Od dzisiaj śpimy we trójkę – konkurs!

by Agnieszka
Philips SoftPals

A ta na serio to w szóstkę, czasami i w siódemkę :) Zawsze z nami śpią jeszcze dwa hahały (czyt. pieski :)) i trzy myszki, teraz dołączyła do nas kolejna tym razem Minni z rodziny Philips. Jak na razie Minni stała się ulubienicą Zuzi i nie rozstaje się z nią zarówno w dzień jaki i w nocy.

Nie lubimy spać w ciemnościach, ale też nie używamy lampki całą noc, nawet nie chcę myśleć jaki byłby później rachunek. Z pomocą przyszła marka Philips, obdarowując nas przecudną lampeczką w kształcie ulubionej disneyowskiej postaci. Nasz wybór był oczywisty. Musiała być to myszka!

Dzieciom, zwłaszcza w pierwszych latach życia, trudno oswoić się z ciemnością, ich wyobraźnia działa, co często dochodzi do irracjonalnych lęków. Można swojemu maluszkowi pomóc w kontrolowaniu i radzeniu sobie z nim, właśnie przy pomocy lampek Philips SoftPal, które wykonane są z bezpiecznego i miękkiego silikonu (co ważne, bez zawartości szkodliwego BPA) dzięki czemu dziecko może nawet z nią spać, przytulać, a w dzień może być jego ulubioną zabawką. Lampki nie mają żadnych drobnych części i ostrych krawędzi a ich przewody ukryte są w stacji dokującej. Aby włączyć/ wyłączyć lampkę należy przechylić o 180 stopni – nie zawiera włącznika, który przeszkadzałby w przytuleniu się do lampki. 

Philips SoftPalDzięki technologii LED, lampka nie nagrzewa się i jest energooszczędna. Zużywa 80% mniej prądu niż zwykłe oświetlenie. Po naładowaniu świeci do 8 godzin! 

A Minni stała się kolejną przyjaciółką mojej Córeczki. 

Philips SoftPal

Philips SoftPal

Philips SoftPal

Philips SoftPal

Philips SoftPal

Philips SoftPal

Philips SoftPal

 
Philips SoftPal
 
A teraz niespodzianka!
 
Jeśli chcesz i Ty otrzymać lampkę Philips SoftPal z wybraną przez siebie postacią (Minnie, Mickey, Mike lub Sulley) prześlij na adres aga.mylifestyle@gmail.com zdjęcie swojej pociechy otoczonej światem Disney`a.
Może to być ulubiona pościel, zabawka, książeczka, a nawet przebranie inspirowane bajkowymi postaciami. W tytule maila wpisz „Bajkowy świat Disney`a”.
  
Liczymy na kreatywne zgłoszenia!
 
Pamiętajcie też o udostępnieniu plakatu konkursowego na facebooku, klikając TUTAJ i czekajcie na wyniki konkursu :) 
 
Czas nadsyłania zdjęć to 5 lipca, wyniki będą dwa dni później :) 

Philips SoftPal

Wyniki!

Serdecznie gratuluję Natalii Kisiel – Wenta, mamie Hani. Dziewczyny wygrywają lampkę SoftPal marki Philips! Panią Natalię proszę o kontakt mailowy.

Pozdrawiam! :)

SONY DSC

* Wpis powstał w ramach współpracy z marką Philips

FOLLOW ME ON INSTAGRAM & FACEBOOK

 

Może Ci się również spodobać

4 komentarze

Małgorzata Kijowska 25 czerwca 2015 - 18:33

echhh….chciałabym mieć taką lampkę :)

Reply
Agnieszka 26 czerwca 2015 - 11:13

Małgosia to do dzieła ;)

Reply
Hello Monday! | piwnooka 29 czerwca 2015 - 10:00

[…] wnętrzarskie a także modę i teksty o tematyce rodzicielskiej. Aktualnie trwa u niej na blogu konkurs, w którym wygrać można fajną lampkę dla malucha. Zajrzyjcie […]

Reply
Kasia M. 3 lipca 2015 - 11:12

Śliczności! Ale ja jeszcze nie mam dzieci więc i nie mam co startować :) ale innym życzę powodzenia :)

Reply

Zostaw komentarz