Postanowienia noworoczne

by Agnieszka
Postanowienia noworoczne

Jak co roku, mam postanowienia noworoczne. Zapisuję je z nadzieją, że po prostu uda m się je wszystkie zrealizować. W tym roku będzie trochę ciężej niż ostatnio, bo mam, sporo do ogarnięcia, ale mimo wszystko spróbuję. 

1.

Przede wszystkim chciałabym doprowadzić siebie do porządku, zrobić kompleksowe badania, wrócić do sportu i do dawnej sylwetki (!!!). W zeszłe wakacje obiecałam sobie, że w tym roku wyskoczę na plażę w dwuczęściowym kostiumie i nie będę się siebie wstydzić, tzn. swojego ciała. Przez ostatnie miesiące stres mnie pokonał i przyznaję się do porażki. Sprawy rozwodowe ciągną się strasznie długo… po prostu never ending story… Ale wracając do tematu muszę zacząć ćwiczyć i lepiej się odżywiać. Potrzeba tu ogromnej motywacji i siły, której czasem niestety mi brakuje. Muszę przejść na lepszą stronę mocy ! :D

2.

Muszę, po prostu muszę ogarnąć swoją przestrzeń – pozbyć się ubrań i wszystkich zbędnych rzeczy które mam wokół siebie. Źle się czuję z nadmiarem wszystkiego (ciała również). Muszę oczyścić swoją strefę.

3.

Na gorącej liście są też porządki w komputerze. Dysk co chwila krzyczy, że nie ma już miejsca a materiału przybywa. Muszę uporządkować dokumenty a przede wszystkim zdjęcia. Mam ich miliony! Dysk zapełniony, wszystkie pendrive też. Poza tym część zdjęć mam do wydrukowania. Ostatnio wykupiłam pakiet 500 zdjęć ale nie miałam czasu jeszcze aby je wybrać. Muszę to w końcu ogarnąć!

4. 

Języki – co roku są na mojej liście postanowień noworocznych. Teraz dzięki platformie językowej Multikurs, mogę uczyć się do woli angielskiego i włoskiego przez prawie rok. Musze dobrze wykorzystać tą szansę. 

5. 

Blogowanie – w dalszym ciągu jest na mojej liście jako numer 1. Dalej mam zamiar rozwijać swojego bloga – jest moim małym miejscem w sieci, bez którego już nie wyobrażam sobie życia. Nawet jak mam kilkudniową przerwę to wracam tu z przyjemnością. W głowie cały czas mam zdjęcia, nowe wpisy, tylko czasu czasami za mało. 

6. 

Podróże – w ubiegłym roku trochę pozwiedzałyśmy, w Polsce przede wszystkim, ale byłyśmy również w Belgii. Było cudnie! Mam nadzieję, że ten rok, będzie również obfitował w podróże. 

7.

Mam jeszcze jedno postanowienie, w sumie plan ale na razie nie mogę powiedzieć, tzn. napisać. Muszę poukładać swoje sprawy i mam nadzieję, że mi to wypali. Jestem dobrej myśli. A jak się uda, to Wam powiem :)

To tyle. W sumie aż tyle! A tak na prawdę to nie MUSZĘ, ale chcę, zrobić te rzeczy o których pisałam wyżej.

A Wy macie jakieś postanowienia noworoczne? Jestem ciekawa czy też robicie takie listy – piszcie w komentarzach ;)

Postanowienia noworoczne

Postanowienia noworoczne

FOLLOW ME ON INSTAGRAM & FACEBOOK

 

Może Ci się również spodobać

7 komentarzy

Marta mamawbiegu.pl 5 stycznia 2016 - 11:56

No, ostro ciśniesz :) Mogłabym się podpisać pod całą listą! Aż zastanawiam się czy weszłaś w moją głowę? Całą 5 powinnam wpisać na swoją listę, ale trochę sobie nie ufam :P
A za Ciebie mocno trzymam kciuki!

Reply
Agnieszka 5 stycznia 2016 - 22:23

A jak! Chociaż ja też boję się o siebie ;)

Reply
Goska 5 stycznia 2016 - 17:39

Powodzenia

Reply
Agnieszka 5 stycznia 2016 - 22:23

Hmmm…. nie dziękuję ;)

Reply
mamidami 5 stycznia 2016 - 23:50

a ja w tym roku specjalnie nie planuję ;) zwykle nic mi z tych planów nie wychodzi.. ale żeby nie było, od 3 dni jestem na diecie :)

Reply
Natalia 6 stycznia 2016 - 11:24

Ech wlasnie zdrowie najwazniejsze.Ja sie skupilam na mlodszym synku ,a sama powinnam siebie ogarnac w tej kwestii.W koncu dzieci musza miec Mame! Tez musze zrzucic z pare kg :P Zamiast tego jem slodkie ostatnio :P Chciala bym chociaz miec odwage wyjsc w calosciowym kostiumie bo o 2 to mowy nie mam nawet :P

Reply
Herbalux 12 stycznia 2016 - 15:55

Jakieś pomysły co w przypadku jak się nie ma silnej woli? Jak wtedy dochować postanowień noworocznych?

Reply

Zostaw komentarz