Nauka języków obcych bez wychodzenia z domu

by Agnieszka
Mylifestyle

Zawsze w moich planach na kolejny nowy rok, jest nauka języków obcych. Pisałam o tym w podsumowaniu roku 2013, 2014 i w tym będzie to samo lecz w nieco zmienionej formie – bo plany te w końcu realizuję!

Języka angielskiego uczyłam się od dzieciństwa. Gdy miałam 3-4 lata z mamą chodziłam na lekcje, później miałam angielski w podstawówce, gimnazjum i liceum. Na studiach też o nas nie zapomnieli. Ale wiecie jak to jest, zawsze jest coś ważniejszego niż nauka języków. Na tyle lat nauki powinnam mieć angielski w małym paluszku. Oczywiście teraz żałuję, że nie przykładałam się do tego bardziej. Podczas studiów pracowałam w restauracji, tam dosyć często miałam okazję sprawdzić moją znajomość angielskiego. Zawsze zamówienie się zgadzało, więc chyba nie było tak źle ;) Teraz język angielski miałam okazję podszlifować podczas naszej podróży do Belgi. Od tamtej pory jestem mocno zmotywowana i prawie co wieczór uczę się nowych słówek. Nie miałam problemu z komunikacją, jednak czasami brakowało mi słów lub po prostu odwagi. 

Od pewnego czasu uczę się on line na innowacyjnej platformie Multikurs.pl. Jest to dla mnie idealna forma nauki. Jestem mamą i mam ograniczony czas. Średnio by to było gdybym kilka razu w tygodniu miała wychodzić na lekcje. Ale z pomocą przyszła ta platforma i mogę się uczyć w domu o każdej porze dnia i nocy. A najczęściej uczę się gdy moja Córka już śpi.

Platforma Multikurs oferuje możliwość nauki aż w 11 językach. Ja szlifuję angielski, a dodatkowo spełniam jedno ze swoim małych marzeń i zaczęłam uczyć się włoskiego! Możesz również zobaczyć jak to wszystko wygląda, zaloguj się na ich stronie i skorzystaj za darmo z kursu demo. Na platformie dostępne są testy, gry i ćwiczenia, można pobrać również materiały dodatkowe i nawet je wydrukować. Motywujące jest to, że mogę ustalić sobie cel dzienny, zbierając w ten sposób punkty. Później mam możliwość sprawdzenia swoich postępów, a także swoje wyniki mogę porównać z innymi kursantami. Platforma Multikurs – też ma swoje sposoby na motywację, np. w tym miesiącu organizują konkurs na największą ilość punktów w którym do wygrania są extra nagrody. A jak zdobyć punkty? Wystarczy się regularnie uczyć i powtarzać słówka. Nie wiem jakie są Wasze postanowienia noworoczne, ale jeśli jednym z nich jest nauka języków obcych to gorąco polecam Wam platformę Multikurs i naukę on line.

Mylifestyle

Mylifestyle

Mylifestyle

Mylifestyle

FOLLOW ME ON INSTAGRAM & FACEBOOK

 

Może Ci się również spodobać

3 komentarze

sara 8 marca 2016 - 19:51

O mi przydałoby się takie rozwiązanie, ponieważ mi nauka języków obcych zajmuje dość sporo czasu przez co jeszcze dodatkowo dojazd to już masakra jakaś

Reply
Jacek 2 listopada 2016 - 14:39

Może nie do końca uczę się w domu, bo jestem przedstawicielem handlowym, ale w hotelu :) To świetna sprawa! Kiedy jestem w trasie mam dużo czasu i zawsze starałem się sam uczyć języka, ale zapisałem się teraz do empiku i idzie mi znacznie lepiej. Co jakiś czas umawiam się na rozmowy online z lektorem, a zajęcia robię, kiedy już uporam się z pracą, czasem przed snem.

Reply
Adam 12 sierpnia 2019 - 15:48

Ciekawe rozwiązanie. Słyszałem o wielu różnych aplikacjach, kilku już próbowałem, ale mi nie podchodziły. To pewnie kwestia indywidualna, ale zawsze jakoś wolałem, jak ktoś tłumaczył mi pewne kwestie. Sam też nie mam takiej motywacji. W mojej pracy zainwestowano w kursy językowe dla firm, w Warszawie jest to w sumie częste. Dużo się dzięki temu nauczyłem.

Reply

Zostaw komentarz