Wpisz szukane zagadnienie. Wciśnij ESC, aby anulować.

Zimowe zdjęcia

W tym roku zima znów kazała na siebie czekać. Za białym puchem, zmarzniętym nosem i czerwonymi polikami nawet i ja tęskniłam. Od kiedy porządnie poprószyło już kilka razy zaliczyłyśmy sanki, były też upadki, ale wyszłyśmy z nich bez szwanku… powiedzmy :) Nie wliczając rozdartego płaszcza pod pachą, podczas wypadu z sanek, gdy zjeżdżałyśmy razem z górki i zabrakło nam śniegu – nagle pojawił się asfalt… bilans szkód wychodzi na zero. 

W nowym roku obiecałam sobie, że zabiorę się za generalne porządki wszystkiego, zaczynając od komputera i zdjęć… no i ciuchów. Może teraz zmobilizuję się do porządków, jest zimno i jednak większość czasu spędzamy w domu. Zdjęcia na pewno wywołam, te z zimowego spaceru także, ale muszą poczekać w kolejce, bo mam jeszcze zdjęcia sprzed kilku lat.

U nas w domu od zawsze albumy ze zdjęciami mają swoją półkę, lecz teraz odkąd jest “era komputera i cyfrowych zdjęć” jakoś ta tradycja została przerwana. Atrakcyjną ofertę znalazłam na stronie Foto4u i pewnie z niej skorzystam. A Wy wywołujecie zdjęcia czy przetrzymujecie wszystko w komputerze? Powiem Wam szczerze, że trochę boję się trzymać wszystko na kompie, obawiam się, że pewnego dnia padnie a ja stracę wszystkie zdjęcia. Zabieram się za porządki a Wam zostawiam garść zimowych fotografii.

Zimowe zdjęcia

Zimowe zdjęcia

Zdjęcie poniżej pojawiło się już we wpisie Projekt 52 tygodnie. Kto przegapił niech szybciutko nadrabia! Do przeczytania TUTAJ.

Zimowe zdjęcia

Zimowe zdjęcia

Zimowe zdjęcia

Zimowe zdjęcia

Zimowe zdjęcia

Zimowe zdjęcia

Zimowe zdjęcia

Zimowe zdjęcia

FOLLOW ME ON INSTAGRAM & FACEBOOK

 

2,398 total views, 1 views today

3 Komentarze

 1. Kasia M.

  W końcu mamy tą zimę! U nas też odchodzą szaleństwa na śniegu, a dzieciaki ciężko zagonić do domu :) Co to zdjęć to u mnie też masakra, ale nie mam czasu ich ogarnąć!

  • Agnieszka

   Oj nic nie mów, z tymi zdjęciami jakoś ciężko mi idzie… ale pomału do przodu ;)

 2. Natalia

  Hehehe asfalt,dobre =D U nas wlasnie go widze zza okna bo po Zimie ani sladu,a ferie may :/ A na snieg nic nie wskazuje poki co pewnie gdy juz szkola sie zacznie :P

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.