Pierwsze urodziny Głodnych Zmian

by Agnieszka
Głodni Zmian

Stało się! Głodni Zmian mają już rok. Mam nadzieję, że znacie GZ i wiecie o co chodzi??? Nie?? To zajrzyjcie TU, TU i TU. Odsyłam Was także KONIECZNIE do podpisania e-petycji, znajdziecie ją na stronie www.glodnizmian.pl, będzie mi miło jeśli w polu skąd dowiedziałaś/es się o e-petycji wpiszesz nazwę mojego bloga Mylifestyle.

Wracając do spotkania to świętowaliśmy dwa dni :) W końcu jak się bawić to się bawić! A tak serio to nie tylko zabawą człowiek żyje. Był nasz stały skład, ale również nowe mamy blogerki, które dzięki mojej akcji #zdrowyczwartek mogłam zaprosić.

Wszystko zaczęło się w czwartek. Z samego rana wyruszyłyśmy do Warszawy do prawdziwej szkoły gotowania Little Chef, gdzie wspólnie z dziećmi i kucharzami przygotowaliśmy zdrowe potrawy na naszą ucztę. Miejsce profesjonalnie przygotowane na nasze przybycie, dzieci dzielnie pomagały, a mamy również mogły sprawdzić się w kuchni i poznać nowe, zdrowe smaki. Po posiłku porozmawialiśmy na temat książeczki zdrowia dziecka. Jak jest u Was? Używacie książeczki? Ja zawsze do lekarza zabieram, ale zawsze słyszę tekst typu” nie, nie to nie potrzebne” i dostaję zazwyczaj kolejny świstek do kolekcji. A przecież po to jest książeczka, aby właśnie zawierała wszystkie niezbędne informacje dot. stanu zdrowia i rozwoju dziecka.

Kolejnym punktem naszego spotkania było spotkanie z ekspertami i podsumowanie dotychczasowych działań w ramach Głodnych Zmian. Wyciągnęliśmy odpowiednie wnioski i nie zamierzamy spocząć na laurach! Wieczorem w pięknej restauracji L`arc świętowaliśmy dalej. Jak to na urodzinach bywa obowiązkowo był tort. Ten nasz przecudny zrobiła Ania ze Słodkiej Krainy Czarów.

Następny dzień zaczęliśmy od pracy kreatywnej, była także burza mózgów i kolejne plany dotyczące Głodnych Zmian i e-petycji. Chcemy, aby ta inicjatywa cały czas się rozwijała, naszym marzeniem jest także dobicie do 10 000 podpisów pod e-petycją oraz doprowadzenie do wprowadzenia porady dietetycznej dla kobiet w ciąży i małych dzieci refundowanej przez NFZ. Każdy chce cieszyć się zdrowiem (a to żywienie jest podstawą) więc myślę, że podpisy zbierzemy w mig! Prawda? To do dzieła: podpisz e-petycję

KLIK!

Głodni Zmian

Głodni Zmian

Głodni Zmian

Głodni Zmian

Głodni Zmian

Głodni Zmian

Głodni Zmian

Głodni Zmian

Głodni Zmian

Głodni Zmian

Głodni Zmian

Głodni Zmian

Głodni Zmian

 #zdrowyczwartek #glodnizmian

Może Ci się również spodobać

4 komentarze

Meg 28 stycznia 2016 - 22:38

Bardzo się cieszę, że mogłam się z wami spotkać. Właśnie napisałam u siebie relację. Brakuje jeszcze wiele podpisów pod petycją a czas ucieka, postaram się zebrać ich jak najwięcej.
Pozdrawiam serdecznie.

Reply
Agnieszka 1 lutego 2016 - 19:05

Ciebie również było dobrze widzieć :* Dzięki za wsparcie! Wierzę w to, że się uda :)

Reply
Dentima 29 kwietnia 2016 - 13:21

Przepiękny tort :) Widać, że obchody były bardzo udane :D

Reply
Fedmed 4 maja 2016 - 16:36

Super, piękny tort nawiązujący do klimatu :D

Reply

Zostaw komentarz