Jak dobrze być kobietą!

by Agnieszka
Jak dobrze być kobietą!

Wspólnie z Klaudią i Anią stworzyłyśmy nowy projekt – “Jak dobrze być kobietą!”. Projekt ten – jak sama nazwa sporo sugeruje ;) – powstał z myślą o kobietach. Będziecie miały możliwość uczestniczenia w warsztatach motywacyjnych, poszerzając swoją wiedzę merytoryczną, kosmetyczną i niezbędną do dalszego rozwoju i działania. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 11 maja o godzinie 12:00 w przepięknym Krakowie. Szykujemy dla Was porządną dawkę wiedzy! 

Warsztaty są bezpłatne, jednak wcześniej obowiązują zapisy. Wystarczy na adres:

jakdobrzebyckobieta@gmail.com

wysłać swoje imię, nazwisko i adres bloga.

Dostaniecie od nas maila zwrotnego z potwierdzeniem uczestnictwa. Widzimy się za kilka dni, ale już teraz poznajcie Klaudię:

Jak dobrze być kobietą!

 KLAUDIA – autorka bloga Niezłe Ziółko – uśmiechnięta, pogodna i ambitna mama, niespełna trzyletniej dziewczynki Martynki, zwanej w internecie „Niezłym Ziółkiem”. 

Aktualnie kobieta w stanie „błogosławionym”, co w zupełności nie przeszkadza jej, by stawiać  sobie coraz to wyższe cele i  uparcie je realizować. 

I Anię: 

Jak dobrze być kobietą!

ANIA – autorka bloga Codzienność nasza – to kolejna osoba, która stoi za projektem “Jak dobrze być kobietą!”.

Ania jest mamą dwóch wspaniałych córeczek Julki i Mai. Jest mega aktywna, angażuje się w wiele ciekawych projektów,jednym z nich jest właśnie projekt Jak dobrze być kobietą!

A na koniec ja :)

Jak dobrze być kobietą!

Jestem autorką bloga My lifestyle i mam wspaniałą córeczkę Zuzię.  Poza tym mam głowę pełną pomysłów, które skutecznie realizuję. Nie lubię siedzieć w jednym miejscu, dlatego też aktywnie wspieram projekt “Jak dobrze być kobietą!”. 

Zapraszamy Was także na oficjalny FP Jak dobrze być kobietą!

Znajdziecie go TUTAJ. To z kim widzimy się w Krakowie? :)

FOLLOW ME ON INSTAGRAM & FACEBOOK

 
 

Może Ci się również spodobać

1 comment

Opieka 20 maja 2016 - 10:50

To prawda! Cudownie być kobietą, śpiewała o tym m.in. Alicja Majewska ;)

Reply

Zostaw komentarz