#zdrowyczwartek – edycja II

by Agnieszka
Zdrowy czwartek

Mam nadzieję, że już wszyscy znają inicjatywę #GłodniZmian, jeśli jakimś cudem umknęły Wam te nasze akcje to szybko musicie nadrobić zaległości! Więcej info TUTAJ. Naszym celem jest promowanie zasad zdrowego odżywiania i doprowadzenie do wprowadzenia porady dietetycznej dla kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci finansowanej przez NZF. Jest to w interesie nas wszystkich i do realizacji celu bardzo potrzebujemy wsparcia – stworzyliśmy e-petycję, która wymaga Waszych podpisów.

Wiele osób już się zaangażowało: robimy sobie zdjęcia z marchewką, pod hasłem Głodni Zmian powstało wiele tematycznych spotkań w tym warsztaty kulinarne, akcja #zdrowyczwartek, są konkursy, wierszyki a także mamy specjalnie przygotowaną grafikę. Można to wszystko zobaczyć na fanpage naszej inicjatywy: Głodni Zmian. To wszystko co robimy jest na razie nie wystarczające. Chcielibyśmy zebrać 10 tys podpisów i nadal jesteśmy daleko od tego celu. A pomóc może każdy z nas. Koniecznie podpiszcie e-petycję, która znajduje się TUTAJDo podpisania e-petycji zaproście rodzinę i znajomych. Wspólnie możemy zadbać o najmłodszych! 

Ok, ale co z tym zdrowym czwartkiem?

#zdrowyczwartek to mój autorski projekt, co oznacza, że w każdy czwartek – oczywiście mam nadzieję, że uda się faktycznie w każdy :) – będą pojawiać się na blogu wpisy odnośnie zdrowia, a także przepisy dla dzieci. Na pewno też nie zapomnę o nas, dorosłych. Edycja pierwsza została zakończona w lipcu, a wybrane osoby zostały zaproszone na spotkanie Rodziców dla zdrowia, które odbyło się w Łodzi.

Jeśli prowadzicie bloga i jesteście głodni zmian, możecie do zdrowych czwartków dołączyć.

Jak to zrobić? Jeśli napiszesz post o zdrowiu lub z przepisem, prześlij go do mnie. Możesz zrobić to na dwa sposoby:

1. Wrzuć link do swojego wpisu na boczną tablicę fp MyLifestyle z hashtagiem glodnizmian i zdrowyczwartek

lub

2. Prześlij do mnie maila z tekstem lub przepisem, a w tytule napisz #glodnizmian i #zdrowyczwartek.

Możesz to robić przez trzy pierwsze tygodnie każdego miesiąca. Następnie, razem z Joanną z Fundacji My Pacjenci wybierzemy 5 najlepszych tekstów/ przepisów, a w nagrodę jako podsumowanie na koniec każdego miesiąca, zostaną opublikowane na moim blogu oraz na fp Głodni zmian.

To nie koniec!

Akcja trwa do końca grudnia 2015 roku – pod koniec akcji wybierzemy najbardziej zaangażowane osoby, które zostaną zaproszone na styczniowe spotkanie Rodziców dla zdrowia (w Warszawie/ Łodzi/ Krakowie – więcej info wkrótce)! Przyjmujemy zgłoszenia z całej Polski – fundujemy hotel i zwracamy koszty podróży. Ponadto osoby, które wybierzemy będą miały okazję spotkać się twarzą w twarz z fantastycznymi blogerkami prężnie działającymi w sieci, które są #glodnezmian! ;)

Poniżej macie przygotowaną grafikę, w razie potrzeby można ją oczywiście wykorzystać :)

Zdrowy czwartek

Zdrowy czwartek

e-petycja

e-petycja

Głodni Zmian

 

 

Może Ci się również spodobać

2 komentarze

Makaron ze szpinakiem i serkiem mascarpone | Meg i chłopaki 21 września 2015 - 22:03

[…] Przepis bierze udział w akcji Agnieszki z bloga MyLifestyle […]

Reply
Ciasto marchewkowe | Meg i chłopaki 12 października 2015 - 21:43

[…] Mój przepis bierze udział w akcji Agnieszki z bloga MyLifestyle. […]

Reply

Zostaw komentarz