Podsumowanie zdrowych czwartków – grudzień 2015

by Agnieszka
#zdrowyczwartek

To ostatnie podsumowanie miesiąca zdrowych czwartków. Już niedługo spotkanie Rodziców dla Zdrowia, kto z nami się spotka? To ogłoszę w jutrzejszym wpisie. A już teraz zapraszam Was na kilka wpisów, które znalazły swoje miejsce w grudniowym podsumowaniu.

Na blogu Notatki przyszłej matki mamy post z przepisami na dwa pyszne makarony. Jeden ze szpinakiem, drugi z mozzarellą. Sama uwielbiam makarony i w sumie często je serwuję. Przepisy na makarony Marty znajdziecie TUTAJ.

Drugi jest od Małgosi z bloga Sanitas. Znajdziecie u niej przepis na owsiane batoniki z morelami i migdałami – jest to świetna alternatywa dla zwykłych, średnio zdrowych batonów.

Mam również dwa teksty, pierwszy z nich to jak nie wpaść w sklepowe pułapki. Marta podaje nam jak na tacy, sztuczki, które wykorzystują markety aby nas zwabić. Tekst możecie przeczytać TUTAJ.

Drugi to podsumowanie całej II edycji akcji zdrowy czwartek przygotowanej przez Martę. Wiecie, że podczas trwania całej akcji na blogu Notatki przyszłej matki znalazło się aż 16 wpisów?! Martuś gratuluję Ci wytrwałości! :) 

Akcja się zakończyła, jednak mam nadzieję, że nie zapomnicie jak ważne jest zdrowe odżywianie, a porada dietetyczna finansowana przez NFZ dla kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci zostanie wprowadzona. W końcu to był nasz cel, ale jak to mówią pożyjemy, zobaczymy. I pomimo tego, że nie dało się zdobyć 10 000 podpisów pod e-petycją, to mam nadzieję, że i tak osiągniemy sukces! W sumie to już osiągnęliśmy – Głodni Zmian zataczają coraz szersze kręgi i na pewno nie spoczną na laurach, a ja na pewno będę działać razem z nimi.

#zdrowyczwartek

zdrowy czwartek

#zdrowyczwartek #glodnizmian

 

 

Może Ci się również spodobać

Zostaw komentarz