O blogu

by Agnieszka

O blogu

KIM JESTEM?

Singiel mama w wielkim mieście – to ja :) Mam na imię Agnieszka i jestem przede wszystkim mamą 7-letniej Zuzi. Blogerka, dietetyk, instruktor fitness, informatyk oraz fotograf z pasji i zamiłowania. Życie zmusiło mnie do zmian. Po 10 latach mieszkania w Warszawie, “rzuciłam” wszystko i zamieszkałam z córką w klimatycznym Krakowie.

BLOG

Blog www.mylifestyle.com.pl prowadzę od września 2013 roku i sukcesywnie go rozwijam. Początkowo MyLifestyle miał zawierać informacje nt. zdrowia, mody i urody, przemieszane delikatnie z moim życiem, w końcu to MyLifestyle… Miał być odskocznią od codziennych obowiązków, urozmaiceniem “siedzenia” w domu na macierzyńskim, pokazania innym swoich pasji i zainteresowań. 

Z czasem blog przekształcił się w bardziej osobisty i zawiera mnóstwo moich przemyśleń, bolączek, ale też tego co kocham, lubię i tak właściwie to mała część mojego życia. Dzięki blogowaniu mam uporządkowane fotografie, spisane myśli i wspomnienia, cudowne chwile i dni. W każdej chwili mogę do nich wrócić. Blog stał się także moją pracą. Założenie go to była najlepsza decyzja w moim życiu.

Na blogu pokazuję pozytywne aspekty życia, choć nie zawsze jest kolorowo.

DLA KOGO JEST TEN BLOG?

Blog jest dla mojej Córki, żeby mogła kiedyś poczytać to co pisałam i zobaczyć co miałam w głowie oraz jakie miałam priorytety. Jest dla Niej, bo kiedyś mnie zabraknie, dlatego zostawię Jej taką pamiątkę….

Jest dla moich najbliższych, którzy niestety mieszkają daleko, dzięki mojemu blogowaniu mogą być na bieżąco z tym co u mnie i u Zuzi, która zmienia się i rośnie każdego dnia.

Dla moich wspaniałych czytelniczek i czytelników! Początkowo pisałam tylko dla siebie, nie sądziłam, że ktoś będzie to czytał. Jest mi ogromnie miło czytając kolejny pozytywny komentarz, który dodaje motywacji i przywraca wiarę w ludzi. 

CO MNIE KRĘCI?

Pasjonują mnie podróże, te małe i te duże. Zwiedzamy Polskę i po trochu świat. Choć odwiedziłam już m.in Egipt, Chorwację, Bułgarię, Italię, Francję i Belgię, to chciałabym więcej i więcej!

Lubię zdrowe jedzenie i eksperymenty w kuchni, co widać w zakładce KUCHNIA.

Kręcą mnie fajne ubrania, choć nie podążam ślepo za modą. 

Uwielbiam kosmetyki. Zarówno te kolorowe, jak i te do pielęgnacji.

Jakiś czas temu powstał pomysł na Kobiece rozmowy, znajdziesz tam dużo inspiracji i motywacji. Często sięgam po dobrą książkę, lubię kobiece kino i wszystko co kręci się wokół kobiecego świata.

Musisz wiedzieć, że czasem chcę opisać wszystko, a czasem nie chcę pisać nic. Czasem pojawiają się kosmetyki, czasem przepisy, trochę mody, ale najwięcej jest tu po prostu życia… Życia we dwie. 

O blogu
 

Mam nadzieję, że mój blog będzie dla Ciebie inspiracją do tego, by pięknie żyć.

PS. Zajrzyj też na mój INSTAGRAM i FACEBOOK.

Zostań tu na dłużej ❤️