“…bo sukces rodzi się z serca…” – IV edycja Mikołajek w Grodzie Kraka

by Agnieszka
"...bo sukces rodzi się z serca..." - IV edycja Mikołajek w Grodzie Kraka

IV edycja Mikołajek w Grodzie Kraka to już historia. Zdecydowanie była to edycja wyjątkowa – najbardziej dynamiczna, pełna zawrotnych i nieoczekiwanych akcji, a na naszej drodze stanęło wielu niesamowitych i cudownych ludzi z wielkim serduchem. Akcja od początku do końca jest akcją charytatywną, która powstała z bezinteresownej pomocy innym. Choć po każdej edycji jesteśmy wyczerpane – to satysfakcja, dobre słowa, pomoc niesiona przez innych ludzi i relacje od uczestniczek, umacniają nas w przekonaniu, że to co robimy jest dobre i warte zachodu. Jeszcze nie zdążyłyśmy dobrze odsapnąć, a w kuluarach już mówi się o V edycji :) Dla mniej wtajemniczonych przybliżę temat i cel tego spotkania.

"...bo sukces rodzi się z serca..." - IV edycja Mikołajek w Grodzie Kraka

Lekcja historii

Wszystko zaczęło się od mikołajkowego spotkania w 2015 roku. To wtedy, gdy byłam blogerką z ponad 2 letnim stażem wzięłam udział w spotkaniu organizowanym przez Klaudię z bloga Niezłe Ziółko. Pamietam, że w tym okresie byłam na etapie układania swojego życia od nowa. Osobiście był to dla mnie bardzo ciężki okres, więc mój blog był dla mnie odskocznią od problemów, rozwodu i moim małym miejscem w sieci. Niezmiernie ucieszyłam się, gdy dostałam zaproszenie na ten mikołajkowy event do Krakowa. Magicznego Krakowa, który później stał się moim nowym domem. Na Mikołajkach w Grodzie Kraka w 2015 roku byłam uczestniczką. Później Klaudia zaproponowała mi współorganizowanie tej “imprezy”, powiedziałam TAK i tak już działamy razem od 3 lat. Za nami nie jedno spotkanie. Choć na pierwszy rzut oka wiele nas dzieli i bardzo się od siebie różnimy, to tak serio jeszcze więcej nas łączy. I my same najlepiej o tym wiemy. 

Dzielenie się dobrem to najpiękniejszy gest

Jak co roku od 2015 wspólnie pomagamy wybranemu dziecku, który jest pod skrzydłami Fundacji 3-4 Start. Podczas tej edycji zbieraliśmy środki dla małej Zuzi. Historia tegorocznej bohaterki opisana jest tutaj. Zuza nie mówi i dopiero od 5-ciu miesięcy porozumiewa się z rodzicami za pomocą specjalnego komunikatora. Cierpi też na zaburzenia równowagi, a z powodu nadwrażliwości na dotyk i zaburzeń czucia głębokiego chodzi na placach, przez co deformuje postawę ciała. Ma problemy z poruszaniem się i funkcjonowaniem na co dzień. Potrzebne są pieniądze na rehabilitację i leki. Co ważne, wsparcia można udzielić przez cały rok, nie tylko podczas Mikołajek. Fundacja ma swoje konto na Allegro Charytatywnie, gdzie wystawiane są upominki od partnerów spotkania. Gorąco zachęcamy do licytacji, znajdziecie tam same perełki! Można wpłacać także środki bezpośrednio na konto fundacji:

84 1020 2892 0000 5102 0619 7000
z dopiskiem do przelewu
„Dla Zuzi Wiśniewskiej – MIKOŁAJKI W GRODZIE KRAKA”

Musicie wiedzieć, że zebrane pieniądze w całości przeznaczone są na wybrany cel – aktualnie dla Zuzy. Uwierzcie, że dzielenie się dobrem to najpiękniejszy gest i daje mnóstwo satysfakcji!

Mikołajki dla każdego

Na spotkanie z Mikołajem w domu restauracyjnym”Kto wypuścił Skowronka?” mógł przyjść dosłownie każdy – a to dlatego, że spotkanie miało charakter dwojaki. Na spotkaniu otwartym zapewniłyśmy szereg wspaniałych atrakcji dla dzieci i rodziców, zapraszając do wspólnej zabawy i pomocy. Choć przed przybyciem najbardziej wyczekiwanego gościa było całe mnóstwo atrakcji i grzechem byłoby narzekać na nudę, to jednak Mikołaj był tu gwoździem programu. Nie da się ukryć! I jak to moja Zuza powiedziała: “ten nasz Mikołaj był na serio prawdziwy”.

