Tego nie czytamy!

by Agnieszka
Babaryba

Książki z wydawnictwa Babaryba to książki wyjątkowe, inne niż wszystkie. To po prostu książki, których nie czytamy… Zapytacie pewnie skoro ich nie czytamy to co robią na blogu? Otóż z książkami z wydawnictwa Babaryba po prostu dobrze się bawimy. I to nie po raz pierwszy. Książki z tego wydawnictwa poznałyśmy prawie rok temu. Teraz witamy się z nimi ponownie. Tym razem goszczą u nas: “Mały żółty i mały niebieski”, “Zęboszczotki”, “Czas Czarodziej”, “Mieszkamy w książce” i “Złamałem trąbę”. Dla dorosłych te książki są trochę abstrakcyjne i dopóki nie zaczniecie się nimi bawić wraz ze swoimi pociechami to pewnie stwierdzicie, że są beznadziejnie i jak można było coś takiego stworzyć. Jednak, uwierzcie, dzieci je kochają, a dorośli z czasem też się do nich przekonują.

“Mały żółty i mały niebieski” został zaliczony przez New York Timesa do listy najlepszych książek ilustrowanych dla dzieci. W książce znajdziecie mądrą historię o rodzinie, przyjaźni i odpowiedzialności. “Zęboszczotki” to przegląd szczotek dla każdego: dla dziecka a nawet dla krokodyla.”Mieszkamy w książce” i “Złamałem trąbę” to historia świnki Malinki i słonia Leona. Świnka jest rozbrykana, a Leon wszystkim się przejmuje i zadaje dużo pytań. Warto ich poznać :) “Czas czarodziej” pokazuje w oryginalny sposób jak leci czas.

Książki polecamy. Rozwijają wyobraźnię no i co najważniejsze – podobają się dzieciom!

Babaryba

Babaryba

Babaryba

FOLLOW ME ON INSTAGRAM & FACEBOOK

 

Może Ci się również spodobać

6 komentarzy

TosiMama 10 sierpnia 2016 - 20:38

Tytuł przewrotny i intrygujący, ale trafiony w 100% :)

Reply
Piper 11 sierpnia 2016 - 11:13

bardzo fajne propozycje. sama chętnie kupuję książki dla swojego dziecka i lubimy też takie z obrazkami. Wspólnie je oglądamy i wymyślamy ciekawe historie do gotowych obrazków :) Bardzo fajna zabawa.

Reply
Leśny Dwór 17 sierpnia 2016 - 11:55

“Zęboszczotki” wyglądają intrygująco :)

Reply
Matka na Szczycie 22 sierpnia 2016 - 09:58

Mój syn pokładał się ze śmichu przy “Mieszkamy w książce” :)

Reply
Magda 27 października 2016 - 20:00

Mo Willer świetne książki, po angielsku są także świetne do nauki języka. Moje dzieciaki uwielbiają, nawet nie wiedziałam, że są wydane po polsku! Bardzo fajne polecam!

Reply
Katarzyna 8 listopada 2016 - 14:00

Super wpis, moja 5,5 letnia córka uwielbia książki, pochłaniamy razem każdą ilość. Ciekawa inspiracja, na pewno skorzystam :)

Reply

Zostaw komentarz