Ostatni dzień wakacji

by Agnieszka
Zuzia

Ostatni dzień wakacji spędziłyśmy na samych przyjemnościach :) Już z samego rana, pojechałyśmy nad jeziorko i ku mojemu zdziwieniu byłyśmy prawie same. Słońce przygrzewało, więc grane było opalanie a później oczywiście kąpiel. Po powrocie do domu, szybki obiad i szybka drzemka, a później całe popołudnie siedziałyśmy na działce – malowałyśmy, zbierałyśmy owoce i zrobiłyśmy ognisko. Proste rzeczy, a cieszą.

Zaczyna się rok szkolny, na mojej facebookowej tablicy co rusz pojawiają się posty załzawionych mam – Dziewczyny, będzie dobrze! Często jest tak, że to dziecko lepiej znosi takie rozstania niż my… i wiem co mówię. Też kiedyś z sercem w gardle stałam za płotem i słuchałam, czy moja Córka aby na pewno nie płacze. Gotowa byłam rzucić wszystko i biec Jej na ratunek. A przecież w przedszkolu jest fajnie – są dzieci, ciocie, nowe zabawki, tańce, śpiewanie, itd. U nas nie będzie dużej zmiany – Zuzia chodziła do przedszkola na kilka godzin również w wakacje. Także dzisiejszy dzień to dzień jak co dzień, bez stresów przedszkolnych i innych nieprzyjemności.

Niedawno odkryłam mega malowanki, wczoraj w końcu znalazłyśmy na nie czas. W malowaniu wspomogła nas marka Bambino, od której dostałyśmy prezenty na ostatnim spotkaniu w Sosnowcu (ale o tym w kolejnym wpisie). Farby w najmodniejszych kolorach – neony i z brokatem. Niebieski urzekł moją Córkę – co widać na załączonym obrazku. Ich kredki są moim faworytem. Zresztą kto z Was nie zna Bambino i ich nie lubi? Mega malowanki są świetną alternatywą dla zwykłych, małych malowanek i mogą sprawić przyjemność i mamie i dziecku :) Co również widać odrobinę niżej :)

Golejów

Golejów

Zuzia

Zuzia

Zuzia

Zuzia

Zuzia

Zuzia

Zuzia

Zuzia

Zuzia

Zuzia

Zuzia

Zuzia

Zuzia

Zuzia

Zuzia

Zuzia

Zuzia

MyLifestyle

Zuzia: Bluzka, spodenki – Zara | Buty – Mrugała |  Spineczka – Hand Made Katarzyna Nowcka 

 

Może Ci się również spodobać

2 komentarze

Gisikowo 2 września 2015 - 14:26

Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu, też będzie tak piękna pogoda. Bo już nie mogę się doczekać aby odwiedzić stare kąty w tym również Golejów.

Reply
Agnieszka 7 września 2015 - 21:49

Oooo jesteś z moich stron! Super :) Podobno ma być jeszcze ciepło :) Oby!

Reply

Zostaw komentarz