Wpisz szukane zagadnienie. Wciśnij ESC, aby anulować.

Spotkajmy się w Rzeszowie

To nie była tylko kawa, upominki i ploteczki… Spotkanie to niosło ze sobą przede wszystkim chęć pomocy Najmłodszym z Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Spotkanie było z misją, która została wykonana w 300%. Odkąd zostałam mamą inaczej patrzę na świat. Serce mnie boli gdy widzę dzieci, które potrzebują pomocy. Te maluszki, niczemu niewinne istotki czasem borykają się z ogromnymi problemami i chorobami. Na szczęście na tym świecie są ludzie, którzy pomimo swoich problemów chętnie pomagają tym bardziej potrzebującym.

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci jest specjalistyczną organizacją, która została powołana, aby objąć opieką domową dzieci i młodzież z chorobami nowotworowymi oraz innymi nieuleczalnymi i postępującymi schorzeniami. Celem pracy Hospicjum jest poprawa jakości ich życia. Dzieci zostają otoczone specjalistyczną i troskliwą opieką medyczną, psychologiczną, pedagogiczną, duchową i socjalną. Dzięki temu mogą spędzić ostatnie dni swego życia w domu, a nie w szpitalu. Hospicjum pomaga również rodzinom chorych Dzieci w stworzeniu możliwości prowadzenia domowej opieki nad ich Dzieckiem. 

My, dzięki wsparciu wielu firm i naszych uczestniczek zebrałyśmy piękną sumę pieniędzy, którą w całości przeznaczyłyśmy dla tego Hospicjum. Zdajemy sobie sprawę, że ta kwota – choć dla nas duża, to kropla w morzu potrzeb. Bez naszych partnerów to spotkanie nie ujrzałoby światła dziennego. Dlatego z tego miejsca bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy dorzucili swoją cegiełkę do naszego eventu. Każda z uczestniczek przyniosła także drobne upominki dla Dzieci – zaczynając od mokrych chusteczek, a na książeczkach kończąc.

Spotkajmy się w Rzeszowie

Od rzeszowskiego spotkania, które zorganizowałyśmy wspólnie z Amelią z bloga Mama Ahoj minęło już prawie 3 tygodnie. Z uśmiechem na twarzy wspominam je do tej pory. Spotkanie odbyło się przed dzień moich 30 urodzin i było cudownym zakończeniem mojej kolejnej dekady.

Co się działo? Jak to wszystko wyglądało okiem organizatorki?

Oj działo się sporo! Choć plan przygotowałyśmy dużo wcześniej i wszystko miało spory zapas czasowy, to i tak miałyśmy mały poślizg. Czas leciał jak szalony, a ja byłam w ciągłym biegu. Start spotkania był o godzinie 11:00. Przyjechałyśmy dużo wcześniej, aby rozłożyć wszystkie upominki, których była cała masa. Część upominków dziewczyny wylicytowały, dokładając swoje złotówki do pomocy dla Fundacji.

Spotkajmy się w Rzeszowie

Spotkanie rozpoczęło się od wykładu nt. żywienia dzieci z ramienia Głodnych Zmian. Ania, jest świetnym i doświadczonym dietetykiem. Prowadzi również blog – Dylematy mamy i taty – zajrzycie w wolnej chwili. Ania zdradziła nam co kryje się w “zdrowych” produktach “dla dzieci”. Podpowiedziała nam, co warto zmienić w diecie naszego dziecka, by prawidłowo się odżywiało i rozwijało. Wykład był bardzo bardzo dobrze przygotowany i przede wszystkim ciekawy.

