Wpisz szukane zagadnienie. Wciśnij ESC, aby anulować.

Tego nie czytamy!

Książki z wydawnictwa Babaryba to książki wyjątkowe, inne niż wszystkie. To po prostu książki, których nie czytamy… Zapytacie pewnie skoro ich nie czytamy to co robią na blogu? Otóż z książkami z wydawnictwa Babaryba po prostu dobrze się bawimy. I to nie po raz pierwszy. Książki z tego wydawnictwa poznałyśmy prawie rok temu. Teraz witamy się z nimi ponownie. Tym razem goszczą u nas: “Mały żółty i mały niebieski”, “Zęboszczotki”, “Czas Czarodziej”, “Mieszkamy w książce” i “Złamałem trąbę”. Dla dorosłych te książki są trochę abstrakcyjne i dopóki nie zaczniecie się nimi bawić wraz ze swoimi pociechami to pewnie stwierdzicie, że są beznadziejnie i jak można było coś takiego stworzyć. Jednak, uwierzcie, dzieci je kochają, a dorośli z czasem też się do nich przekonują.

“Mały żółty i mały niebieski” został zaliczony przez New York Timesa do listy najlepszych książek ilustrowanych dla dzieci. W książce znajdziecie mądrą historię o rodzinie, przyjaźni i odpowiedzialności. “Zęboszczotki” to przegląd szczotek dla każdego: dla dziecka a nawet dla krokodyla.”Mieszkamy w książce” i “Złamałem trąbę” to historia świnki Malinki i słonia Leona. Świnka jest rozbrykana, a Leon wszystkim się przejmuje i zadaje dużo pytań. Warto ich poznać :) “Czas czarodziej” pokazuje w oryginalny sposób jak leci czas.

Książki polecamy. Rozwijają wyobraźnię no i co najważniejsze – podobają się dzieciom!

Babaryba

Babaryba

Babaryba

FOLLOW ME ON INSTAGRAM & FACEBOOK

 

2,774 total views, 1 views today

6 Komentarze

  1. Tytuł przewrotny i intrygujący, ale trafiony w 100% :)

  2. bardzo fajne propozycje. sama chętnie kupuję książki dla swojego dziecka i lubimy też takie z obrazkami. Wspólnie je oglądamy i wymyślamy ciekawe historie do gotowych obrazków :) Bardzo fajna zabawa.

  3. “Zęboszczotki” wyglądają intrygująco :)

  4. Mój syn pokładał się ze śmichu przy “Mieszkamy w książce” :)

  5. Mo Willer świetne książki, po angielsku są także świetne do nauki języka. Moje dzieciaki uwielbiają, nawet nie wiedziałam, że są wydane po polsku! Bardzo fajne polecam!

  6. Super wpis, moja 5,5 letnia córka uwielbia książki, pochłaniamy razem każdą ilość. Ciekawa inspiracja, na pewno skorzystam :)

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.