Hybryda na co dzień

by Agnieszka
manicure hybrydowy

Hybrydę na paznokciach pokochałam dawno temu, kiedyś o niej już pisałam (więcej TUTAJ). Nie jest to uzależnienie, ale ogroooomna wygoda. Nie trzeba paznokci malować, czekać aż wyschną, w międzyczasie pięć razy się zepsują, a i tak nie wytrwasz z nimi do obiadu. Ostatnio coś się stało i manicure hybrydowy źle się trzyma na moich paznokciach, po kilku dniach po prostu odpryskuje, dlatego teraz utwardzam ją jeszcze cienką warstwą żelu, tzn. nie ja, tylko zaprzyjaźniona manicurzystka.

Wczoraj zaszalałam i postawiłam na miętę z delikatnym różem. Bardzo mi się podoba to zestawianie, ale przyznaję, że jak na mnie – kochającą stonowane, standardowe kolory to jest to na prawdę szaleństwo :) nie mogę się na nie napatrzeć :) Z takimi paznokciami wytrzymuje max. 3 tyg i trzeba robić od nowa ze względu na rzucający się w oczy odrost. Z takim manicurem można robić mnóstwo rzeczy – prać, sprzątać i gotować, a wszystko jest na swoim miejscu.

manicure hybrydowy

manicure hybrydowy

FOLLOW ME ON INSTAGRAM & FACEBOOK

 

Może Ci się również spodobać

6 komentarzy

Agata 11 czerwca 2015 - 09:44

No co Ty, ja muszę robić nowy po max. 10 dniach! Ale na szczęście nie plajtuję, bo robię sobie sama ;)

Reply
Agnieszka 11 czerwca 2015 - 18:41

Tzn. wiesz… ja też muszę bo odrost już jest, ale zawsze je trochę przetrzymuję :) Ja chyba nie miałabym tyle cierpliwości żeby hybrydę robić sama :)

Reply
Ola Aleksandra 16 czerwca 2015 - 17:38

Łał ładne , a kiedy jakaś stylizacja na lato ? W tamtym roku byłaś w tylu długich sukienkach a w tym nic ? Pokaż się w tej pięknej w której byłaś w Krakowie jest boska ! Buziaki :)

Ps, aaa… i ja też czekam na spacer po Staszowie :)

Reply
Agnieszka 19 czerwca 2015 - 18:10

Może jeszcze w nią kiedyś wskoczę :) Pozdrawiam :)

Reply
Michalina 19 czerwca 2015 - 17:52

Piękne kolory ale ja najbardziej lubię Cię w ciemnych brązach i czerwieniach :)

Reply
Agnieszka 19 czerwca 2015 - 18:08

Na razie tamte kolory mi się troszkę znudziły, dlatego postawiłam na coś niestandardowego :)

Reply

Zostaw komentarz