W części zamkniętej – w niewidocznej dla przybyłych gości sali bankietowej, było 16 influencerek z całej Polski. Dziewczyny pomagały nam promować akcję w sieci i jej aspekt charytatywny. Bo im więcej osób wie o nas tym lepiej – zwiększa się szansa na szybsze zebranie funduszy dla Zuzi. Przy okazji spotkałyśmy się, a dzięki wykładom i konsultacjom poszerzyłyśmy swoją wiedzę merytoryczną i kosmetyczną. Rzuciłyśmy codzienne obowiązki oraz problemy i pomalutku wkraczałyśmy w świąteczny klimat. W przepięknym, białym domu restauracyjnym każde miejsce było przez nas skrzętnie zagospodarowane. Uroku dodała nam sama restauracja, w której wszystko jest przemyślane i dostosowane do najczęstszych gości restauracji czyli rodzin z dziećmi. Wielki ukłon w stronę właścicieli i wspaniałej pomocnej obsługi za pomoc w realizacji eventu.

"...bo sukces rodzi się z serca..." - IV edycja Mikołajek w Grodzie Kraka

Moc atrakcji!

Oj dużo się działo! Można by opowiadać bez końca, ale to co najważniejsze to:

⭐ Przez cały dzień odbywały się sesje w scenografii iście świątecznej, wykonywane przez Katarzyna Szołdrowska Fotografia 

⭐  ChemicAl World dla najmłodszych przeprowadziło warsztaty chemiczne

"...bo sukces rodzi się z serca..." - IV edycja Mikołajek w Grodzie Kraka

"...bo sukces rodzi się z serca..." - IV edycja Mikołajek w Grodzie Kraka

⭐ Animacje dla dzieci, niezapomniane zabawy i spotkanie z Mikołajem przygotowane były przez MyDay.pl – śluby·urodziny·eventy

⭐ Była wystawa małego Konstruktora Alexander Toys

⭐ Warsztaty Malowania piaskiem i układania mozaik Alexander Toys ze wspaniałymi wolontariuszami Fundacji 3-4 Start

⭐ Rozgrywki planszowe z Alexander. Królowały gry Ale Japa, Rach Ciach

⭐ Stoisko Kocham Zapinam, gdzie można było zasięgnąć specjalistycznej porady jak przewozić bezpiecznie dzieci w samochodzie. #KochamZapinam to akcja społeczna, w której promowane jest bezpieczne przewożenie dzieci w samochodach. Można było się dowiedzieć jak sprawić, aby fotelik samochodowy faktycznie spełniał swoją funkcję oraz jak zimą przewozić dziecko bezpiecznie i ciepło (choć bez kurtki!).

⭐ Warsztaty Robotyki z klockami Lego ROBOTOWO i Plac Rozwoju – zajęcia dla małych i dużych 

⭐ Specjalny kącik zabaw z Klocki Blocki

⭐ Stoisko dla rodziców i dzieci od Agencja Prudential Jan Walaszek. Można było dowiedzieć się jak rozmawiać z dziećmi o tym skąd się biorą pieniądze jak oszczędzać, zarabiać, wydawać i pomagać z głową.

⭐ Kącik czytelniczy dla najmłodszych Albi Polska – Albi – wydawca gier planszowych i serii książek z mówiącym piórem Czytaj z Albikiem. Sam Albik jest strzałem w 10! Genialna zabawa i nauka w jednym. Marka przekazała także wspaniałe produkty na licytację.

⭐ Stoisko dla rodziców i dzieci wydawnictwa Wydawnictwo Tuli Mama Tuli Tata, gdzie była możliwość nabycia książek z serii Lama Lenka – książek dla dzieci o emocjach i radzeniu sobie z nimi, o trudnych sytuacjach w życiu dziecka oraz pozytywnych rozwiązaniach, zgodnych z potrzebami dziecka. Na miejscu można było otrzymać imienną dedykację od autorki.

⭐ Co godzinę, w części otwartej spotkania były wręczane nagrody niespodzianki od partnerów wydarzenia dla osób wspierających chorą Zuzię. Były także liczne konkursy z nagrodami. A do wygrania były min. Sesje zdjęciowe od 2fotografki.pl, upominki od Lunch Much, gry rodzine Pytaki, vouchery od Krakowskiej Jaskini Solnej, upominki od term  Chochołowskich, nagrody od marki Alexander Toys oraz wiele cennych przedmiotów.

