Aktywne popołudnia

by Agnieszka
Popołudnia

Obie nie mogłyśmy doczekać się, aż zrzucimy w końcu zimowe kurtki i będziemy całe popołudnia spędzać na dworze. Stawiam na aktywny wypoczynek, jeśli nie jeździmy na wycieczki i zwiedzamy to w grę wchodzi bieganie po placu zabaw, rower, hulajnoga… Ta ostatnia jest naszym ulubieńcem. Choć ja zawsze boję się o Zuzkę i ewentualne upadki, to mimo wszystko Ona świetnie sobie z tym radzi i nie zaliczyła jeszcze żadnej gleby. Ostatnio miałyśmy przyjemność testować hulajnogę B1 Structure Oxelo. Jak się sprawdziła podczas naszych testów? 

Wypadła na 4, dlaczego nie na 5? Już Wam mówię. Hulajnoga jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat. Świetne jest to, że jest wielofunkcyjna – regulowana 3 – pozycyjna kierownica dopasowuje się do wzrostu dziecka. Co jest ważne, hulajnoga jest łatwa w montażu – nawet ja sobie z nią poradziłam :) Jest bardzo lekka i można ją szybko złożyć. Posiada wymienną osłonę, także w każdej chwili można dać jej drugie życie. U nas wygrał róż… :)

Hulajnoga jest trójkołowa, a koła są skrętne, przez co – moim zdaniem – niestety mniej stabilne. Jak zapewnia producent “dzięki unikalnemu i opatentowanemu systemowi kierunkowemu platforma hulajnogi B1 nachyla się precyzyjnie pod kątem, aby ułatwić dziecku idealną równowagę w zakrętach. Ten system zapobiega utracie równowagi przez dziecko podczas jazdy lub skręcania. Jest on tak skuteczny, że ułatwia rozwój zdolności motorycznych dziecka, które są najważniejsze w jego wieku”. Jak to mówią trening czyni mistrza, może jeszcze chwila i moja Córka opanuje jazdę na B1 perfekcyjnie.

20160502_162430

20160502_162653

20160502_162656

20160502_164106

*wpis powstał w ramach współpracy z Decathlon.

FOLLOW ME ON INSTAGRAM & FACEBOOK

 

Może Ci się również spodobać

5 komentarzy

Ania z Tygrysiaki.pl 16 maja 2016 - 12:17

Super hulajnoga, zastanawiałam się nad kupieniem podobnej z dwoma kołami przy kierownicy. Mamy już hulajnogę z dwoma kółkami z tyłu, ale mam wrażenie, że przeszkadzają one mojemu synowi podczas jazdy, bo tył jest wtedy za szeroki.
Zastanawiałam się jedynie czy przez te dwa koła z przodu nie ma problemów ze skręcaniem ;)

Reply
Marta K 16 maja 2016 - 20:16

Śliczne zdjęcia i cudowna modelka! :)
Hulajnoga prezentuje się fantastycznie! Zanim przyjdzie u Nas pora na kupowanie hulajnogi, jeszcze parę ładnych lat minie :)

Reply
Sandra W. 17 maja 2016 - 11:41

Hulajnoga ładna, właściwie teraz widzę, że wiele hulajnog dla dzieci w tym wieku wygląda bardzo podobnie (ale właściwie jak inaczej ma wyglądać hulajnoga?). Mnie i Lidię niestety denerwuje trochę system skręcania w tych hulajnogach. Trzeba balansować ciałem, wygiąć się trochę w jedną lub drugą stronę. Tylko że niestety przy samej jeździe chcąc nie chcąc moje dziecko się wygina, powodując, że hulajnoga non stop skręca.

Reply
Zbyszek 1 sierpnia 2016 - 14:37

Super hulajnoga i super córa. A ja nie mogę się doczekać, aż mój mały zacznie śmigać na takich zabawkach. Będę mógł w końcu pobiegać za nim z wywieszonym ozorem :P

Reply
Sprytny Miś 1 czerwca 2018 - 13:49

Jeszcze nie widziałam aby hulajnoga miała 3 kółka. Pamiętam z dzieciństwa, iż standardowe miały po 2. Wszystko się zmienia ; )

Reply

Zostaw komentarz