Drugie urodziny bloga

by Agnieszka
Urodziny bloga

Dokładnie 3 dni temu minęły dwa lata od kiedy prowadzę bloga. Nie było świeczek. Ale było coś pysznego. Truskawki z nutellą też brzmi nieźle? Prawda? :) Dwa lata przeleciały nie wiem kiedy. Cieszę się, że jest Was coraz więcej Staram się cały czas iść do przodu, realizuję nowe pomysły i chyba nie mogłabym teraz nie mieć bloga. Jest on już częścią mojego życia. Ważną częścią, gdzie zapisuję wspomnienia. Udało mi się zrealizować jedno z postanowień noworocznych (hehe, które w dalszym ciągu pozostaje aktualne) ale o tym niebawem, w najbliższych postach.

Dzięki blogowaniu, robię rzeczy, których normalnie bym nie zrobiła. Ale blog motywuje mnie do działania i dodatkowo sprawia, że chcę się tym dzielić. Dlatego mimo przeciwności losu śmiało mogę powiedzieć, że jest nieźle :) I nie zniszczy mnie ani rozwód, ani samotne macierzyństwo – mogę powiedzieć, że to wszystko sprawiło, że jestem silniejsza, choć wiadomo, mam i gorszy dzień, gdzie wydaje mi się, że nie dam już rady. Nie złamie mnie zły komentarz, czy czyjaś mało przychylna uwaga. Robię swoje, robię to co lubię i to na co mam ochotę. A mój blog się rozwija i mam nadzieję, że będzie tak cały czas. 

Amen.

:)

Urodziny bloga

Urodziny bloga

Urodziny bloga

FOLLOW ME ON INSTAGRAM & FACEBOOK

 

Może Ci się również spodobać

8 komentarzy

Mariusz 1 października 2015 - 13:22

Trzymam kciuki! Oby Twój blog rozwijał się jak najlepiej:)

Reply
Agnieszka 4 października 2015 - 20:45

Dzięki :)

Reply
cosmomama 1 października 2015 - 22:40

Wszystkiego dobrego :) Kolejnych owocnych lat bloga :D

Reply
Agnieszka 4 października 2015 - 20:44

Oby takie były ;) dzięki :*

Reply
Marlena P. 3 października 2015 - 22:24

Chyba każda z nas ma te gorsze chwile… chwile zwątpienia, ale uśmiech dziecka, przytulenie, słowa “Kocham Cię Mamo” dają nam siłę żeby przetrwać. Życzę jak najwięcej powodów do radości i owocnych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. :-)

Reply
Agnieszka 4 października 2015 - 20:43

Dokładnie, nasze małe Perełki sprawiają, że można góry przenosić :)

Reply
Kasia M. 13 października 2015 - 10:49

A ja życzę owocnych lat w blogowaniu i miliona pomysłów! :)

Reply
Agnieszka 16 października 2015 - 17:22

Zobaczymy jak to będzie z tym milionami :D

Reply

Zostaw komentarz