30 – tka i co dalej??

by Agnieszka
Belgia

Przed dniem mojej 30 -tki odbyło się mega spotkanie czyli Spotkajmy się w Rzeszowie. Byłam jedną z organizatorek. Przygotowania pochłonęły mnie całkowicie – co widać na moim blogu… kilkudniowy przestój – to się jeszcze nie zdarzało! Samo spotkanie, moim skromnym zdaniem było wprost rewelacyjne. Cudne dziewczyny, fantastyczni wykładowcy i prelegenci oraz partnerzy, dzięki którym to spotkane miało miejsce. Dzień kończący kolejną dekadę mojego życia był wspaniały – i nie słodzę tu bez sensu tylko tak było na prawdę!!

Mówią, że życie zaczyna się po 30 – stce… nie wiem, dopiero to sprawdzam. Jedno co jest pewne, to to, że nabrałam tempa. Czas na nowe projekty i ich realizację! Tą magiczną liczbę “30” wymieniłam już kilka razy, ale w dalszym ciągu jakoś nie dochodzi do mnie fakt, że mam już tyyyle lat :) A w mojej głowie krąży myśl: ale jestem stara heh….

Zastanawiałam się jak to będzie, czy będę robiła jakieś bilanse i podsumowania. Stwierdziłam, że nie. Bo po co? Liczy się tu i teraz i moje plany na najbliższą przyszłość.

Co dalej? Dalej będę spełniać się jako kobieta i matka. Będę realizować swoje pasje i spełniać marzenia. Dalej będę planować i kombinować, aby każdy kolejny dzień był lepszy od poprzedniego. Życzę sobie przede wszystkim wytrwałości, cierpliwości i zdrowia. Po prostu. 

urodziny

fot. Ania z belyage.com

FOLLOW ME ON INSTAGRAM & FACEBOOK

 

Może Ci się również spodobać

12 komentarzy

Mama Martynki Klaudia 12 kwietnia 2016 - 23:21

Trzymam kciuki,żeby wszystko się udało :)

Reply
Agnieszka 24 kwietnia 2016 - 22:22

Trzymaj! A ja nie dziękuję :)

Reply
Niedoskonała-mamma 13 kwietnia 2016 - 09:01

Z mojego doświadczenia mogę Ci napisać że u mnie po 30-stce nie nastąpiły jakieś ogromne zmiany… życie toczyło i toczy się tak samo… oprócz oczywiście pojawienia się na świecie mojej 3 córeczki… no i jak tak teraz myślę to zaraz po skończeniu 3-stki przeprowadziliśmy się do nowego domu… więc w sumie coś tam się zmieniło… ;)
A Tobie życzę aby Twoje nowe projekty i biznes Ci się udały i niosły ze sobą satysfakcję z tego co robisz… ale życzę Ci również miłości… zdrowia… szczęścia… i aby otaczali Cię tylko życzliwi dla Ciebie ludzie :)

Reply
Agnieszka 24 kwietnia 2016 - 22:23

To zaszły u Ciebie poważne i fajne zmiany :) Dziękuję bardzo za życzenia :*

Reply
Paulina 13 kwietnia 2016 - 09:07

Każda chwila jest dobra by zmienić coś w swoim życiu … życzę Ci powodzenia we wszystkich planach i sukcesów … no i zdrówka bo bez niego nie można przenosić gór ;)

Reply
Agnieszka 24 kwietnia 2016 - 22:24

Masz rację, każdy moment jest dobry, a kolejne urodziny to kolejny impuls :)

Reply
asia/wkawiarence.pl 22 kwietnia 2016 - 19:42

życie jest piękne po 30tce. Doświadczam go od pewnego dłuższego juz czasu i jest cudnie. Tobie również tego magicznego cudnie spędzonego kolejnego czasu w zyciu życzę :)

Reply
Agnieszka 24 kwietnia 2016 - 22:25

Oby! :) Dzięki :*:*:*

Reply
Ada 5 maja 2016 - 00:20

Dopiero po 30 życie się zaczyna :) Ostatnio Małgorzata Socha w wywiadzie dla DDT mówiła, że po 30 nie jest się już nastolatką, dziewczyną, a kobietą, która może sobie pozwolić na wszystko :)

Reply
Ola 10 maja 2016 - 21:12

30 to magiczny wiek z jednej strony jesteś już dojrzałą kobietą, masz ustabilizowane życie, a z drugiej jesteś młoda masz możliwość spełniać swoje marzenia, realizować pasje i żyć pełnią życia. Polecam

Reply
Agnieszka 10 maja 2016 - 22:37

Z tą stabilizacją to nie jest tak jak myślisz… Moje życie posypało się 3 lata temu, ale… nie ma tego złego co by nam na dobre nie wyszło! :)

Reply
Natalia 27 maja 2016 - 17:57

Ja w ogóle nie czuję, że mam jestem po 30stce. Czuję się rewelacyjnie i mam wrażenie jakbym ciągle była lekko po 20stce ;) Do góry głowa dziewczyny!

Reply

Zostaw komentarz