Spotkajmy się w Rzeszowie

Spotkajmy się w Rzeszowie

Spotkajmy się w Rzeszowie

Spotkajmy się w Rzeszowie

Spotkajmy się w Rzeszowie

Spotkajmy się w Rzeszowie

Spotkajmy się w Rzeszowie

Spotkajmy się w Rzeszowie

Kolejna prelekcja była na temat Facebooka. Sebastian, choć bardzo młody, posiada sporą wiedzę o kanałach Social Media. Podpowiedział nam co robimy źle prowadząc nasze FP, na co warto zwrócić uwagę i co koniecznie poprawić. Widziałam, że większość dziewczyn wzięła sobie do serca rady Sebastiana i już dzień po spotkaniu szalały na swoich FP ;)

Spotkajmy się w Rzeszowie

Restauracja Leśna Wola w Rzeszowie jest idealnym miejscem na tego typu spotkania. Miałyśmy osobną salę, która oddzielała nas od głównej strefy, w której siedzieli inni goście. Dzięki temu tak na prawdę mogłyśmy robić co tylko dusza zapragnie ;) Sala była klimatyzowana, w tle cicho leciała muzyka, a Panowie kelnerzy cierpliwie znosili nasze wszystkie prośby i byli bardzo pomocni – za co serdecznie dziękujemy!

Po sytym, obiedzie – ale w wersji fit ;)  udałyśmy się na wykład przygotowany przez markę Colway International. Tzn. taki był plan, a wyszło zupełnie inaczej. Spotkać miała się z nami Ewa, która jest partnerem marki, jednak całkiem spontanicznie na odwiedziny zdecydował się sam prezes i założyciel marki Colway International Maurycy Turek, który rozbawił nas do łez! Ewa i pan Maurycy opowiedzieli o marce, o kosmetykach naturalnych z kolagenem, a także zaproponowali nam współpracę. Mnie kupili bez dwóch zdań! Fantastyczne, pełne życia osoby, które wprost zarażają swoją pozytywną energią i optymizmem! A kosmetyki? – cudowne! Pisałam już o nich TUTAJ.

Podczas spotkania każda z nas otrzymała w prezencie zabieg na dłonie. Zobaczyłyśmy na własne oczy jak te kosmetyki działają, a efekty widać już po pierwszym zastosowaniu.

Spotkajmy się w Rzeszowie

Spotkajmy się w Rzeszowie

Spotkajmy się w Rzeszowie

Spotkajmy się w Rzeszowie

Spotkajmy się w Rzeszowie

Spotkajmy się w Rzeszowie

Spotkajmy się w Rzeszowie

Po wszystkich wykładach i prelekcjach przyszedł czas na podsumowanie licytacji, które odbyły się przed spotkaniem. Wszystkie uczestniczki licytowały przedmioty przekazane przez naszych wspaniałych partnerów, których liczba przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Aż 107 marek wsparło nasze spotkanie. Dlatego też zebrałyśmy piękną sumę 2667 zł!

Spotkajmy się w Rzeszowie

Spotkajmy się w Rzeszowie

Spotkajmy się w Rzeszowie

Spotkajmy się w Rzeszowie

Nie mogło zabraknąć również tortu od Słodkiej Krainy Czarów. Takie cuda tworzy Ania, która jest także blogerką i była z nami na spotkaniu. Tort był przepyszny i przepiękny! Pojawiły się także świeczki, a dziewczyny odśpiewały mi Sto Lat, chociaż moje urodziny wypadały dzień później.

Podsumowując – śmiało mogę stwierdzić, że razem z Amelią odwaliłyśmy kawał dobrej roboty! Kilka miesięcy pracy nie poszło na marne. Choć były malutkie niedociągnięcia, wszystko przebiegło raczej tak jak zaplanowałyśmy. Ba! Było nawet lepiej! Oczywiście to jest moja opinia ;) Cieszę się, że poznałam nowe, cudne dziewczyny! Podczas zgłoszeń nie kierowałyśmy się ilością lajków na fejsie czy statystykami. Aby było sprawiedliwie zaprosiłyśmy na spotkanie pierwszą trzynastkę, która wysłała do nas maila ze zgłoszeniem. 

