#marchefka challenge

by Agnieszka
marchefka

Tydzień temu Facebook opanowały marchefki. Widzieliście? Razem z Głodnymi Zmian walczymy o opiekę dietetyczną dla kobiet w ciąży i dzieci do 3 roku życia. Wejdźcie na stronę www.glodnizmian.pl, przeczytajcie i decydujcie! Macie prawo! Razem możemy znacznie więcej, nie raz i nie dwa się o tym przekonałam. Głosów jest dużo, ale jednak do 10 000 tys. sporo nam brakuje.

Zachęcać chyba specjalnie nie muszę, nie raz udowodniliście, że jesteście odpowiedzialnymi i troskliwymi rodzicami. Zajmie Wam to minutę, a zyskać możemy wszyscy. Będzie mi bardzo miło, jeśli w rubryce z pytaniem “skąd dowiedziałeś się o e-petycji” wpiszecie nazwę mojego bloga – MyLifestyle.

Marchefka nie była przypadkowa. To zdjęcie również nie jest. Wgryzajcie się w marchefki i fotografujcie :)) Ale najpierw zabierzcie głos w ankiecie. Dla zaangażowanych (oprócz lepszego startu najmłodszych oczywiście), będę mieć niespodziankę. To co? #marchefka challenge czas start! Ja już mam swoje selfie z marchefką! Czekam na Twój ruch! Przyłącz się do nas :)

#marchefka
#glodnizmian
#decyduje
#podpisuje

Może zauważyliście ten spot w TV? Tak, to też nasza działka :) 

#zdrowyczwartek #glodnizmian

Może Ci się również spodobać

3 komentarze

Małgorzata 30 lipca 2015 - 21:34

hmmm…wszystko fajnie, ale czy naprawdę musi być marcheFka??

Reply
Agnieszka 30 lipca 2015 - 21:42

Tak, dokładnie tak ma być ;)

Reply
Małgorzata 31 lipca 2015 - 14:19

mam opory przed akcjami, które w haśle mają błąd ortograficzny :) rozumiem, ze jest to celowe działanie, żeby zwrócić uwagę, ale mimo wszystko :) piszmy po polsku :)

Reply

Zostaw komentarz