"...bo sukces rodzi się z serca..." - IV edycja Mikołajek w Grodzie Kraka

"...bo sukces rodzi się z serca..." - IV edycja Mikołajek w Grodzie Kraka

"...bo sukces rodzi się z serca..." - IV edycja Mikołajek w Grodzie Kraka

"...bo sukces rodzi się z serca..." - IV edycja Mikołajek w Grodzie Kraka

"...bo sukces rodzi się z serca..." - IV edycja Mikołajek w Grodzie Kraka

"...bo sukces rodzi się z serca..." - IV edycja Mikołajek w Grodzie Kraka

"...bo sukces rodzi się z serca..." - IV edycja Mikołajek w Grodzie Kraka

"...bo sukces rodzi się z serca..." - IV edycja Mikołajek w Grodzie Kraka

"...bo sukces rodzi się z serca..." - IV edycja Mikołajek w Grodzie Kraka

Niespodzianki dla Blogerek

Podczas gdy nasze dzieci w najlepsze bawiły się w części otwartej, przybyłe influencerki – blogujące Mamy mogły chwilę odpocząć, zregenerować siły oraz poszerzyć swoją wiedzę. Co dla nich przygotowałyśmy?

⭐ Warsztaty z Janem Walaszkiem Agencja Prudential na temat finansowej edukacji. Z pozoru nic ciekawego prawda? Ale myli się każda/y z Was, która/y tak pomyśli. Wykład był bardzo inspirujący, a Pan Jan zdradził nam kilka ważnych kwestii dotyczących ubezpieczeń. Sam okazał się osobą bardzo ciepłą, rodzinną i skłonną do pomocy, a nie sprzedażowym “wciskaczem” ubezpieczeń. Żałuję, że z wykładu nie mogłam skorzystać w pełni. Jednakże po spotkaniu otrzymaliśmy dużo materiałów dotyczących edukacji finansowej i będę nadrabiać zaległości.
 
⭐ Kolejna niespodzianka to krótka prezentacja firmy Opieka Grupa Veritas, która nie zajmuje się jednak tylko oferowaniem pracy za granicą. Grupa Veritas lubi pomagać innym wspierając liczne inicjatywy charytatywne, wśród których można wymienić m.in. udział w Szlachetnej Paczce i sponsorowanie corocznej akcji Złombol. Do inicjatyw firmy należy także współpraca z Fundacją 3-4- Start. Z jej pomocą została ostatnio zorganizowana aukcja charytatywna dla Zuzi Wiśniewskiej, będąca ukoronowaniem Pikniku Charytatywnego organizowanego dla dziewczynki we wrześniu we Wrocławiu.
 
⭐ Wykład Amadeusza Leya, który jest psychologiem i trenerem, współtwórcą Wydawnictwa Tuli Mama Tuli Tata. Wykłady: Cukierek czy rózga? – jak rozmawiać z dziećmi kiedy “są niegrzeczne?” był całkowicie na miejscu. Amadeusz podczas warsztatów odpowiedział na pytania: 

– Dlaczego dziecko nie słucha? Co zrobić by lepiej porozumieć się z naszym dzieckiem bez naruszana jego granic.
– Jak dotrzeć do dziecka, by rozumiało nas i wagę naszych próśb. Jak mówić by dziecko nas słuchało?
– Jakie postawy i zachowania rodziców są skuteczne, a jakie są niekorzystne dla rozwoju dobrej relacji rodzica z dzieckiem? 

⭐ Kosmetyczna niespodzianka – to konsultacje dla uczestniczek przeprowadzone przez Kasię Słomkę z muskatie.com. Podczas spotkania każda z nas miała indywidualną szansę na indywidualną konsultację. Kasia podpowiadała jak ulepszyć swój makijaż, co poprawić lub jak z makijażu dziennego zrobić wersję HOT na wieczór. Dziewczyny po konsultacjach były bardzo zadowolone!

⭐ Przybyła też do nas autorka książek Marta Krajewska z wydawnictwa Genius Creations, która osobiście podpisywała książki. I nam udało się uzyskać książkę z dedykacją! Po Świętach zabieramy się za czytanie.

