Nie zmarnuj tej szansy! Wygraj metamorfozę wartą 15 tys. a nawet i więcej!

by Agnieszka
Nie zmarnuj tej szansy! Wygraj metamorfozę wartą 15 tys. a nawet i więcej!

Ten dzień pamietam jak dziś – dzień w którym, dowiedziałam się o akcji Kobiety dla kobiety “Zmień siebie, daj siebie”. Wiedziałam, że to coś czego dokładnie mi trzeba. Rozwód obdarł mnie z resztek kobiecości, samodzielne macierzyństwo i walka o lepsze jutro nie pozwalały na jakiekolwiek “luksusy”. Wiedziałam, że to dla mnie ogromna szansa na ogarniecie się i marzyłam o tym… ale cholernie się bałam. Na stronie przeczytałam: wyślij zgłoszenie i dołącz zdjęcia bez makijażu. To pierwsza przeszkoda, bo wtedy bez makijażu zupełnie siebie nie akceptowałam. Poza tym makijaż dodaje pewności siebie… której wtedy tak bardzo mi brakowało. Kolejny krok – głosowanie przez internautów. Boże! Dla mnie to był taki stres i kołacząca sie myśl – inni zobaczą mnie w takim stanie (z dużą nadwagą) i zupełnie sauté. Odwagi dodała mi ona – Kasia, którą jak mi się wydawało namówiłam także na udział w metamorfozie. “Chodź, razem przeżyjemy coś fajnego i zrobimy coś tylko dla siebie”. Bez wahania, zgodziła się. Jak się później dowiedziałam, zrobiła to tylko dlatego, żeby dodać mi otuchy… 

To było jak spełnienie marzeń…

Cały program metamorfoz trwał prawie 3 miesiące. Trener, siłownia, kosmetyczka, zabiegi na ciało, dietetyk, kompleksowe badania, relaks, masaż, dentysta, sesja fotograficzna, fryzjer, pokaz mody i wiele, wiele innych cudowności. Wygrałam metamorfozę wartą 15 ooo zł i to były ciężkie, ale wspaniałe miesiące! Otrzymałam niesamowite wsparcie, na nowo odnalazłam siebie i swoją kobiecość. A teraz kolej na Ciebie….

To jak wygrana na loterii…

Po metamorfozie zyskasz o wiele więcej – coś czego nie da się wycenić w PLN. Twoje samopoczucie, samoocena i poczucie własnej wartości wzrośnie o milion!!! Ta metamorfoza to jak wygrana na loterii. Śmieję się, że kto nie ma szczęścia w miłości, ten odnajduje je gdzieś indziej. Ta wygrana dała mi kopa do życia i brzmi to banalnie wiem, ale dodała wiatru w żagle. Wiesz co, jeśli jesteś z Krakowa i okolic – zgłoś się. I nie masz się co zastanawiać, bo…. zgłoszenia przyjmowane są do jutra – 31 marca 2019 r. Chyba nie muszę dodawać, że warto? Zobacz jak to wszystko wyglądało u mnie TUTAJ i TUTAJ. Postaw wszystko na jedną kartę i wygraj wspaniałą metamorfozę. A ja, tym razem stoję z boku. Wspieram akcję Kobiety dla Kobiety jak tylko mogę i mocno trzymam kciuki!!! :)

Nie zmarnuj tej szansy! Wygraj metamorfozę wartą 15 tys. a nawet i więcej!

“Zmień siebie, daj siebie” 

O co w tym wszystkich chodzi? Już wyjaśniam – zmieniając siebie możesz pomóc też innej kobiecie. Cały projekt „Kobiety dla Kobiety” został zainicjowany w 2017 roku przez Fundację 3-4-Start. Głównym celem byłą pomoc walczącej z ostrą białaczką szpikową 37-letniej Oli – mamie samotnie wychowującej synka Tymka. Dziś Ola jest już dwa lata po przeszczepie, ale Fundacja dalej kontynuuje to piękne dzieło pomocy – wspierają inne kobiety w trudnej sytuacji życiowej. Dzięki akcji “Zmień siebie, daj siebie” i wszystkim Partnerom, w II edycji cztery wybrane kobiety zostaną objęte BEZPŁATNYM i kompleksowym programem metamorfoz. Najlepsi specjaliści zadbają o ich wygląd, zdrowie i samopoczucie, a akcji znów przyświeca szczytny cel – nadal niesiemy pomóc dla jednej z Mam! Tym razem jest to Kasia, mama dwóch niepełnosprawnych synów Michała i Filipa, którzy na co dzień zmagają się z epilepsją. 

Nie zmarnuj tej szansy! Wygraj metamorfozę wartą 15 tys. a nawet i więcej!

źródło: www.kobietydlakobiety.pl

Kompleksowy program metamorfoz obejmuje: 

Dziewczyny, to ogromna szansa na przeżycie czegoś wspaniałego.  Zgłoszenia przyjmowane są przez stronę www.kobietydlakobiety.pl  do godziny 23:59, 31.03.2019 r. Trzymam za Was mocno kciuki!

POWODZENIA!

FOLLOW ME ON INSTAGRAM & FACEBOOK

fot. Bellove

marzec 2019

Może Ci się również spodobać

3 komentarze

Sara 31 marca 2019 - 15:29

o proszę :)

Reply
Julita 3 kwietnia 2019 - 11:40

Niestety nie zdążyłam się zapisać a szkoda, bo taka metamorfoza naprawdę by mi się przydała. Może jeszcze kiedyś się uda :) Tobie bardzo gratuluję, bo wyglądasz zjawiskowo!

Reply
funwithmum 3 kwietnia 2019 - 14:15

Łał jaka zmiana. Gdybym tylko ja miała takie zaparcie :( i wsparcie Ehh.

Reply

Zostaw komentarz