Laski ogromnie się cieszę, że mogłam Was poznać!!! I mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie raz! Bardzo dziękuję Wam za to, że byłyście z nami i za to, że zechciałyście pomóc najmłodszym z Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci z siedzibą w Rzeszowie. Udało się połączyć przyjemne z pożytecznym. Jestem z Was dumna! Macie wielkie serducha!!!

Spotkajmy się w Rzeszowie

Spotkajmy się w Rzeszowie

Spotkajmy się w Rzeszowie

Dzięki naszym cudownym partnerom, mogłyśmy przygotować wspomnianą już wcześniej licytację. Poza tym każda uczestniczka dostała taki sam zestaw upominków i gadżetów. Praktyczne kalendarze od Mamy Kalendarz z pewnością zawisły już w domu każdej uczestniczki, podobnie jak z plakatami od Redro. Zestawy od SeeSee w sam raz nadają się do domowego SPA. Udało mi się wylicytować zestaw BioSilk, który jest aktualnie poddany fazie testów, a Stefa od Mumka została nową przyjaciółką mojej Córki. Miejcie świadomość, że to tylko jedna setna przedmiotów przywiezionych ze spotkania… “Resztę” będę Wam pokazywać w kolejnych postach. Nie znoszę postów, w których zostają obfotografowane wszystkie upominki z blogerskich spotkań. Osobiście wolę, pokazać je jak służą mi w życiu codziennym, dlatego tak jak powiedziałam, tak też uczynię :)

Spotkajmy się w Rzeszowie

Spotkajmy się w Rzeszowie

Spotkajmy się w Rzeszowie

Prelekcje i wykłady: Głodni Zmian, Sebastian Peret, Colway International

Fotograf, tort, restauracja: Grzegorz Malinowski, Słodka Kraina Czarów, Restauracja Leśna Wola

Patronat Medialny: Hej.rzeszów.pl, babyonline.pl, miastodzieci.pl, Mam Spotkanie, Tatento.pl, Mamo Pracuj, parenting.pl, czasdzieci.pl

Pomagamy: Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci z siedzibą w Rzeszowie

Spotkajmy się w Rzeszowie

Spotkajmy się w Rzeszowie

Partnerzy spotkania:

NukkaSeeSeeMama i jaMiętowy Królik – Art StudioOillanŚwiat KsiążkiEco BlikMuppet ShopZabawkatorTianDe ChrzanówMonczicziPatatoyIV Baby, HonsiuMisiuRajchelkaWoodenStoryLinomagBobeloPracownia AgrafkaLooliKasia at homeHelionOuhmaniaLudilo, ZiajaNovae Res – Wydawnictwo InnowacyjneChocolissimoSzydełkowe NoskiWhisbearNatelandDr BarbaraDinoDinoPracownia RodzinnaTulokoProjektogram, Face&LookOleofarmRedroDabrovkaHally DesignMalinova AnielovaBetter LandAttipasMumkaMajuntoCiuCiu Cukier ArtistEveline CosmeticsWydawnictwo DebitPepper BedDax CosmeticsMamy KalendarzDrukomat.plDoux-DouxalegormaTaputapBuciki BabiceEkoubrankaBioBeauty, OomamooWidziMisieLalki MeToo,  TotoDesignMaamutKram PauliKsięgarnie Matras, JuraPark BałtówTwinkle twinkleLittleWondersFarmonaElemeleTata SzyjePaisleyHopSiupKaku&LoveZyzio – zabawki ręcznie robioneMamalulamCelestini, Bosco DesignManufacture A&MArt Shop HandmadeStellaMały ArtystaOH TullyNibylandiaSensusBezdrożaAkatiaGaboDresBriokoMuzyka BobasaTuptupki, Boogie WoodieSango TradePassion4HomeRevitalashPlazanetCzaCzuAngela Jewelery, MilomiBaby Lena HandmadeBobux.

FOLLOW ME ON INSTAGRAM & FACEBOOK

 

1,708 total views, 1 views today

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.