"...bo sukces rodzi się z serca..." - IV edycja Mikołajek w Grodzie Kraka

"...bo sukces rodzi się z serca..." - IV edycja Mikołajek w Grodzie Kraka

"...bo sukces rodzi się z serca..." - IV edycja Mikołajek w Grodzie Kraka

"...bo sukces rodzi się z serca..." - IV edycja Mikołajek w Grodzie Kraka

"...bo sukces rodzi się z serca..." - IV edycja Mikołajek w Grodzie Kraka

"...bo sukces rodzi się z serca..." - IV edycja Mikołajek w Grodzie Kraka

Uroczyste zakończenie i wisienka na torcie

Czymże byłby mikołajki bez Mikołaja i mikołajkowego tortu? Tego u nas nie mogło zabraknąć! Dzieciaki były zachwycone mikołajkowym teamem – Mikołaj z Panią Mikołajkową nie zawiedli nas i spełnili wszeeelkie oczekiwania. Każde dziecko mogło porozmawiać z Mikołajem, a także dostało wspaniałe prezenty ufundowane przez Alexander Toys i Klocki Blocki. Wszystko uwieczniła Krystyna Sudoł Fotografia. Powstał naprawdę solidny fotoreportaż! Nasza bohaterka – Zuzia niestety z przyczyn zdrowotnych nie dotarła na wydarzenie. Ale Mikołaj o Niej pamiętał i przygotował specjalną niespodziankę: artystyczną lalę Kate4Kids, która wspiera rozwój dziecka na wielu płaszczyznach. Można rozmawiać przy jej pomocy z dzieckiem o emocjach, uczy szacunku, uwrażliwia dziecko. Lalka jest szyta w Polsce przez projektantkę Katarzynę Skorupę, która wymyśliła lalę dla swoich córek. Zwieńczeniem IV edycji Mikołajek w Grodzie Kraka był pyszny tort, który wykonała niezastąpiona Ania z Słodkiej Krainy Czarów. I tak niepostrzeżenie zakończyliśmy mikołajkową przygodę w pięknych murach restauracji “Kto wypuścił Skowronka?”.

Pamiętajcie, że Mikołajem możemy być cały rok – bez względu na grubość portfela. Ważna jest wielkość naszego serca i chęć niesienia bezinteresownej pomocy innym. Nie liczą się tylko rzeczy materialne, ale też proste gesty, które pomagają przetrwać codzienność, a każdy dzień i porażkę przekuć w sukces. I tak jak powiedziała Klaudia podczas naszej radiowej audycji: “…bo sukces rodzi się z serca…”. 

"...bo sukces rodzi się z serca..." - IV edycja Mikołajek w Grodzie Kraka

"...bo sukces rodzi się z serca..." - IV edycja Mikołajek w Grodzie Kraka

"...bo sukces rodzi się z serca..." - IV edycja Mikołajek w Grodzie Kraka

"...bo sukces rodzi się z serca..." - IV edycja Mikołajek w Grodzie Kraka

"...bo sukces rodzi się z serca..." - IV edycja Mikołajek w Grodzie Kraka

Tak mówią o nas i Mikołajkach w Grodzie Kraka

“…najistotniejszym jest cel ten nieuchwytny materialnie – uświadomić ludzi, młodzież i dzieci, że trzeba pomagać. Życie nie jest bezustannie łaskawe, pomimo naszych najszczerszych chęci i dobrych zamiarów może nas niemiło zaskoczyć. I wtedy jesteśmy my, my zwykli Mikołaje, czasem w czerwonej czapce, czasami nie, ci od dobrych uczynków. Dobro powraca, więc pamiętaj, że przez cały rok i ty możesz być św. Mikołajem, nie tylko dając prezenty…” Kasia z bloga muskatie.com

“…Mikołajki w Grodzie Kraka były tak udane, że Tygrysiaki licząc na powtórkę, zaciągnęły nas w poniedziałek do restauracji Kto wypuścił Skowronka?. No cóż… trochę byli zdziwieni, że św. Mikołaj tam nie mieszka przez cały rok, restauracja jest restauracją (a nie chatką Mikołaja) i nie ma na co dzień tych wszystkich wybuchowych atrakcji, które były w sobotę… Na nasze szczęście pizza była tak samo dobra jak wtedy ;)…” Ania z bloga Tygrysiaki.pl

“…Dzięki Mikołajkom magiczny, świąteczny okres trwa cały grudzień ?… Mikołajki w Grodzie Kraka zorganizowane przez Klaudię z bloga Niezłe Ziółko oraz Agnieszkę z bloga Mylifestyle to taka wisienka na torcie…” Ania z bloga dylematymamyitaty.pl

