Kreatywny konkurs Poki

by Agnieszka
Elsa

Razem z Zuzią bierzemy udział w Kreatywnym Konkursie organizowanym przez portal Poki.pl. Nasza praca została wykonana na podstawie gry o nazwie Ubieranki: Metamorfoza Elzy z Krainy Lodu, z kategorii: Gry Ubieranki. Konkurs Poki znajduje się na blogu mamao.pl, dokładnie TUTAJ.

Nasza praca, co najważniejsze, że wspólna została wykonana bardzo standardowym metodami – użyłyśmy kredek, trochę ozdobnego karbowanego papieru, słomianego sznurka, wstążeczki i brokatu. Wybrałyśmy Elsę z Krainy Lodu, ponieważ Zuzia bardzo lubi tą bajkę, co prawda zna ją od niedawna – płytę dostała na Dzień Dziecka, ale od tamtej pory oglądała ją już kilka razy i często śpiewa “Mam te mośśś” więc wybór bohatera, w tym przypadku bohaterki był oczywisty :) Naszą pracę zaliczamy do kategorii modowej – Elsa ma na sobie piękną arbuzowo – śnieżną suknię, z brokatowym gorsetem i karbowanym płaszczem. Idealna na lato, ale z zimowymi motywami. W stylizacji przeważa kolor różowy, ponieważ jest to ostatnio ulubiony kolor mojej Córeczki i chce aby wszystko było zióziowe :)

Wspólnie walczymy o fantastyczną nagrodę, która jest moim marzeniem, a Córeczka na pewno również skorzysta i od czasu do czasu będzie grała w swoje ulubione gry Poki.

PLAKAT-POKI

Zobaczcie co udało nam się razem stworzyć :) Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał wątpliwości kim jest nasza bohaterka.

A teraz po kolei – jak widać miałyśmy przygotowane dużo materiałów, jednak ostatecznie zdecydowałyśmy się na kredki, brokat, karbowany papier, słomiany sznurek i wstążeczkę.

Elsa

Elsa

Elsa

Elsa

Elsa

Elsa

Elsa

Jest i nasz kreatywny bałagan! :)

Elsa

Zdjęcia są w różnych odcieniach: raz bardziej różowe, innym razem wpadające w błękit – zdjęcia robię telefonem, innego sprzętu nie mam – musicie wybaczyć :) 

Elsa

Elsa

Elsa

Elsa

Elsa

Elsa

Elsa

Elsa

Elsa

Elsa

 

 

Może Ci się również spodobać

6 komentarzy

Agnieszka 7 lipca 2015 - 10:19

Ale Twoja mała ma talent! Świetnie wykonała pracę i powiem Ci, że wiedziałam dokładnie o jaką bohaterkę chodzi. Super video :). Mam nadzieję, że dobrze się przy tym bawiłyście. Buziak!

Reply
Agnieszka 7 lipca 2015 - 10:47

Dzięki! :) Ja tylko troszkę pomagałam ;) Zabawa była super, pozdrawiamy :)

Reply
www.MartynaG.pl 7 lipca 2015 - 21:22

Trzymamy kciuki! :)

Reply
Agnieszka 7 lipca 2015 - 22:13

Super! :)

Reply
Patrycja 8 lipca 2015 - 09:21

Jeśli tak pragniesz lepszego sprzętu do robienia zdjęć to muszę Cię rozczarować, ale lustrzanki sama zdjęć nie robią. Owszem jest program Auto, ale on w pochmurny dzień używa lampy co często prześwietla zdjęcia, zresztą po co komu lustrzanka jeśli nie umie operować podstawowymi funkcjami? Twoje zdjęcia są niebieskie przez balans bieli. Skupienie światła… a to w łatwy sposób można przerobić w PhotoShopie. Chęci nie wystarczą, trzeba usiąść, poczytać, popróbować i się nauczyć :)

Reply
Agnieszka 8 lipca 2015 - 17:18

Wiem, że nic samo się nie robi. Cały czas się uczę i wiem, że jeszcze duuuuzo przede mną.

Reply

Zostaw komentarz