Łódzkie spotkanie Rodziców dla Zdrowia

by Agnieszka
Głodni Zmian

W połowie lipca odbyło się kolejne spotkanie Rodziców dla Zdrowia. Był to fantastyczny ale i intensywny weekend. Dyskutowałyśmy o naszych dotychczasowych działaniach, robiłyśmy plany na przyszłość. Głodni Zmian idą cały czas do przodu, powstała e-petycja i nowa akcja #marchefka challenge, do poczytania TUTAJ.

Do akcji włączyło się ponad 30 blogerów. Przez pół roku w ramach akcji #glodnizman i #zdrowyczawrtek powstało ponad 146 postów, było ponad 72 246 wyświetleń i ponad 700 komentarzy, a ta liczba stale rośnie!

Cieszy mnie ogromnie Wasze zaangażowanie, za co serdecznie dziękuję. Tak dla przypomnienia napiszę, że naszym celem jest promowanie zasad zdrowego odżywiania i doprowadzenie do wprowadzenia porady dietetycznej dla kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci finansowanej przez NZF. Jest to w interesie nas wszystkich i do realizacji celu bardzo potrzebujemy wsparcia. A pomóc może każdy z nas.  

Jeśli macie ochotę wesprzeć nasze działania, wcale nie musicie blogować. Wystarczy wejść na stronę www.glodnizmian.pl i podpisać się pod e-petycją do Ministra Zdrowia.

Łódź przyjęła nas z otwartymi ramionami a Boutique Hotel`s pięknie ugościł. Hotel zachwycał swoją nowoczesnością i niezłym designem. Sala konferencyjna pomieściła specjalistów, rodziców i dzieci. W dodatku każdy mógł mieć fotę z tramwajem ;) 

Miłym akcentem podczas spotkania były medale dla Rodziców Głodnych Zmian wykonane ze starannością przez Polski Związek Głuchych w Łodzi.

Po intensywnym dniu czekała nas jeszcze jedna niespodzianka – wspólnie z Asią robiłyśmy maseczki upiększające, którą ja w drodze nad morze niestety zgubiłam… 

Takie weekendy dają niezłego kopa, bo łączymy przyjemne z pożytecznym. Coś, co mam nadzieję zaprocentuje w przyszłości. No i spotkałam grono moich ulubionych blogerek :*

Głodni Zmian

Etka zrobiła takie cuda! W końcu jest głodna zmian! PS. Każdy z Was może sobie coś takiego u niej zamówić, o TUTAJ :) 

Głodni Zmian

Trochę nie wyraźne, ale jest ;)

Głodni Zmian

Głodni Zmian

Głodni Zmian

Mówiłam, że dbali o nas w tym hotelu? :)

Głodni Zmian

Głodni Zmian

Głodni Zmian

Głodni Zmian

Głodni Zmian

Głodni Zmian

Na koniec musiałam odwiedzić Manufakturę. Nocą też jest tam pięknie ;)

Głodni Zmian

FOLLOW ME ON INSTAGRAM & FACEBOOK

 

Może Ci się również spodobać

Zostaw komentarz