” …jesteś szczęściarą – masz zdrowe dziecko. Nie każdy jednak ma tyle szczęścia. I w tym roku Mikołaj poprosił nas, mamy blogerki, o wsparcie małej dziewczynki. Zgodziłyśmy się bez wahania i tym sposobem 8 grudnia spotkałyśmy się na wyjątkowym evencie: „Mikołajki w grodzie Kraka”…” Karolina z bloga Kinka.com.pl

“…Dziewczyny podjęły się dużego wyzwania organizując te całe wydarzenie…Organizatorki stanęły na bardzo wysokim poziomie. Brawo Wy!…” Aneta z bloga naszadrogado.pl

“…Organizatorki Klaudia i Agnieszka włożyły w spotkanie całe swoje serce. To dało się odczuć na każdym kroku. Zadbały o najmniejsze szczegóły, pamiętały o każdym uczestniku, bez znaczenia na jego wiek. Atrakcji było tyle, że te parę godzin to stanowczo za mało, by w pełni skorzystać. Im oraz wszystkim Partnerom spotkania należą się ogromne podziękowania i brawa. Wiele osób i firm może brać z Was przykład!…” Marta z bloga pewnamama.pl

“…Drugi tydzień grudnia to termin kiedy w Krakowie dzieją się cuda. Blogerki znajdują czas na spotkania face to face, Mikołaj z ogromnymi saniami pełnymi prezentów parkuje pod Kto wypuścił skowronka a mali podopieczni Fundacji 3-4 start dostają najpiękniejszy prezent w roku. WSPARCIE. Wsparcie w leczeniu, wsparcie finansowe a przede wszystkim coś co rodzi się w sercu – bezwarunkową chęć pomocy…” Magda z bloga milkii.pl

“…Czas zdecydowanie za szybko mijał bo ledwo się obejrzeliśmy a spotkanie dobiegło końca. 
Dla mnie osobiście Mikołajki w Grodzie Kraka to event który rozpoczyna świąteczny czas. Nie wyobrażam sobie już grudnia bez tej imprezy i liczę na to że z roku na rok coraz więcej ludzi będzie chciało się przyłączyć – wspaniale się bawić jednocześnie pomagając innym…” Ania z bloga mamacukiereczki.pl

“…Dwa lata temu na jednym z blogów przeczytałam o wydarzeniu, które ściąga do Krakowa dziewczyny z całej Polski. Z wypiekami na policzkach czytałam, jak wielką pomoc niosą i jakie temu towarzyszą emocje. Podobnie było rok temu, więc jak w październiku ruszyły zapisy po cichutku marzyłam, by znaleźć się w gronie dziewczyn…” Marcelina z bloga mamikpisze.pl

“…To jedno z wydarzeń, na które czeka się cały rok – i mówię to z ręką na sercu, a świadomość niesionej przy okazji pomocy sprawia, że opuszczając progi restauracji wiesz, że zrobiłaś coś naprawdę dobrego w ten magiczny, grudniowy czas…” Asia z bloga zfiliżankakawy.pl

“…Za te niewidoczne nikomu łzy, morze uśmiechów, prezentów i szereg starań, aby ten dzień na długo zapadł nam w pamięci, dziękuję: Klaudia i Agnieszka – za zaproszenie!…” Ania z bloga tabayka.pl

To jest najlepsze zakończenie, przyznacie chyba sami? 

"...bo sukces rodzi się z serca..." - IV edycja Mikołajek w Grodzie Kraka

"...bo sukces rodzi się z serca..." - IV edycja Mikołajek w Grodzie Kraka

Partnerzy licytacji:

 Alexander Toys | Tania Książka | Robotowo |  Plac Rozwoju – zajęcia dla małych i dużych | Heart Made 4 Kids | Wydawnictwo OficynkaMedia Rodzina | Muskatie | Pytaki | Czytaj z Albikiem | Klocki Blocki | Krakowska Jaskinia Solna | Mixit | Wydawnictwo BabarybaWydawnictwo Epideixis | Go Kidz Park Rozrywki | Go Jump Kraków | Evokaii| Lunch Munch | Moi Dziadkowie | Mommy Planner | Chochołowskie Termy | Decodada | Bobole

Partnerzy paczek mikołajkowych:

 Prudential Agencja Jan Walaszek | Moi Dziadkowie | Mixit | Lunch Munch | Bielenda | Oillan | Lisap Milano Polska | Bispol | Pytaki | Albi PolskaEquilibra | Media RodzinaAlexander Toys | Klocki Blocki | Media Service Zawada | Chochołowskie Termy | Marta Krajewska | Edipresse Książki | Oficyna | CukrówkaWydawnictwo Epideixis | Chocolissmimo | Grupa Opieka Veritas | Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne dla dzieci

Organizatorzy:

Niezłe Ziółko | MyLifestyle

Miejsce:

Kto wypuścił Skowronka?

