 maja 2015 - 12:04

Uwielbiam Cię w takich stylizacjach a szczególnie w długich sukienkach i spódnicach wyglądasz super :) Stylizacja Maj 2014 moja ulubiona , a później sukienka z lata w mieście też super .

Reply
Agnieszka 20 maja 2015 - 21:25

To też moje ulubione stroje :) w takich czuję się najlepiej.

Reply
Ewela 20 maja 2015 - 15:25

Zaintrygowało mnie to “…żoną jestem tylko na papierze” jak to rozumieć w kontekście nie bycia idealnym?

Reply
Agnieszka 20 maja 2015 - 21:24

Hmm… normalnie. Piszę o nie idealnej kobiecie, matce, córce i również żonie, bo jakbym była idealną żoną to dalej bym nią była…. nie tylko na papierze ;)

Reply
Monika 22 maja 2015 - 19:31

Fajna z Ciebie NIEIDEALNA laska :D Chciała bym być taka nieidealna ale , że nieidealna żona to może mąż nie był idealny …

Reply
Agnieszka 22 maja 2015 - 21:56

Heheh no może nie idealny….. ale nie będziemy wnikać w szczegóły :)

Ach i dziękuję za miłe słowa, chociaż wiesz, zawsze by się chciało, żeby było lepiej :)

Reply
Jaga 25 maja 2015 - 09:56

Aaaa jakie piękne zdjęcia i ja je dopiero teraz widzę ?! No i Aga jaką lubię najbardziej w swoich stylizacjach z błyszczykiem na ustach wyglądasz niesamowicie naturalnie i świeżo . Buziaczki :)

Reply
Agnieszka 25 maja 2015 - 11:01

Jaga musisz częściej do mnie zaglądać ;)

Reply
mysia 27 maja 2015 - 09:37

Nikt nie jest idealny. Chba trzeba nauczyć się z tym żyć. Chociaż czasem człowieka taka frustracja ogarnia, że znowu nie wyszło:(

Reply
Agnieszka 4 czerwca 2015 - 20:46

Masz rację, trzeba to zaakceptować i nauczyć się z tym żyć.

Reply
Jagna 12 czerwca 2015 - 19:33

Zauważyłam , że piszesz o tym , że nie jesteś idealną żoną bo tylko na papierze . Pisałaś , że jesteście z Zuzią same i za każdym razem jak o tym piszesz to w taki sposób jakby Ci było czegoś żal jakbyś nie do końca pogodziła się z tą sytuacją. Mam nadzieję , że nie będzie to pytanie nie na miejscu jeżeli zapytam ile czasu po ślubie się rozstaliście? Piszesz często , że masz nadzieję iż nadszedł dla Was lepszy czas , że teraz wszystko się poukłada i że w końcu będziecie na 100% szczęśliwe a ja myślę , że to nie czas tylko ludzie których się napotyka na swojej drodze psują nam ten czas , nie ma czegoś takiego ,że przychodzi gorszy czas tylko źli ludzie którzy potrafią zepsuć coś w “5 minut”. Pisałaś też , że w Warszawie było Ci trudno bez rodziny a rodzina męża ?

Reply
Agnieszka 13 czerwca 2015 - 21:03

Tak, strasznie żałuję… ale co zrobisz? Nie zmusi się nikogo do miłości. Wychodząc za mąż myślałam, że będzie to na zawsze, a były to dwa lata.

Reply
Ola Aleksandra 16 czerwca 2015 - 16:26

Oj niestety takie realia . Znam wiele takich małżeństw które miały być na zawsze . Piękne Love story a kilka miesięcy po ślubie już każda znajoma czy koleżanka z pracy wydawała się atrakcyjniejsza. No cóż Ty masz Zuzie , masz dziecko ! Masz “kogoś” kto pozostał Ci po tej wielkiej miłości no i wspomnienia które pewnie nie jednokrotnie wywołują łzy w Twoich oczach.

Reply
Agnieszka 19 czerwca 2015 - 18:11

Właśnie, mam Córkę i z tego jestem dumna <3

Reply
Agnieszka 28 czerwca 2015 - 18:02

Dobrze , że napisałaś taki post. Czasem przerasta mnie to , że ostatnio jest jakaś dziwna moda na “wszystko idealne”. Mama trójki idealnych dzieci z idealną figurą , pięknymi nogami no i musi byc fit !
Przecież nie każdy ma takie geny żeby być szczypiorkiem a co dopiero po porodzie. Po ciąży często pojawiają się pajączki i żylaki to co mamy się chować w worek ? Bo jakaś żyłka odstaje albo biust już nie sterczy tak jak przed ciążą?
Oczywiście , że nie jesteś idealna ! A niby kto taki jest ?
Poza tym wg mnie jesteś ładna , masz ładne nogi i figurę kto inny kto lubi małe chude szczypiorki albo blondynki o niebieskich oczach będzie uważał zupełnie inaczej niż ja. Kiedyś może kobiety tak nie dbały o siebie , faktycznie myć się trzeba , poprawić puderkiem czy tam czymś troszeczkę też ale już takie spinanie się na ładną pupę czy płaski brzuch zaczyna być ostro przesadzone . A Ty jak uważasz?

Reply

Zostaw komentarz