Za żadne skarby

by Agnieszka
Za żadne skarby

W wolne wieczory – a takich jest niestety mało, jeśli mam jeszcze siłę i ochotę – czytam. Ostatnio wpadła w moje ręce książka “Za żadne skarby” Very Falski. Choć ma prawie 440 stron to przeczytałam ją w trzy wieczory. Książka jest tajemnicza i wciągająca… czytałam ją z zapartym tchem. Nie raz się śmiałam, nawet i płakałam. Początek zaczyna się znajomo – przypomina odrobinę mnie samą – dziewczynę z marzeniami i perspektywą na “dobre” życie. Jednak wszystko się kończy i trzeba wracać do małego, rodzinnego miasteczka…

W tej książce główną bohaterką jest Ewa, która wyrwała się z Wężówki, ukończyła studia w Olsztynie, ma dobrą pracę i ogromne szanse na staż w Paryżu. Żyć nie umierać! A jednak, życie płata nam figle i z reguły ma inne plany niż my sami. Ewa dostaje telefon, który całkowicie zmienia jej życie. Musi zostawić swoje marzenia, chłopaka, z którym pozorne jest szczęśliwa i wrócić do zaściankowej rzeczywistości. Ląduje w rodzinnym domu, z pijącym ojcem i chorym bratem. Dusi się w tym miejscu, nigdy nie czuła się tam dobrze. Czeka ją wiele problemów, ale także przystojny i bogaty mężczyzna… i prawdziwa miłość do utraty tchu, o której marzy chyba każdy.

Ta książka to nie jest typowy romans. To mieszanka kryminału, sensacji i romansu. Są wątki miłosne, pełne namiętności i pikantnych szczegółów, ale też przerażające i zaskakujące fakty dotyczące nowego ukochanego. Jak z tym wszystkim poradzi sobie Ewa? Na pewno się nie podda! Za żadne skarby!  

Książkę w cenie promocyjnej kupisz TUTAJ.

Za żadne skarby

Za żadne skarby

fot. Ania z belyage.com

FOLLOW ME ON INSTAGRAM & FACEBOOK

 

Może Ci się również spodobać

Zostaw komentarz