Partnerzy wydarzenia: 

Fundacja 3-4-Start | Słodka Kraina Czarów | Kate4Kids | Albi Polska | Robotowo |  Chemical World | My DayAlexander Toys | Wydawnictwo Tuli Mama Tuli Tata| Rysunki Anny L | Katarzyna Szołdrowska Fotografia | Krystyna Sudoł Fotografia | Kocham Zapinam | 2fotografkiPlac Rozwoju – zajęcia dla małych i dużych

Prelekcje:

Jan Walaszek – Prudential Agencja Jan Walaszek | Opieka Grupa Veritas | Amadeusz Ley | Muskatie

Patronat medialny: 

Prezydent Miasta Krakowa | TVP3 Kraków | Rodzinny Kraków | Portal Rodzinny BabyGo | Tatento.pl – bo dzieci zmieniają świat | OFFSET magazyn | Radio Pogoda | Radio Eska

Plakat:

Rysunki Anny L

Numer konta Fundacji: 84 1020 2892 0000 5102 0619 7000, tytuł do przelewu “Dla Zuzi- MIKOŁAJKI W GRODZIE KRAKA”

Licytacje na Allegro Charytatywnie: TUTAJ  

"...bo sukces rodzi się z serca..." - IV edycja Mikołajek w Grodzie Kraka

"...bo sukces rodzi się z serca..." - IV edycja Mikołajek w Grodzie Kraka

"...bo sukces rodzi się z serca..." - IV edycja Mikołajek w Grodzie Kraka

FOLLOW ME ON INSTAGRAM & FACEBOOK

Może Ci się również spodobać

11 komentarzy

MamiK 25 grudnia 2018 - 17:19

Agnieszka razem z Klaudią dokonałyście czegoś wielkiego.
Ten dzień był wyjątkowy <3 byłam otoczona ludźmi , którzy chcieli pomagać Zuzi i wspierać Was w zrealizowaniu celu. Bardzo się cieszę, że mogłam być z Wami tego dnia.
Trzymam kciuki za kolejne sukcesy.

Reply
Agnieszka 30 stycznia 2019 - 19:24

Dzięki, dzięki, dzięki! Za udział, wielkie serducho, wsparcie i towarzystwo! :)

Reply
Nieidealnaanna 27 grudnia 2018 - 13:55

Podpisuje się pod tym wpisem całą sobą. Tak jak Asia, czekam caly rok na to wydarzenie, by idealnie nastroić się na Święta. Najważneijsza jest idea spotkania, pomoc dla tych, którzy nas potrzebują. Dziekuję Agnieszka za wspanaiłą organizację Mikoląjek i mile spędzony czas :)

Reply
Agnieszka 30 stycznia 2019 - 19:23

Ania! Wielkie dzięki za wsparcie i obecność :*

Reply
Karolina Wilk 3 stycznia 2019 - 14:46

Absolutnie idealne spotkanie! Wielkie dziękuję dla Was dziewczyny! Wszystko doskonale zorganizowane, przemyślane. Stworzyłyście ciepła atmosferę <3 IDEALNIE! sciski i mam nadzieje, do zobaczenia za rok!

Reply
Agnieszka 30 stycznia 2019 - 19:23

A my dziękujemy za udział w Mikołajkach i pomoc! :*

Reply
Olga 6 stycznia 2019 - 12:06

świetnie, zdjęcia mówią wszystko! :)

Reply
sunspot 23 stycznia 2019 - 19:01

Miód na serce jak to czytam. Tym bardziej w czasach jak dziś, trzeba pomagać.

Reply
Agnieszka 30 stycznia 2019 - 19:22

A ciężko o bezinteresowaną pomoc…

Reply
Małgorzata Ostrowska 28 stycznia 2019 - 20:25

Aga gratuluję Wam. Mikołajki na zawsze będą kojarzyły mi sie z Krakowem. Fantastyczne wydarzenie i szczytny cel.

Reply
Agnieszka 30 stycznia 2019 - 19:21

Gosia dziękuję <3 Mam nadzieję, że wytrwamy do 5-tej edycji :D

Reply

Zostaw komentarz