Wygrałam!! I co dalej?

by Agnieszka
Wygrałam!! I co dalej?

“Najwspanialsze rzeczy dzieją się poza strefą Twojego komfortu.” Tak powiedziała bardzo bliska mi osoba  I zgadzam się z tym w 100 %! Pierwszą bardzo niekomfortową dla mnie rzeczą było wrzucenie do netu zdjęcia w wersji no make up i z obecną wagą. Ale przełamałam tą barierę i zrobiłam to. Wzięłam udział w konkursie – akcji Kobiety dla Kobiety “Zmień siebie, daj siebie”. Kolejno było głosowanie internetowe. Tego się obawiałam najbardziej. Podesłałam info do kilku znajomych, którzy zaczęli udostępniać post, wrzuciłam info na FP bloga i poleciało. Niewiarygodne, ale zdobyłam najwięcej głosów!! Po głosowaniu internetowym w akcji Kobiety dla Kobiety do II etapu przeszło 10 kandydatek z największą ilością głosów. Zostałyśmy zaproszone na rozmowę z Jury, które z tej dziesiątki wybrało 3 z nas. W wielkim finale znalazłam się i ja! Jury urzekła moja historia (…), ogromna chęć i potrzeba zmiany i ….

WYGRAŁAM METAMORFOZĘ wartą 15 000 zł. 

No nie wierzę, że to się dzieje! Niech mnie ktoś uszczypnie!!!  Normalnie marzenia się spełniają! Wielkie dzięki dla moich wszystkich wspaniałych przyjaciół i znajomych, którzy na mnie zagłosowali    Gdyby nie Wy nie przeszłabym dalej. 

Co teraz?

Zaczęły się już pierwsze wizyty i konsultacje. Za mną spotkanie w Metabolic Balance. To tam plan żywienia tworzony jest indywidualnie dla potrzeb danego pacjenta w oparciu o szczegółowe badania laboratoryjne krwi obejmujące ponad 30 wskaźników. Na podstawie pakietu badań oceniane są metaboliczne przyczyny nadwagi. Dostałam już własny plan żywienia i stale będę pod opieką dietetyka. A dieta? Okazuje się, że wcale nie jest taka straszna jak ją malują. Plan posiłków od metabolic balance Polska jest szyty na miarę. Oznacza to, że mam wyliczoną gramaturę i wyszczególnione produkty, które mogę spożywać, ale… mogę też puścić wodzę fantazji. I póki co, działa doskonale

Za mną także pierwszy zabieg w nowoczesnej klinice medycyny estetycznej. Razem ze Skopia Estetic Clinic będziemy pracować intensywnie nad modelowaniem sylwetki i nad rozstępami (zawsze marzyłam, żeby je usunąć!). W Skopia Estetic Clinic mam zabiegi Icoone i Karboksyterapię. 

Wygrałam!! I co dalej?

Kasią Byrską Trenerem Personalnym w radioActive Body mam ustalone treningi. Jestem już po pierwszym i Kasia od początku daje popalić!

Mogę relaksować się i odpoczywać, a także poddawać się różnym masażom w Krakowskiej Jaskini Solnej Wellness & Spa. To świetne miejsce na krakowskiej mapie. Co ważne miejsce przyjazne dzieciom. Byłam już tam nawet ze znajomymi. W Jaskini jest strefa ciszy (tak, dokładnie STREFA CISZY) miałam obawy jak będą zachowywać się nasze brzdące. Zupełnie niepotrzebnie. Dzieci były jak zaczarowane! Moja Zuzia już pyta kiedy znów tam pójdziemy. To chyba najlepsza rekomendacja!

Wygrałam!! I co dalej?

Nigdy, ale naprawdę przenigdy nie sądziłam i nie uwierzyłabym nikomu, kto by powiedział, że wizyty u dentysty mogą być przyjemne i (prawie) bezbolesne! A teraz sama to śmiało mogę stwierdzić. Rewelacyjni, doświadczeni i mega sympatyczni profesjonaliści z Dr W Aesthetic zrywają z mitem “dentysty – sadysty”. A na takich do tej pory trafiłam. Zawsze wychodziłam z gabinetu zalana potem i łzami. Tu tego NIE MA! Okiełznali mnie, panicznie bojącą się dentysty. Zespół Dr W Aesthetic w ramach akcji Kobiety dla Kobiety “Zmień siebie, daj siebie” zadbał o mój uśmiech. Choć to jeszcze nie koniec pracy, to już jest idealnie! 

Mam też zaproszenie na udział w evencie Skrzydła Kobiety, byłam na konsultacji w Ginger Med Spa, idę na terapię do Tęczy – Wolność to stan umysłu. O nasze dobre samopoczucie na treningach czuwa Fit Angels – zaopatrzyli nas w odpowiedni strój do ćwiczeń. Będę także oczyszczać organizm za pomocą kuracji detoksykującej. Dzięki Izie z Kocie Kadry mam wszystko uwiecznione na zdjęciach. 30 października będziemy mieć sesję kobiecą w Apartamencie Dworku Kościuszko. I to jeszcze nie koniec, bo jeszcze sporo przede mną.

4 listopada odbędzie się wielka Gala, podsumowująca całe wydarzenie. Całkowity dochód z Gali, a także z licytacji przedmiotów od wspaniałych partnerów spotkania zostanie przekazany dla pewniej kobiety – mamy samotnie wychowującej kilkuletniego synka Tymka, która walczy z ostrą białaczką szpikową. Projekt „Kobiety dla Kobiety” został stworzony przez Fundację 3-4-Start jako akcja pomocy 37-letniej Oli. Akcja „Zmień siebie, daj siebie” jest jego kontynuacją. jeśli chcecie pomóc, to zapraszam do licytacji: TUTAJ.

Wygrałam!! I co dalej?

To wszystko brzmi jak sen… Uważajcie na marzenia, bo one się spełniają.

Trzymajcie kciuki za mnie, Basię i Anię. Będzie się działo.

PS. Aby być na bieżąco, wpadajcie na mój Instagram i FP.

CIĄG DALSZY NASTĄPI

Może Ci się również spodobać

8 komentarzy

august 6 października 2017 - 13:36

Fantastyczna sprawa

Reply
Sylwia 6 października 2017 - 15:36

Gratuluję odwagi i wyjścia z tej strefy komfortu! Nagrody piękne! Efekt z pewnością będzie zachwycający! :)

Reply
Agnieszka 8 października 2017 - 17:07

Mam nadzieję, że tak będzie :)

Reply
Marta mamawbiegu.pl 6 października 2017 - 18:48

Trzymam kciuki i dumnam z Ciebie <3

Reply
Agnieszka 8 października 2017 - 17:07

Trzymaj! <3

Reply
Matka na Szczycie 7 października 2017 - 05:59

Nie mogę się już doczekać, żeby zobaczyć Was na finałowej gali :)

Reply
Agnieszka 8 października 2017 - 17:07

To już niedługo! :)

Reply
Rykoszetka 15 października 2017 - 20:03

Super, że ta nagroda spełnia Twoje oczekiwania i jesteś zadowolona! :)

Reply

Zostaw komentarz