Mikołajki w Grodzie Kraka po raz czwarty!

by Agnieszka
Mikołajki w Grodzie Kraka po raz czwarty!

Mikołajki w Grodzie Kraka są już tradycją. W tym roku nasz event odbędzie się już po raz czwarty! Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi na spotkanie, które będzie podsumowaniem akcji charytatywnej zbiórki środków finansowych dla chorej Zuzi podopiecznej Fundacji 3-4-Start, co ważne WSTĘP jest WOLNY. Uwierzcie mi, wkładamy bardzo dużo pracy i serca, aby ten event z roku na rok był coraz lepszy i abyśmy zyskali środki dla podopiecznych Fundcji. Jak co roku pomagamy wybranemu dziecku z fundacji, której Klaudia jest Vice Prezesem, a ja jestem jej ambasadorką.

Dla kogo to spotkanie?

Spotkanie ma charakter dwojaki. Będzie to spotkanie otwarte, na którym zapewniamy szereg wspaniałych atrakcji dla dzieci i rodziców oraz część zamknięta – w której udział weźmie 16 influencerek z całej Polski. Blogerki będą promować naszą akcję na swoich kanałach Social Media i blogach. W ten sposób chcemy jeszcze bardziej nagłośnić naszą akcję i jej aspekt charytatywny. Przy okazji spotkamy się, poszerzymy swoją wiedzę merytoryczną i kosmetyczną. Rzucimy codzienne obowiązki i problemy, a będziemy cieszyć się swoją obecnością i działalnością.

Pomagamy Zuzi!

W tym roku pomagamy małej Zuzi. Dziewczynka cierpi na zaburzenia równowagi. Z powodu nadwrażliwości na dotyk i zaburzeń czucia głębokiego chodzi na placach, przez co deformuje postawę ciała. Ma problemy z poruszaniem się i funkcjonowaniem na codzień. Zuzia nie mówi, porozumiewa się z rodzicami za pomocą specjalnego komunikatora. Potrzebne są pieniądze na rehabilitację i leki.

Gdzie i kiedy?

Mikołajkowe spotkanie odbędzie się 8 grudnia 2018 roku od godziny 14:00 w Restauracji „Kto wypuścił Skowronka?”. Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na fan page’u Mikołajki w Grodzie Kraka i w wydarzeniu na facebook’u Mikołajki w Grodzie Kraka po raz czwarty! Przed spotkaniem, na platformie Allegro charytatywnie odbędzie się licytacja upominków od partnerów spotkania. Licytacja będzie mieć także charakter otwarty czyli licytować może każdy z Was. Mamy całą masę pięknych rzeczy! Wierzymy, że każdy znajdzie coś dla siebie, tym samym pomagając małej Zuzi. 

Dzieje się!

Patronat medialny wydarzenia w tym roku objął TVP3 Kraków, Rodzinny Kraków Tatento.pl – bo dzieci zmieniają świat OFFSET magazyn Portal Rodzinny BabyGo oraz nasz patronat honorowy jest od Prezydenta Miasta Krakowa. Bardzo cieszymy się z tego faktu! Gościłyśmy także w Radio Pogoda i w Radio Eska. Podczas mikołajkowej audycji z naszym udziałem opowiadałyśmy o Mikołajkach, a także zdradziłyśmy blogowe smaczki  To były niesamowite, motywujące spotkania, które dodały nam skrzydeł. Potwierdziło się, że to co robimy ma ogromny sens!

Obiecujemy, nie będzie wiało nudą :)

W czasie spotkania przewidziane jest wiele atrakcji dla dorosłych i dzieci min:

❄❄sesje świąteczne robione przez Katarzyna Szołdrowska Fotografia (obowiązują zapisy)

❄❄warsztaty chemiczne dla dzieci przygotowane przez firmę ChemicAl World

❄❄warsztaty malowania piaskiem z firmą Alexander Toys

❄❄rozgrywki gier planszowych i konkursy 

❄❄warsztaty Robotyki z klockami Lego ROBOTOWO i Plac Rozwoju – zajęcia dla małych i dużych 

❄❄liczne zabawy prowadzone przez animatorów z firmy MyDay.pl – śluby·urodziny·eventy

❄❄warsztaty dla rodziców i dzieci z Agencja Prudential Jan Walaszek o tym skąd się biorą pieniądze jak oszczędzać, zarabiać, wydawać i pomagać z głową.

❄❄ Specjalny kącik zabaw z Klockami Blockami Klocki Blocki

❄❄Stoisko dla rodziców i dzieci wydawnictwa Wydawnictwo Tuli Mama Tuli Tata, gdzie będzie możliwość nabycia książek z serii Lama Lenka – książek dla dzieci o emocjach i radzeniu sobie z nimi, o trudnych sytuacjach w życiu dziecka oraz pozytywnych rozwiązaniach, zgodnych z potrzebami dziecka. Na miejscu będzie można otrzymać imienną dedykację od autorki. Będą też kreatywne zabawy! 

❄❄❄Kącik czytelniczy dla najmłodszych Albi Polska – Albi – wydawca gier planszowych i serii książek z mówiącym piórem Czytaj z Albikiem.

❄❄❄Co godzinę będzie wręczenie nagród niespodzianek od partnerów wydarzenia dla osób wspierających zbiórkę chorej Zuzi podopiecznej fundacji 3-4-Start .

❄❄❄Oczywiście nie zabraknie Św. Mikołaja oraz możliwości zrobienia z Nim zdjęcia. Drodzy Rodzice, jest możliwość przyniesienia swoich paczek z prezentami, które wręczy Św.Mikołaj.

❄❄❄Pierwsze 100 dzieci otrzyma prezenty niespodziankę od Alexander Toys

ZE WZGLĘDU NA OGRANICZONE MIEJSCE W RESTAURACJI ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! 

REZERWACJA STOLIKÓW W RESTAURACJI 
POD NUMEREM TELEFONU: 533 317 779

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

 
FOLLOW ME ON INSTAGRAM & FACEBOOK

Może Ci się również spodobać

2 komentarze

Magdalena Szymańska 17 grudnia 2018 - 08:07

Stworzyłyści razem coś wspaniałego :) Żałuję, że Kraków tak daleko :)

Reply
Agnieszka 23 grudnia 2018 - 19:53

Dziękujemy! Zawsze można wybrać się na wycieczkę, zapraszamy :)

Reply

Zostaw komentarz