Nasze popołudnia

by Agnieszka
Rynek w Tarnobrzegu

To, że nas nosi, to chyba już wiecie :) denerwuje mnie trochę ta mentalność Polaków, ciągłe marudzenie i narzekanie. Często spotykam się z tym, że jak ktoś nie ma kasy na dalekie podróże to już nie jeździ/ nie chodzi nigdzie. Siedzi w domu i narzeka, że wszystko źle i nie tak. Owszem, mnie również ograniczają pieniądze, bo gdyby nie one zwiedziłabym już pół świata, albo i więcej. Mam kilka sposobów na oszczędzanie i nawet nieźle mi idzie. Ostatnio byłyśmy w przepięknej podróży, ale o tym niebawem – mam posty jeszcze z wakacji, które czekają w kolejce. Wróciłam naładowana energią i mam nowe pomysły na… siebie. 

Lubię jeździć, zwiedzać, bywać, po prostu coś robić. To chyba zaszczepili u mnie rodzice, choć nie włóczyliśmy się po ciepłych krajach, to często jeździliśmy w Polskę – do rodziny lub na odpoczynek. Oczywiście mam momenty i ciśnienie na totalne lenistwo, ale staram się je zwalczać.

Popołudniami albo w wolny dzień przeważnie z Małą gdzieś jeździmy. Relacje zazwyczaj są na blogu, w końcu to tutaj też zapisuję swoje wspomnienia. Ostatnio byłyśmy w Mini Zoo i w Pałacu w Kurozwękach, a teraz przyszedł czas na Tarnobrzeg. Nie byłam tam kilka lat, w sumie to nic się nie zmieniło. Mają ładny zadbany Ryneczek, pozwiedzałyśmy jego kąty, zjadłyśmy lody, powdychałyśmy “innego” powietrza i wróciłyśmy zmęczone do domu. Przed nami w Polsce jeszcze wiele miejsc do odkrycia i mam nadzieję, że będzie nam dane je kiedyś zobaczyć. Może stwierdzicie, że to nudy, ale my to lubimy i na pewno w dalszym ciągu aktywnie będziemy spędzać wspólnie czas, a nie zalegiwać na kanapie przed telewizorem.

Rynek w Tarnobrzegu

Rynek w Tarnobrzegu

Rynek w Tarnobrzegu

Rynek w Tarnobrzegu

Rynek w Tarnobrzegu

Rynek w Tarnobrzegu

Rynek w Tarnobrzegu

Rynek w Tarnobrzegu

To już nie Rynek w Tarnobrzegu :) Ale częsty punkt naszych odwiedzin ;)

Rynek w Tarnobrzegu

Rynek w Tarnobrzegu

Zuzia: Spódnica, bluzka – Zara | Buty – H&M | Spinka – Kollale

FOLLOW ME ON INSTAGRAM & FACEBOOK

 

Może Ci się również spodobać

3 komentarze

cosmomama 5 października 2015 - 15:38

Super :) My też lubimy gdzieś wyskoczyć, nawet blisko i czasami tylko na chwilkę, ale zawsze to coś nowego, zmiana otoczenia :) A totalne lenistwo też jest potrzebne… od czasu do czasu :)

Reply
MaMa-to-wie.pl 13 października 2015 - 17:17

jejku, minęło pare dni a pogoda już zimowa. A jakie macie pomysły na zimę? Zapraszamy do nas http://www.mama-to-wie.pl

Reply
Agnieszka 16 października 2015 - 17:21

Ta pogoda to płata figle, trzy dni temu był śnieg, a dzisiaj słońce i 17 stopni!

Reply

Zostaw komentarz