Sosnowiec łączy blogerów

by Agnieszka
Sosnowiec łączy blogerów
Sosnowiec połączył nas w Maglu Kulinarnym. Nas – blogerów – rzecz jasna! Blogerów, bo w spotkaniu brali udział również panowie. Spotkanie przygotowane przez Marcelinę, Magdę i Pawła, wszytko było jak należy, zaskoczyła nas tylko klimatyzacja, a raczej jej brak, no ale daliśmy radę ;)  bo kto jak nie my :)
 
Spotkanie było mega spontaniczne, bo na pierwsze zapisy nie zdążyłam, wisiałam na liście rezerwowej. Byłam przygotowana, na to, że nie jadę. W sumie to nawet o tym spotkaniu zapomniałam. Praktycznie tydzień przed dostałam maila z wiadomością, że zwolniło się jedno miejsce i tak, w doborowym towarzystwie wyruszyłyśmy na podbój Sosnowca. Etka i Amelia – moje towarzyszki podróży choć siedziały na tylnych siedzeniach to co chwila sprawdzały czy aby na pewno nie śpię, trzymały się za ręce jak za szybko jechałam :D i robiły foty :) Z nimi na wycieczki mogę jeździć co tydzień!
 
A na spotkaniu… były prelekcje, ale też ploteczki, dużo pyszności i niespodzianki. Spotkałam dziewczyny, z którymi nie jedno już przeżyłam :) ale też było sporo nowych twarzy. W Maglu czekali na nas przedstawiciele Baby Design, Evo Kids, Plus dla skóry i Skrzydlata Żyrafa, która dała nam wycisk i wrzuciła nasze myślenie na wysokie obroty – zresztą widać to na zdjęciach ;) Jak jest fajnie to wiadomo, że czas leci jak szalony. Nie wiadomo kiedy nadszedł koniec spotkania i grzecznie wróciłyśmy do domu. Prawie po drodze zahaczyłyśmy o IKEA po jakieś małe pamiątki ;)
  
IMG_6936
 
IMG_6953
 
Sosnowiec łączy blogerów
 
IMG_6961
 
IMG_6979
 
IMG_7090
 
IMG_7167
 
IMG_7209
 
IMG_7220
 
Za zdjęcia dziękuję Magdzie z Matrioszka Studio.
 
Sponsorzy i partnerzy spotkania – gdyby nie oni, spotkanie nie odbyłoby się, a my wrócilibyśmy z pustymi rękami :):
 
Wspieraliśmy:
 
Świetlicę przy szkole Zespole Szkół Specjalnych nr4 w Sosnowcu oraz FUNDACJĘ PRZYSTANEK SCHRONISKO. 
 
FOLLOW ME ON INSTAGRAM & FACEBOOK
 
 

Może Ci się również spodobać

Zostaw komentarz