Idealny sposób na przechowywanie kosmetyków

by Agnieszka
Organizer na kosmetyki

Jakiś czas temu gdzieś w internecie po raz pierwszy zobaczyłam przezroczysty organizer na kosmetyki. Takie transparentne półeczki to idealny sposób na przechowywane kosmetyków. Ostatnio znalazłam taki organizer na Westwing – w klubie zakupowym online, z którym współpracuję od dawna, a produkty i ich marki mogę Wam polecić z czystym sercem.

Organizer idealnie spełnia swoją funkcję. Wszystkie potrzebne kosmetyki mam w jednym miejscu i wszystkie je widać. Przy okazji porządków odnalazły się kosmetyki, o których już dawno zapomniałam. Na pierwszej półeczce mam pomadki i kredki do ust oraz cienie. W drugiej tusze do rzęs, kredki do oczu i eyeliner. Jest też miejsce na pędzle oraz na kosmetyki, które w półeczkach się nie mieszczą. Co ważne i praktyczne półeczki są wysuwane. Na samej górze znalazł się puder, bronzer i błyszczyki.

Organizer jest mega designerski i co rano ułatwia odnalezienie potrzebnego kosmetyku. Widziałam też dużo większe organizery, jednak ten dla mnie jest w sam raz.

Organizer na kosmetyki

Organizer na kosmetyki

Organizer na kosmetyki

Organizer na kosmetyki

FOLLOW ME ON INSTAGRAM & FACEBOOK

 

Może Ci się również spodobać

4 komentarze

CoverBaby 7 marca 2016 - 21:50

Świetny :) Ja co rano przekopuję moje pudło z kosmetykami w poszukiwaniu tuszu do rzęs. Chyba muszę pomyśleć o zmianie :)

Reply
Agnieszka 7 marca 2016 - 22:11

Hahah. Ja już nie mam takiego problemu ;)

Reply
Marta K 8 marca 2016 - 07:51

Świetna sprawa z takim organizerem, przynajmniej nie trzeba tracić czasu szukając konkretnej rzeczy :) Ja póki co wierna jestem swojej walizeczce na kosmetyki. Uwielbiam ją za to, że wszystko się w niej mieści :)

Reply
Kasia 25 marca 2016 - 19:32

Ja ostatnio nabyłam swój pierwszy organizer w Biedronce :) I od kąd go mam ilość kosmetyków kolorowych, jakie posiadam niepokojąco się zwiększyła ;)

Reply

Zostaw komentarz